DVD-Audio - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

DVD-Audio

gabriel

Recommended Posts

במידה ויש לי כרטיס קול שיכול לעבד לפחות 96kHz/24bit

איך אני יכול לשמוע על המחשב דיסקים של -Audio?

אני יודע שרוב תוכנות הדי.וי.די הפופולאריות לא תומכות בתקן הזה (למשל PowerDVD), ואני לא יודע אם זה בגלל החומרה הנוכחית שלי (SB-LIVE) או בגלל שאין תמיכה בתוכנה עצמה.

האם יש תוכנה שיודעת לנגן -Audio?

(אני בינתיים שמעתי ש-SoundBlaster Audigy2 בא עם תוכנה שיודעת לנגן את הפורמט הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה מוציא את מיטב כספך , האם יש לך מגבר ורמקולים מספיק טובים בכדי להשמיע קצב דגימות כזה צפוץ ועומק ביט כזה עמוק ?

(אני מאמין שכן אם שאלת, אבל זה יכול להיות גם ההפך...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

lol, ממש ממש ממש לא.

ditto

רוצה להנות ממוסיקה?

קנה DAC חיצוני וחבר ל Audigy Crap דרך היציאה האופטית. 450 דולר יקנו לך משהו נחמד מבית MBL.

Better yet: זוג ממירים PA ו PT. זה כבר יאלץ אותך לפשפש טוב בארנק ולהיפרד מלא מעט דולרים.

ככה ה ישמש לך כטרנספורט, כאשר הDOWNSIDE היחידי הוא במנגנון הJITTER הנחות לשאר המערכת.

כמובן שמימוש כזה יחייב חיבור של איזה זוג מונובלוקים, או PRE ו POWER נפרדים לסטריאו, ישירות לממיר.

זוג מוניטורים\רצפתיים מבית ProAc\JMR\Sonus Faber\Vienna Acoustics או אולי מוניטור כדוגמת Ars La Diva ישלימו את החבילה ויתנו לך צליל מתוק ויעיל...

אהה, כן, כל זה בהנחה שיש לך כמה עשרות אלפי שקלים לבזבז על הגברת סטריאו.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא עניין של "דרישות מינימום" (או חיבורים מתאימים) אלא שמדובר בסאונד שההבדל שלו, נגיד מסאונד של קומפאקט דיסק, מתבטא בד"כ רק במערכות סאונד מאוד טובות ו"עדינות" , הרבה מערכות סאונד פשוטות לא מסוגלות לנצל במקסימום את מה שסאונד של קומפקט דיסק נותן , אז אין מה לשים שם AUDIO או SACD ועוד לצפות להבדל (זה מזכיר לי את תחילת ימי הDVD ששמו במחשב עם מסך 17 אינטש וכולם עוד קראו לזה "קולנוע איכותי" :lol: ).

קשה להשוות את זה למחשבים , אבל נגיד שזה דומה ל"לשים FX על 2 300 כי יש לו AGP ולצפות להבדל לעומת TI4200 על אותו המחשב"....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...