Maxtor VS Western Digital, מה דעתכם? - עמוד 3 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Maxtor VS Western Digital, מה דעתכם?

who_Cares

איזה כונן עדיף מבחינת ביצועים, מהירות, רעש, מחיר  

244 הצבעות

1. 1. איזה כונן עדיף מבחינת ביצועים, מהירות, רעש, מחיר

Recommended Posts

לי באופן אישי היה דיסק 60 של והחלפתי אותו לWD 80 עם 8MB BUFFER הבדלים משמעותיים לא היו אבל בעיקבת המלצות חמות של אנשים רבים ביצעתי את ההחלפה כמו כן קח בחשבון כי לWD ישנן 3 שנות אחריות שזה דבר די משמעותי ומעיד על האיכות לעומת האחרים שמתחיבים רק לשנת אחריות אחת בודדת .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לי יש

4 הרד דיסקים של WD

ו1 של MAxtor

WD

x2 80jb

15g 5400

20g 7200

Maxtor

10g

ההרדיסקים של WD לא עשו לי אף פעם בעיות ואפילו לא תקלה אחת! עכשיו גם הMaxtor לא עשה לי בעיות אבל יש לי רק כונן אחד אז אין לי מושג מה האמינות שלהם! כי הכונן של Maxtor לא מחובר לאף מחשב.

ה4 WD עובדים כל הזמן ולא הייתה לי איתם אף בעיה! הWD80JB הוא באמת תותח במהירות ובעבודה ולא היו לי בעיות איתו!

אפילו היו לי מקרים שה15G באמצע עבודה כמה וכמה פעמים שהמתח שלו נפל! ושום דבר לא קרה להם ה15 וה20 יש להם כמעט שנתים ואפילו לא Bad Sector אחד!

אז אחרי שיש לי ניסיון ממש טוב עם WD זה ההרד דיסק הבא שאני יקנה מבחינה שהוא יתן תחרות למתחרים.

יש פה הרבה עם WD ואני עדיין לא שמעתי אף תלונה על WD80JB. אבל אתה יודע תמיד מתוך 100% של ההרד דיסקים יש אחוז קטן מאוד שמתקלקלים! והאחריות ל3 שנים עושה את הקניה להרבה יותר משתלמת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל מכרו את מפעל הדיסקים למחשבים הביתיים לפוג'יטסו. שאר הדיסקים (שרתים וניידים)הם ממשיכים לייצר ולהוביל וזה היה שיקול עסקי נטו. בדיסקים ביתיים לא עושים כסף כמו באחרים.. רק להשכלה כללית, יש לי דיסק 9 גיגה של משנת 1996 והוא עובד כמו נמר (כי הוא SCSI) מסביב לשעון.

עכשו לגבי ה-WD או MAXTOR, אישית הייתי בוחר , אבל אם תתעקש, MAXTOR. מסיבה פשוטה, היו להם הכי מעט פאקים לאורך השנים בעוד ש-WD עובדים על מעורפל והם כל הזמן על סף פשיטת רגל (ואז מעניין מה יעשו עם האחריות 3 שנים). הסידרה הזו JB שלהם פשוט נתנה להם עוד קצת אורך נשימה ואולי הם סוף סוף יבינו ששווה לעשות גם דיסקים איכותיים ולא רק ג'אנק כמו שהיה להם עד לא מזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!

אני כבר ממש ממש מבולבל מה לקחת WD או MAXTOR אני מתכנן 80GB עם 8MB קאש .

לפי המבחנים - המאקסטור.

לפי אנשים אני שומע שהמהירות לא ממש מורגשת בעבודה עם המחשב..

מה לעשות !?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו!

אני כבר ממש ממש מבולבל מה לקחת WD או MAXTOR אני מתכנן 80GB עם 8MB קאש .

לפי המבחנים - המאקסטור.

לפי אנשים אני שומע שהמהירות לא ממש מורגשת בעבודה עם המחשב..

מה לעשות !?

אן דן דינו... זה התשובה.. 2 דיסקים מצויינים שעושים את העבודה.

ולאבי במשרד יש HD של WD באחד ה486, אלה המחשבים הכי טובים! המחשב הזה עובד כבר 8 שנים ברציפות, לא החליפו בו

חלק אחד!, והוא עובד 24.7.... ממש מדהים... גם ההארד-דיסק עדיין עובד, פחות מגיגה אני חושב ומהירות של 3400 RPM

אבל תותח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך חברים אם הרדיסקים כאלה לך אליהם ותשווה יש לי 40גיגה של ווסטרן הוא אחלה ושקט מאוד

ולפני זה היה סייגיט שעבר התעללות במשך 5 שנים עובד פיקס בלי סקטורים פגומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תקשיב לכל אלה שאומרים שנפדפק להם לא משנה אם זה מקסטור או ווסטרן או סייגייט (IBM סיפור אחר)

כל עוד אין לסדרה בעיות (כמו אצל IBM) אז הוא לא אמור להרס לך לפעמים קורה שאנשים נופלים על הארדיסק פגום...

לי נראה את הווסטרן בגלל שהוא זול יותר ובא עם 3 שנים אחריות נראה שהמקסטור בא עם יותר ביצועים אבל כמו שראיתה אמור שזה לא מורגש וזה לא עניין של דקות אלא כמה שניות יותר וזה ממש לא משנה כשאתה מעתיק משהו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הWD RAPTOR עם 5 שנים אחריות וקורע לMAXTOR תצורה בביצועים!!!

גם 5 שנים אחריות וכם ביצועים שעולים על SCSI (בWORK STATION, בכל מקרה זה מה שרלוונטי עבורנו אין לנו שרתים) משאיר את MAXTOR בענן אבק WD ROCKS ועכשיו זו עובדה!!! SCREW CHITAH!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתכם אבל לי יש דיסק קשיח של wd 80 8 buffer והוא משמיע רעשים של דיסק ולא דיסק או מחשב אלא דיסק שחותך ברזל (אבל לא באותה עוצמה) וכל פעם שאני הולך עם המחשב לחנות שקניתי ממנה (שדרך אגב אני עובד שם לפעמים!) הוא מפסיק עם הרעש כאילו יש בחדר שלי איזה וודו שזה קורה רק כאן! אבל חוץ מזה זה דיסק קשיח ענק מעולה והמהירות שלו פשוט לא נקלטת! כי בחיים בחיים לא החזקתי מחשב ככה עמוס (אני בחור מסודר עד כך שקשה לחיות איתי!) וגם המחשב שלי היה תמיד מסודר אבל עם הדיסק הקשיח הזה אני יכול לפוצץ אותו ועדיין אני מרגיש כאילו הוא ממש ריק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...