Swiftech Storm Rev 2 vs D-TEK FUSION+ עוד שאלות... - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Swiftech Storm Rev 2 vs D-TEK FUSION+ עוד שאלות...

SnakeBite

Recommended Posts

שלום,אני מתכנן לקנות מערכת קירור מים שכוללת :

משאבה : Swiftech MCP655 12 VDC Pump

צינור : Tygon 3/8id 5/8od

נוזל קירור (כנראה) : Fluid XP+ 32 oz או Fluid XP+ Ultra 32 oz

בלוק ציפסט : Swiftech MCW30 Chipset Water-block

בלוק כ מסך : Swiftech MCW60 Graphics Card Liquid Cooler - Retail

מיכל מים : מיכל גדול ביותר שאני קונה בארץ ומשפץ...נראה לי שהוא מכיל יותר מליטר נוזל..

עכשיו השאלו שלי הם :

האם יש לכם משהו לשפר במערכת ?

מה יותר טוב מבין 2 הבלוקים שציינתי בכותרת?

איזה נוזל יות טוב מבין השניים ?

בתודה

עידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשאבה שבחרת לא מתאימה לצנרת שבחרת מבחינת הגודל.

אתה צריך צנרת עם ID גדול יותר.

יש 2 ווראציות למשאבה הזאת - אם תשיג את ה VARIO - היא עדיפה.

במיקרה יש לי את שני הבלוקים הללו.

ה STORM לא מתאים למעבדים מרובי - ה DTEK טוב ממנו בהרבה.

ה STORM יוצר בזמנו למעבדים חד ליבתיים מבחינת התיכנון שלו. (למרות שפיזית הוא יתאים).

נושא נוזל הקרור פחות מהותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ראיתי שום מידע על שימוש בצנרת 8\3 עם המשאבה הזאת.

אם אתה מעוניין בצנרת יותר דקה שגם תתאים ללא מתאמים וללא השפעה על הראש והזרימה של המשאבה תוכל להשתמש בצנרת 7/16in. ID 11/16in. OD כזאת:

http://www.sidewindercomputers.com/ty7id11odlat.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני אקנה צינור של tygon כזה

Tygon 3603 1/2" ID (3/4" OD) Clear Tubing

זה יהיה בסדר?

עריכה :

שאלה קטנה , למה צריך Clamps (מהדקים) בקירור מים? מה השימוש שלהם?להדק את הצינור על ה barb שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם אני אקנה צינור של tygon כזה

Tygon 3603 1/2" ID (3/4" OD) Clear Tubing

זה יהיה בסדר?

עריכה :

שאלה קטנה , למה צריך Clamps (מהדקים) בקירור מים? מה השימוש שלהם?להדק את הצינור על ה barb שלו?

כן גם צינור כזה יתאים, אבל יהיה די צפוף לחבר אותו ל BARBS של ה DTEK שהם די קרובים אחד לשני.

הCLAMPS נועדו להדק את הצינור ל BARBS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה,עזרתי לי מאוד!! ;)

יש לי עוד שאלה ...האם הבלוק של הציפסט הכי טוב שיש??

האם הבלוק מתאים גם לציפסט צפוני וגם לדרומי??

נ.ב.

המי קירור שציינתי במפרט הם מעולים...בדקתי את זה..בגלל כל כך הרבה סיבות...בראש ובראשונה יש להם מוליכות תרמית מאוד גבוהה והעברה חשמלית מאוד נמוכה..שנית החברה הזאת יצרה נוזלי קירור למעבורות של מה שמעיד על האיכות של החברה..שלישית יש למי חיי מדף של 5 שנים מה שאומר שהמים שומרים על איכותם התרמית ל5 שנים משמע שצריך להחליף את המים האלה פעם ב 5 שנים של שימוש!!רביעית הם שומרים על הגוף כי הם מונעים חלודה וקורוזיה...ולמי שמתעניין מחירם הוא 30 $ מה שזה לא יותר מידיי יקר ל5 שנים של שימוש..

למי שמתעניין איזה מבין ה 2 יותר טוב זה ULTRA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מ

www.performance-pcs.com

ומ

www.shopPTS.com

עריכה :

שאלתי היא האם יש בלוק שמקרר גם את הזכרונות וגם את הליבה של הכרטיס מסך וגם הוא יתמוך לי ב geforce סדרה 9 כי אם אני אקנה עכשיו את ה swiftech ramcool שלא ידוע אם הוא תומך בסדרה 8 בכלל איך אני אדע שיתמוך לי הלאה? והאם קירור של הזכרונות עם heatsink יספיק והם לא יתחממו יותר מידיי בoc ?

