נהיגה בשכרות תחת השפעת קלונקס, הצילו! - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נהיגה בשכרות תחת השפעת קלונקס, הצילו!

RoyShefy

Recommended Posts

שלום, ביום רביעי חזרתי לימי ג' הביתה בעקבות דלקת על עצמות השוקיים (שבהם יש 7 שברי מאמץ).

ד"א, אני חייל קרבי בתותחנים שיוצא פעם ב3 שבועות הביתה, ליומיים, בשלב הזה.

אתמול ביום האהבה בשעה 17:00 באו אלי כמה חברים וחברות כי אני די נכה (עם קביים) כדי לשבת קצת לפני שהם יוצאים, כי לא יכולתי לבוא מהסיבה שאני חייב להשאר במנוחה מוחלטת.

בערך ב 17:30 שתינו כולנו כמה שוטים, שבמתברר שהבדיחה הייתה על חשבוני כי כולם שתו מים ונתנו לי לשתות את הוודקה לבד. שתיתי שלושה צ'ייסרים בסך הכל.

בנוסף, בערך ב 17:40 לקחתי שני כדורי קלונקס (כדורים אנטי-חרדתיים) שמגבירים את השפעת האלכוהול, מרדימים את מערכת העצבים במעט ומרגיעים את הגוף.

ב12:27 (פיקח לחלוטין), כ7 שעות אחרי, קיבלתי טלפון מחבר שהיה ב"באביטי" בכפר סבא ולא הרגיש טוב, הוא ביקש שאני אבוא לקחת את משם.

לעזרת חבר נסעתי מהוד השרון לבאביטי (זמן נסיעה של 6-7 דקות). וממש ליד הבאביטי עצרו אותי לבדיקת שכרות שיגרתית.

נתנו לי לנשוף לשקית, בדקו אותי פיזית עם ה"אצבע ימין לאף, אצבע שמאל, תצעד אלי בקו ישר" - הצלחתי בבדיקה הזאת יותר טוב ממה שהייתי מצליח אותה בכל יום בהיר אחר.

לקחו אותי לניידת ונתנו לי לנשוף שוב למכשיר שהראה שאני נוהג בשכרות ויש לי 310 משהו בדם וגבול המותר הוא 280 אם אני לא טועה.

ביום ראשון יש לי משפט.

פה הבעיה שלי, כתותחן שעושה 19-2 (ימים בקו-ימי חופש), נהג תורן קבוע שבחיים לא ינהג בשיכרות ובן אדם שכל ערכיו עומדים נגד נהיגה בשכרות -

אני צריך איכשהו לצאת מהמצב הנורא הזה.

חשבתי שאולי המכשיר הראה שיש לי אלכוהול בדם בגלל הקלונקס שיכול להאט את המערכת הפיזית, ואולי בגלל זה האלכוהול נשאר לי בדם ולא התנקה, אם כי שוב - הייתי פיקח לחלוטין, ולא העלתי על דעתי שיש הגיון בלא לנהוג בפיקחות 7 שעות אחרי שתיית שלושה צ'ייסרים!

אחד השוטרים אמר שהוא עצר אנשים 10 שעות אחרי שהם שתו. אולי המכשיר שלהם דפוק?

מה הלאה? איך אני יוצא מזה? עזרה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל הידוע לי, הגבול המותר הוא 240.

בבתי משפט בד"כ נותנים יותר משקל למבחן הנשיפה, מאשר לבדיקת מאפיינים, כך שגם אם הצלחת בזה, אתה עדיין בבעיה.

אני מציעה שתעזר באיש מקצוע, כי אתה עלול לעמוד בפני שלילה של שנתיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה (לפני חודש) הייתי בקורס רענון נהיגה , דיברו שם על מנות אלכוהל לפי סוג האלכוהל, לכל מנה יש זמן עד שהיא חולפת ואז אתה יכול להנהוג , לפי מה אחרי מנה של צ''יסר (1) אתה צריך לחכות משהו כמו בין 45 דק' לשעה אם עברו 7 שעות זה אמור להיות בסדר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחרונה (לפני חודש) הייתי בקורס רענון נהיגה , דיברו שם על מנות אלכוהל לפי סוג האלכוהל, לכל מנה יש זמן עד שהיא חולפת ואז אתה יכול להנהוג , לפי מה אחרי מנה של צ''יסר (1) אתה צריך לחכות משהו כמו בין 45 דק' לשעה אם עברו 7 שעות זה אמור להיות בסדר

אבל זה לא היה בסדר... :-\

שמעתי על חבר'ה שפשוט התחננו והתבססו על זה שהם חיילים קרביים שמשרתים את הארץ וויתרו להם או קנסו אותם.

ואין לי גם דרך להוכיח ששתיתי 7 שעות לפני, חוץ מעדים, שזה כבר אבסורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תתייעץ עם רופא?

ואגב, למה אתה שותה ונוהג בהשפעת קלונקס? זה כדור מאוד חזק. קשה לי להאמין שבית משפט יקבל בהבנה נהיגה תחת השפעת כדורים מרדימים וגם שתיית אלכוהול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, אין כל תירוץ לנהיגה בשיכרות, אני איבדתי את אח שלי ביום ההולדת ה-22 שלו בגלל נהג שכזה.

קלונקס, אני מכיר טוב את הכדור הזה, וגם אני לוקח אותו לפעמים, ולנהוג אחרי לקיחת כדור שכזה (בלי שום קשר לאלכוהול) גובל בפשע.

כמן כן, מכשיר הנשיפה מודד אלכוהול, לא קלונקס, הכדור לא יכול להשפיע על תוצאות בדיקת הינשוף.

במאמר מוסגר אני מקווה שישללו לך את הרישיון, במסגרת עבודתי ומקום מגורי אני נמצא על הכבישים כ-6 שעות ביום וניצל בעור שיני ממספיק כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שפי יא יצור אני לא מאמין שיצאת כזה אידיוטטטטט

אל תנהג אחרי שאתה לוקח את כל הכדורים האלה שלך, אני בכלל לא מבין איך הצלחת לקום מהספה.... בכל מקרה תוריד כבר פרופיל!!, אתה במילא בבסיס

ב-ב' תים כל היום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shuy אני מצטער לשמוע, אך אני מסכים איתך.

הדבר חמור כפליים כשמדובר בחייל עייף שחוזר פעם בשלושה שבועות. לא ברור לי אגב איך אתה משרת שירות קרבי עם הכדורים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רואה בעיה תחת נהיגה עם כדור כזה...

בהנחה שזה לא פעם ראשונה שאתה לוקח אותו, ואתה יודע איך להתמודד איתו לא צריכה להיות לך בעיה לנהוג איתו

אשמח לראות את הM.D שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לך ברירה, במידה ואני לא טועה, שנתיים של שלילה במקרה של העברה שלך.

מה-ישנוף אגב, השופטים מאוד מחזיקים, ויהיה לך קשה להתמודד איתו.

המלצה שלי, תחסוך פניה לאיש מקצוע, כי עם נתונים קשה להתכווח.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כולכם נפלתם עליו? 7 שעות אחרי אלכוהול גמני הייתי נוהג, זה לא שיש לכולנו מכשיר למדידה בבית שיכול לבדוק אם הרמה בדם כבר ירדה מתחת למותר או לא.

לא הגיוני שעברו 7 שעות ועדיין כמות האלכוהול בדם הייתה גבוהה מהמותר אם הוא שתה 3 שוטים. מעבר לזה, אין לנהוג בהשפעת הכדורים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...