כישורי כדורגל לא רגילים - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כישורי כדורגל לא רגילים

UNDERDOG

Recommended Posts

בכל מקרה הסיבה שהם לא משחקים באחת מהליגות שזה שצריך להיות קצת יותר מקפצן טוב כדי לשחק כדורגל.. (ועד כמה שאני יודע בכדורגל אתה לא צריך לא צריך לבעוט בכדור מעמוד)

בחייאת. גבוהה בטוח יש להם (כדי לעשות את התרגילים האלו), טכניקה יש להם ברמה עולמית, יש להם בעיטות חזקות ומדוייקות ויכולת מסירה מופלאה (למשל התרגיל שמתחיל אחרי 6 שניות). מה הם עוד צריכים? שחקן לא חייב מנהיגות - צריך קפטן אחד בקבוצה. חוץ מזה, גם אם חסרים להם דברים - הרי אף שחקן לא מושלם. הרבה יותר פשוט לעשות קפוארה ואז לשלב את הכדור, דיוק מופלא כזה במסירות ותיזמון מדהים שכזה קאקה וכריסטיאנו רונאלדו היו מתים שיהיו להם, כי אז כל בעיטה שלהם מ-30 מטר הייתה חיבור פנימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחייאת. גבוהה בטוח יש להם (כדי לעשות את התרגילים האלו), טכניקה יש להם ברמה עולמית, יש להם בעיטות חזקות ומדוייקות ויכולת מסירה מופלאה (למשל התרגיל שמתחיל אחרי 6 שניות). מה הם עוד צריכים? שחקן לא חייב מנהיגות - צריך קפטן אחד בקבוצה. חוץ מזה, גם אם חסרים להם דברים - הרי אף שחקן לא מושלם. הרבה יותר פשוט לעשות קפוארה ואז לשלב את הכדור, דיוק מופלא כזה במסירות ותיזמון מדהים שכזה קאקה וכריסטיאנו רונאלדו היו מתים שיהיו להם, כי אז כל בעיטה שלהם מ-30 מטר הייתה חיבור פנימי.

על מה אתה מדבר לעזאזל.. אתה בשוק או מה..... אתה לא רואה שזה ממוחשב?????????????

אתה לא רואה שהפיזיקה לא הגיונית של הכדור....

מה ניסגר איתכם אנשים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר לעזאזל.. אתה בשוק או מה..... אתה לא רואה שזה ממוחשב?????????????

אתה לא רואה שהפיזיקה לא הגיונית של הכדור....

מה ניסגר איתכם אנשים....

קרא את התגובה הראשונה שלי בדף הראשון, אתה מוציא דברים מהקשרם ;) (אני הראשון פה שכתב שזה מזויף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...