עוד שאלה...חלק מקירורים שכתבתי למעלה הם בעלה גימור לא לגמרי mirror ואני קונה ערכה ל lapping כדי לשייף אותם טוב שיגיעו לרמה הזאת...האם אין סיכון בכך לגוף קירור??האם אין לו שכבת הגנה או משהו כזה שאם אני אשייף היא תרד...כמובן אני לא מתכוון לשיוף אינטנסיבי אלה למשהו עדין ...עם נייר זכוכית בהדרגה...

עוד משהו קטן קראתי דברים סוטרים באינטרנט לגבי משחה תרמית קראתי שה MX-2 וה x23 של Shin-Etsu מאוד מתחרות מבחינת ביצועים ...אמנם אני מכיר את המשחות של Cooling כמשחות מעולות (יש לי את ה silver 5) אבל שמעתי שה x23 יותר טובה? יש לכם מושג מה כדאי לי לקנות??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ.ב.

המי קירור שציינתי במפרט הם מעולים...בדקתי את זה..בגלל כל כך הרבה סיבות...בראש ובראשונה יש להם מוליכות תרמית מאוד גבוהה והעברה חשמלית מאוד נמוכה..שנית החברה הזאת יצרה נוזלי קירור למעבורות של נאסא מה שמעיד על האיכות של החברה..שלישית יש למי קירור חיי מדף של 5 שנים מה שאומר שהמים שומרים על איכותם התרמית ל5 שנים משמע שצריך להחליף את המים האלה פעם ב 5 שנים של שימוש!!רביעית הם שומרים על הגוף קירור כי הם מונעים חלודה וקורוזיה...ולמי שמתעניין מחירם הוא 30 $ מה שזה לא יותר מידיי יקר ל5 שנים של שימוש..

למי שמתעניין איזה קירור מבין ה 2 יותר טוב זה ULTRA

מסתבר שהם לא הכי טובים: http://www.bit-tech.net/modding/2008/02/16/watercooling_fluid_shootout/4

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://reviews.pcapex.com/cooling/fluidxp_ultra_-_non-conductive_coolant.php

קבל את זה

עריכה :

שים לב עם איזה בלוק הוא השתמש DD TDX הוא זבל של בלוק

עוד אחד

http://www.cluboverclocker.com/reviews/super_cooling/fluid_xp/index.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

up![br]פורסם בתאריך: 28.03.2008 בשעה 12:04:06

מ

www.performance-pcs.com

ומ

www.shopPTS.com

עריכה :

שאלתי היא האם יש בלוק שמקרר גם את הזכרונות וגם את הליבה של הכרטיס מסך וגם הוא יתמוך לי ב geforce סדרה 9 כי אם אני אקנה עכשיו את ה swiftech ramcool שלא ידוע אם הוא תומך בסדרה 8 בכלל איך אני אדע שיתמוך לי הלאה? והאם קירור של הזכרונות עם heatsink יספיק והם לא יתחממו יותר מידיי בoc ?

עוד שאלה...חלק מקירורים שכתבתי למעלה הם בעלה גימור לא לגמרי mirror ואני קונה ערכה ל lapping כדי לשייף אותם טוב שיגיעו לרמה הזאת...האם אין סיכון בכך לגוף קירור??האם אין לו שכבת הגנה או משהו כזה שאם אני אשייף היא תרד...כמובן אני לא מתכוון לשיוף אינטנסיבי אלה למשהו עדין ...עם נייר זכוכית בהדרגה...

עוד משהו קטן קראתי דברים סוטרים באינטרנט לגבי משחה תרמית קראתי שה MX-2 וה x23 של Shin-Etsu מאוד מתחרות מבחינת ביצועים ...אמנם אני מכיר את המשחות של Cooling כמשחות מעולות (יש לי את ה silver 5) אבל שמעתי שה x23 יותר טובה? יש לכם מושג מה כדאי לי לקנות??

מישהו יודע???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם את: coollaboratory.com

יש להם שני מוצרים עיקריים:

Liquid Pro

http://coollaboratory.com/en/product_pro.shtml

זה נוזל מתכתי שמחליף את המשחה הוא בא במזרק.

משתמשים בזה רק אם הבסיס של גוף הקירור חלק לחלוטין, אתה שם טיפה קטנה או שתיים ומפזר אותה על כל הבסיס ואז הוא נראה כמו מראה.

חסרונות: מוליך, צריך להזהר לא לשים אפילו טיפה מעבר לנדרש כדי שלא יקצר, אוכל אלומיניום!!! אין להביא במגע עם שום סוג של אלומיניום.

יתרונות: מצויין עם נחושת (רוב הקירורים הרציניים), המוליכות התרמית הכי טובה בעולם!!!

לפני כשנתיים קניתי והם שלחו לי בדואר, עובד מצויין.

יש להם מוצר נוסף :

Liquid MetalPad

http://coollaboratory.com/en/product_metalpad.shtml

שאמור להיות יותר נוח להתקנה ועם ביצועים דומים.

יש מספיק ביקורות, תהנה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...