ASUS EEE PC - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ASUS EEE PC

ccc

Recommended Posts

אני אגיד לכם את האמת, אין לי כסף לבזבז על , ובכלל אני לא עושה שום דבר עם המחשב חוץ מלגלוש באינטרנט, לפעמים אני מוריד איזה סדרה באימיול או סרט ישן ומדבר במסנג'ר\אימייל.

מה שאומר שחשוב שהוא יהיה מאוד זול כי כבר יש לי מחשב נייח וצריך רק משהו ON THE GO

וחשוב גם שיהיה קטן.. אני לא הולך להסחב עם משהו כבד מדי בפומבי..

הארד דיסק וכאלה, אני מניח שלא צריך יותר מדי אם יש איזה כונן

האסוס עולה רק 400 דולר ל4 ג'יגה 512 מגה והוא פיצי ואפשר להוסיף לו עוד 8 ג'יגה בSD.

אבל אין בו כונן דיסקים ??

איזה מחשב משומש קטן לקצת גלישה ואימייל אפשר לקנות שלא אמור לעלות על ה500 דולר מאיביי ?

מה שטוב באסוס זה שהוא יחסית חדש ועובד מהר עם הלינוקס כי כל המחשב מתוכנן לעבוד חלק איתו אפילו שהחלקים זבל.. אז מקבלים אותו ישר מהקופסא עובד ועובד יפה לפי ביקורות שקראתי אין לי בעייה עם המסך 7" או המנקלדת הקטנה, זה ה4 ג'יגה והחוסר בכונן אופטי... אבל נגיד שאני מרחיב בעוד 8 ג'יגה עם SD CARD זה נהפך להגיוני יותר...

ד"א, אין איזה פתרון HD של יותר מ8 ג'יגה אבל בקטן ? משהו שאפשר לשים בתיק ? או שהכל בומבסטי וצריך חיבור לתקע 220 וולט ?

אז אם אין מחשב משומש מאיביי במחיר הזה משומש שעדיף על UMPC חדש עם הרחבה .. אני מניח שאין ברירה ..

שוב, אני לא מתלונן על אף מחשב, וכל מחשב יהיה בטוח יותר ממה שאני מחפש במחשב , פשוט אני רגיל לחקור לפני שאני קונה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1- כרטיסי SDHC קיימים בגודל של עד 16 ג'יגה, נפח כזה עולה 400 שקל.

2- אפשר לקנות הארדיסק נייד 2.5". הוא לוקח 2 יציאות , אבל הוא קטן (קצת יותר ארוך מקופסת סיגריות, אבל דק הרבה יותר) ולוקח את הכוח שהוא צריך מהמחשב. מגיע בנפחים של עד 400 ג'יגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הממ אז זה פותר לי את כל מה שאני לא אוהב בEEE

אתה חושב שהארד דיסק 120 ג'יגה קטן שלוקח את הכח מUSB יהרוס משמעותית את הזמן סוללה של המחשב ?

512 זכרון מספיק בשביל לגלוש בPUBMED ולדבר בMSN ? מקסימום אפשר לשדרג לו DDR2 פשוט, זה ההארד דיסק שאי אפשר לשדרג כי הוא תפור במעגלים..

ואיזה מחשב משומש\מחודש מNEWEGG\BESTBUY או איביי אפשר להביא במחיר דומה ? יש ב600 דולר את הטושיבות עם הג'יגה ודיסק 160 ג'יגה.. מסך 15.4 אבל זה כבר קרוב ל1000 שקל יותר ממחשב פשוט.. אין איזה משהו יותר קטן ממחשב 15.4 ? 12 זה נחמד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין עברית עדיין ל EEE ומי יודע מתי יהיה.

הוא נחמד אבל הגלישה מאד קשה בגלל המסך הקטן ויש להגדיל את התצוגה כל הזמן ואז אתה רואה רק מספר שורות מהדף.

מנסיוני הוא מתאים לקריאת דאר אך לגלישה - אך ורק כשאין ברירה.

ממליץ לך לנסות אותו אישית לפני שתחליט ולא לקנות חתול בשק..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שנכתב - מעלי , אין לו עברית , הוא לא מריץ , אלא סוג של לינוקס - ככה שכל מה שאין בלינוקס בגירסא שלו - תצתרך לעשות סלטות באוויר להריץ (או להתקין שיקח לך כמעט את כל המקום הפנימי ויעבוד לאט למדי , או ללמוד לקמפל בלינוקס , לא בדיוק פיתרונות נחמדים)

בקשר למחשבי 12" , רק משומשים וישנים.

מחשבי 12" יקרים משמעותית ממחשבי 15.4 , ושייכים לרוב לסדרות עיסקיות שעולות יותר מלכתחילה.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ הבנתי.

איזה מחשב 12" נורמלי אפשר להביא מאיביי ? איזה דגמים לחפש (מהישנים)

בקשר לEEE אני לא תכננתי להתקין עליו , שוב זה רק לקרוא אתרים וכPORTABLE MEDIA .. הלינוקס עם הארד דיסק 2.5" חיצוני יכול להיות נחמד וזול גם החדש.. עברית על המקשים אני לא צריך, ומקסימום יש פתרונות לזה... אם אתה מתכוון שבלינוקס אין עברית תודיע לי

הביקורות שקראתי בPCMAG וNOTEBOOK מאוד טובות אבל אולי שילמו להם או משהו, זה כל הזמן ככה.[br]פורסם בתאריך: 13.02.2008 בשעה 15:16:45

אין עברית עדיין ל EEE ומי יודע מתי יהיה.

