2 שאלות למומחים על SATA II ועל איכותו של WD.... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2 שאלות למומחים על SATA II ועל איכותו של WD....

iem

Recommended Posts

אז ככה... למרות שהבטיחו לי WD1600AAJS במחיר של 225 ש"ח במייל ע"י נציג אייבורי, הייתי שם היום

(לא במייל אלא בחנות :lol:) ואמרו לי שזה עולה 231 ש"ח... אמרתי להם שאסף מהמכירות רשם לי במייל שזה 225 ש"ח

אז אמרו לי "לך תקנה מאסף".. זה עניין עקרוני ולא השקלים הבודדים הללו...

בכל אופן הכונן נאמר לי שהוא 8MB ומאוד חשובה לי המהירות אז האם זה באופן משמעותי יותר איטי מה- 16MB או שאין

כ"כ הרבה הבדל ?

ושאלה נוספת.... זה SATA II ואמרו לי שזה יישב גם בלוח שתומך ב- SATA I פשוט הוא יעבוד במהירות של

SATA I למרות שהוא SATA II.

האם נכון הדבר, והאם הכונן הזה מומלץ בהנחה שרק הוא ו HITACHI נשארו במלאי ?

ותודה מראש לעונים ! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואתה בגדול חושב שזו קניה כדאית ?

יש עוד הרבה שאלות בנושא כמו - אתה חושב שהקניה באיבורי כדאית??

הוא אומר לך את זה כי הוא רוצה לדחוף לך סחורה ספציפית.

אם אתה רוצה לחסוף אחר כך תשלם את הזמן הדלק והמירדפים אחריהם בעניין האחריות..

עצתי לך : תוסיף עוד 100 שקל ולך קנה דיסק קצת יותר טוב במקום קצת יותר טוב.חבר שלי קנה דיסק קשיח אצלם וחודש אחרי הוא בא להחליף....

לא חסר חנויות בחיפה.

פנדה

נועה

TMS

תחסוך את ה 100 שקל פה - תשלם אותו אחר כך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה נכון sata II יעבוד על לוח עם sata I במהירות של SATA I.

לגבי הטיב אין לדעת, לדעתי ב H.D זה עניין של מזל למרות שאני לא מת על W.D אבל לך תדע ...

נתקלתי כבר בלוחות שעשו בעיות, אם כי ככלל זה אמור לעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לחבר אותו למחשב אבל קרה משהו מאוד מוזר למרות שניסיתי את הבדיקה גם כאשר

הכונן מג'ומפר עם מהירות SATA חלקית וגם כאשר הוא אינו מג'ומפר ופועל במהירות SATA חלקית.

אז ככה... חיברתי אותו ל-SATA והמחשב זיהה אותו במדוייק אבל כאשר הוא הפעיל לי את תוכנית ההתקנה של Win XP

איפה שאני אמור לתת לו את המידע לפירמוט (המסכים הכחולים), אז הוא רשם כאילו שאין כונן שמחובר למחשב בכלל !

ניסיתי גם לחבר HD דרך IDE שמותקנת עליו מע' הפעלה וכאשר הכונן של ה-SATA מחובר גם הוא, ומה שקרה זה שלאחר

ההעלאה של מע' ההפעלה, הוא רושם לי ש"אין דיסק בכונן" ולא מראה לי בכלל את הכונן של ה-SATA ב"מחשב שלי".

מה אני יכול לעשות עוד מלבד לשרוף לאייבורי את החנות עם בנזין ? :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

1. להתקין ל-SATA

2. אם לוח האם שלך מאפשר את זה, בביוס תגרום לכך שהוא יראה כונני SATA בתור IDE, ואז הוא יזהה אותם בהתקנת מערכת ההפעלה, ואם לו, אז תעביר את דרייברי ה-SATA לדיסקט, ותשלב אותם בהתקנה של WINXP תוך לחיצה על F6 בנקודה שבה הוא אומר לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני דברים:

1. להתקין ל-SATA

2. אם לוח האם שלך מאפשר את זה, בביוס תגרום לכך שהוא יראה כונני SATA בתור IDE, ואז הוא יזהה אותם בהתקנת מערכת ההפעלה, ואם לו, אז תעביר את דרייברי ה-SATA לדיסקט, ותשלב אותם בהתקנה של WINXP תוך לחיצה על F6 בנקודה שבה הוא אומר לך.

אתה תותח על !!! זה עובד ואני רושם כבר מהכונן החדש...

אבל יש לך אולי שם של תוכנה שיכולה לבדוק לי את הכונן (ולא HDD Regenerator כי היא לוקחת המון זמן :))

כי אני לא כ"כ שקט עם השקית הפתוחה שהכונן הגיע איתה.... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...