כנראה בעיה חשמלית בהארדיסק - האם יש סיכוי ל&#1 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כנראה בעיה חשמלית בהארדיסק - האם יש סיכוי ל&#1

etz

Recommended Posts

שלום לכולם, היום ההארדיסק התחיל לעשות בעיות כשהפעלתי את המחשב, לאחר כמה שניות הוא מתחיל לעשות כמה רעשים והמחשב לא מצליח לזהות אותו. כשאני מתקרב להארדיסק ומקשיב טוב אפשר לזהות שלאחר הרעשים ההארדיסק פשוט נכבה ולאחר כמה שניות נדלק מחדש והרעשים שוב חוזרים, כל זה חוזר על עצמו איזה 3-4 פעמים. היתה פעם אחת שבה הכונן השמיע רק רעש אחד והמחשב כן הצליח לזהות אותו, אבל אני ברוב טמטומי חשבתי שהעניין סודר וכיביתי את המחשב כדי לחבר הארדיסק נוסף שניתקתי וכשהדלקתי מחדש את המחשב הוא שוב לא עבד. העניין הוא כזה: ההארדיסק הוא SATA אבל מחובר לספק בחיבור מולקס רגיל כי זה מה שיש לי, לכונן עצמו יש כמובן גם חיבר חשמל SATA, השאלה היא האם יתכן שישנה רק בעיה עם חיבור המולקס או שכל ענייני החשמל באים כיחידה ואם אחד מתקלקל הכל מתקלקל? בבקשה אל תגידו לי לנסות את החיבור השני כי כרגע פשוט אין לי איך ויתכן שאני לא אוכל עד שבוע הבא בכלל. לכונן עצמו יש אחריות לבערך עוד שבוע וחצי ואני בכל מקרה אנצל אותה, אבל אשמח מאוד להציל קודם משהו מהכונן אם אפשר. תודה לכל העוזרים!

עריכה: בינתיים הצלחתי להפעיל את הכונן ואת המחשב, מנסה להעתיק ממנו כמה שיותר מידע. אם למישהו בכל זאת יש איזו תשובה אני אשמח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי, כולל לחבר לבד לספק אחר. כרגע אני לא הולך לנסות שום דבר אחר עד שהצלחתי להפעיל אותו.

כמו שאמרתי, אני כרגע מגבה מידע ואני אממש אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...