הוא נחמד אבל הגלישה מאד קשה בגלל המסך הקטן ויש להגדיל את התצוגה כל הזמן ואז אתה רואה רק מספר שורות מהדף.

מנסיוני הוא מתאים לקריאת דאר אך לגלישה - אך ורק כשאין ברירה.

ממליץ לך לנסות אותו אישית לפני שתחליט ולא לקנות חתול בשק..

אני אגיד לך מה הבעייה, אני עובר תכף לארה"ב, בערך עוד חצי שנה-שנה ואני לא רוצה לקנות משהו משומש וישן שאני אתבאס עליו ... אפילו אם הוא מספיק

הASUS אמנם לא כך כך מרשים בביצועים אבל הוא עדיין UMPC ויש לו את השימושים שלו... במחיר של 300 דולר לכזה חדש, אפשר להסתפק בו עד שאני הולך לארה"ב ושם אני אקנה איזה 12" חדש ב1000 דולר.

אפילו אחרי הקנייה של ה12" לUMPC יהיו את השימושים שלו...

ניסית אותו ? אתה יודע איפה אפשר לראות אותו בארץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המסים לא

משרד התקשורת כן.

אל תתעסק בזה. אתה עלול להתאבד מרוב ייאוש אחרי התעסקות עם משרד התקשורת.

מה הקשר למשרד התקשורת?

ככול הידוע לי משלמים רק מע"מ .

אנא הסבר את הנושא .

זה מעניין הרבה אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יבוא של כל מכשיר חשמלי שיש לו משדר ו/או התקן המתחבר לקווי , דורש אישור של משרד התקשורת לפני שהוא משתחרר מהמכס.

עקרונית, ברגע שהוא מתחבר לרשת החשמל הארצית, גם ספק הכח שלו דורש אישור מכון תקנים.

את נושא הספק אפשר לעבור, אבל בד"כ במשרד התקשורת יגרמו לך להצטער על היום בו נולדת, עד שתשיג את האישור המיוחל.

האישור גם עולה כסף (לא זוכר כמה), ואם החבילה אינה קטנה, גם האחסנה היומית עולה כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמילות מכס/אחסון של במחסני המכס לחבילה של ממוצע עד סיום ההליכים לקבלת האישורים עלולה לזנק לעלויות של 200 דולר ומעלה, בקלות.

האישור המיוחל ממשרד התקשורת עולה 136 ש"ח בדיוק, אבל יש 2 בעיות עיקריות

1- מילוי הטפסים כ"כ קשה ומייאש שהרוב מוותרים על הבאת מחשב ארצה ישר ממבט על הטופס. יש שם פרטים שאלוהים יודע איך הם רוצים שתשיג (אם למחשב שלך יש בלוטות'- אתה חייב לציין את התדר המדויק שלו עד 4 ספרות אחרי הנקודה. כלומר, סתם דוגמה- 2.4321 ג'יגהרץ, והספק מדויק במיליואטים)

2- אף אחד לא אמר שהם חייבים לאשר לך את הכנסת המכשיר ארצה. אלוהים יודע מה תהליך קבלת ההחלטות שם, אבל הם יכולים לסרב, ולא רק שהם יכולים- הם עושים את זה מפעם לפעם.

במידה והם מסרבים, יש לך 2 אפשרויות:

1- לנטוש את החבילה במכס, לאבד את הכסף ואת המוצר.

2- לבצע שיענוע של החבילה חזרה לשולח, הליך החזרה, וקבלת הכסף חזרה.

מן הסתם, התהליך הזה ארוך ויקר, דורש שתשלם עמילות מכס על הזמן שעבר, ולמעשה יוצא שבממוצע אתה מקבל חזרה רק חצי מהכסף שלך אחרי המשלוחים וכל הבלאגן.

קיימים סיפורים ודיווחים על התקפי לב כתוצאה מהתעסקות בבירוקטיה הישראלית.

עצה ידידותית לכולם

תחסכו את זה מעצמכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואם המוצר כבר משווק בארץ ע"י היבואן של , זה פותר לי את האישורים האלה ? הרי היבואן כבר עשה לי את העבודה של אישור המוצר.. או שזה אחד אחד... ?

זה בולשיט, אם אני נכנס במכס עם מחשב שקניתי מחו"ל אף אחד לא מדבר איתי.. אה פתאום למחשב הזה מותר להכנס ?

הם סתם מחפשים עוד סיבות לדפוק את האזרח.. לשלם לחייל 400 שקל בחודש על 10 שעות ביום עבודה לא מספיק להם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתר ליבואן לא יוצר תקדים למייבא הפרטי. תיאלץ בכל מקרה להוציא אישורים.

אם תופסים אותך במכס עם שהבאת מחו"ל ויש הוכחה שהבאת מחו"ל- הוא יוחרם עד שתקבל אישור, ותצטרך לעבור אותו תהליך בדיוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...