Maxtor VS Western Digital, מה דעתכם? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Maxtor VS Western Digital, מה דעתכם?

who_Cares

איזה כונן עדיף מבחינת ביצועים, מהירות, רעש, מחיר  

244 הצבעות

1. 1. איזה כונן עדיף מבחינת ביצועים, מהירות, רעש, מחיר

Recommended Posts

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אישית ממליץ על המקסטור בעקבות נסיון העבר שהיה לי עם 2 החברות ובעקבות עברן בכלל. WD הייתה ידועה בשנים האחרונות כחברה שמייצרת לא מעט סדרות הארד דיסקים בעיתיות עם לא מעט פגמים. אחוז ההחזרה של הדגמים שלה היה גבוה ביותר בניגוד למקסטור. לי אישית היו מס' כוננים של WD וכולם שבקו חיים בשלב זה או אחר. :'(

לעומת זאת, רוב המקסטורים שעבדתי איתם עדיין עובדים(טפו טפו) ואני מדבר על סדר גודל של 3-4 שנים ללא החלפה אחת.

כתגובה, אנשים יבואו ויגידו שבסדרה האחרונה של WD, ה-8 MB BUFFER המצב שונה. אז נכון, זאת אכן לא סדרה דפוקה כמו סדרות אחרות של החברה, אך גם בסדרה הזו יש מספיק הארד דיסקים שיצאו דפוקים מהמפעל (יש אפילו ת'רד על זה באתר). לכן אני ממליץ מקסטור ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פס הייצור החדיש יותר של ווסטרן דיגיטל הוא הטוב ביותר מבין חברות הדיסקים-קשיחים השונות.

אם אתה קונה דיסק קשיח מעל 40GB אני ממליץ לך כמובן על ווסטרן דיגיטל.

הדיסקים הקשיחים שלהם מעולים!

גם מאקסטור לא רעים בכלל, אבל לדעתי ווסטרן דיגיטל טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אזה זה הולך ככה המקסטור בא עם ATA133 והווסטרן בא עם ATA100 אבל.... לווסטרן יש שלוש שנות אחריות ולמקסטור רק אחת ולכן הייתי בוחר בווסטרן .

נ.ב.

גם לIBM יש הרדיסקים עם 8MB באפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם ל-...אז מה ?

אין ממש הבדל ב-ATA אבל העניין עם האחריות גם לא משפיע עלי כי קודם כל אני יכול גם להשיג 3 שנות אחריות.

וגם..לדעתי אם במשך שנה ה-HD עובד טוב , אז גם במשך 3 שנים הוא יעבוד טוב , אין סיבה שלא.

תתעלמו רגע מהאחריות , מהירות ורעש...מה איתם ?

מהירות אני מבין שהמקסטור עוקף אבל NIKE אמר שלא ממש...אלא במבחנים וההבדל לא מוגרש.

אני כבר מאוד מבולבל...התחלתי לסטות לכוון WD למרות שבהתחלה המאקסטור נראה לי הרבה יותר טוב...

אז אני כבר מבולבל ולא בטוח..!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IBM כבר לא מייצרת הארד דיסקים. היא מכרה את החטיבה הזו לחברה אחרת.

לפי הביקורות (כולל הביקורת באתר) המקסטור מהיר יותר. מבחינת הרעש, המקסטור שקט, אבל ה- WD עוד יותר שקט...

לא משנה איזה הארד דיסק תבחר, אתה תקבל תמורה לכספך. ההבדלים בין שניהם הם לא עד כדי כך מהותיים כך שלא יווצר מצב שבו אתה תתחרט על הקנייה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לכוננים קשיחים בעיות תיפקוד, לכולם, תמיד יש אחד שיוצא דפוק פה ושם ואי אפשר לעשות כלום.

אני אישית ממליץ WD כי אני מכיר את החברה ואני סומך עליהם, מה גם שיש לי שני כוננים שלהם בערך 3 - 4 שנים וגם הם עברו פירמוט כמה וכמה פעמים טובות וכל אחד מהם עובד מצוין, כמובן שהמחשב שלי גרוע ועובד כמו תחת (ראו מפרט) אבל מבחינת הכוננים אין שום בעיות, וזה בלי קשר לביצועים, לגבי האחריות אז לפי דעתי כשקונים רכיב רגיש כמו צריכים אחריות טובה, ומכוון שכל 3 שנים מוחלף מחשב בממוצע ורק WD נותנים 3 שנים אחריות, והביצועים שלהם ביחס לחברות אחרות בערך אותו דבר ומחיר זול יותר מכולם אז למה לא WD ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3שנים של האחריות של אותן חנויות היא מקריות כי הכונן במקור מקבל זאת רק בתוספת מחיר. אולי לא שמת לב ובמקרה הם גם יקרים יותר מהרגילים. זהו כן יתרון ל-WesternDigital. כפי שאמרתי, הפרשי הביצועים בכלל לא מורגשים. ביצעתי העתקה בקובץ של 700מגה, ביצעתי העתקות של המון קבצים קטנים והזמנים היו דיי זהים. אין כל משתלם ברכישת הMaxtor אלא אם כי לחוות הרגשה מנטאלית טובה יותר. רכשו אותו רק אם הוא 'עושה לכם את זה'. לא קיימת שום סיבה אחרת. (אלא אם כן הוא זול יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיסקים של IBM?

הם אמנם בזמנו היו המהירים ביותר אך הם שבקו חיים לאחר פרקי זמן קצרים ובכמויות כל כך גדולות שהחברה נאלצה להוציא הודעה שבה היא ממליצה למשתמשים להשתמש בהם עד 8(!) שעות ביום בלבד. בסופו של דבר היא מכרה את חטיבה הזו לחברה חיצונית וכיום לא מיוצרים יותר הארד דיסקים של .

R.I.P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...