טריילר ראשון למשחק המירוצים GRID - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טריילר ראשון למשחק המירוצים GRID

simonsix

Recommended Posts

• 1 חודש מאוחר יותר...

נראה כמו המנוע של DIRT - הHDR ממש דומה.

אם הם יצליחו לשלב את השליטה של DIRT עם הגרפיקה המעולה שרואים בסרטון מדובר במשחק מנצח.

זה המנוע של DIRT עם שיפורים.

אני חייב לציין שDIRT זה אחד הטובים במיוחד בXBOX-360 (יש לי את שתיי הגרסאות)

השליטה כל כך טובה עם השלט שזה פשוט לא יאמן,גם הרטט פועל בצורה מדוייקת לפי הכביש.

ושלא נתחיל לדבר על הגראפיקה המדהימה שלו.

GRID ייצא בסך הכל שנה אחריי DIRT,יוני 2008. CODEMASTERS יודעים לעבוד מהר וטוב,בכל מה שקשור למכוניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה טריילר, מקווה שהמשחק יהייה טוב, אבל זה טיפה מבאס שEA עם כל המשאבים מוציאה משחק כמו PRO STREET. :screwy: כיאלו מה אני יבין אם לא היה תקציב, אני יבין אם לא היה אנשים אכותיים, יש להם הכול אבל הם כמו שלהם בכלל לא חסר כלום אבל הם מוציאים מוצר כמו וויסטה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה טריילר, מקווה שהמשחק יהייה טוב, אבל זה טיפה מבאס שEA עם כל המשאבים מוציאה משחק כמו PRO STREET. :screwy: כיאלו מה אני יבין אם לא היה תקציב, אני יבין אם לא היה אנשים אכותיים, יש להם הכול אבל הם כמו שלהם בכלל לא חסר כלום אבל הם מוציאים מוצר כמו וויסטה ???

כי המטרה שלהם זה מינימום השקעה ומקסימום כסף. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיבה ש EA מוציאים משחקים גרועים זה שהם יודעים שזה ימכור וזה לא משנה כמה זה גרוע.

CODEMASTER הוציאו הרבה משחקים טובים בשנים האחרונות, חברה מצויינת.

GRID ניראה שיפור טוב של DIRT.

עוד הבדל גדול בין EA לחברות אחרות, ש EA ו CRYTEC עשו את CRYSIS הם עשו משחק שזהה ל FARCRY, פה רואים שבאמת עבדו על המשחק, זה אותו מנוע גרפי אבל זה לא ניראה אותו משחק!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו נראה מעולה :)

נקווה שעד שיצא יהיה לי כבר מחשב חדש חחח...

אממ..תגידו בדרך כלל במשחקים שלהם יש מחוץ לרכב? כי אני שונא פנימית.

אשמח אם תענו בהקדם

עריכה:

לא חשוב בגיימפליי רואים שאפשר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...