שדרוג ל 4GB - עזרה בבקשה - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג ל 4GB - עזרה בבקשה

BigDragoon

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סתם שאלה, יש לך צורך ביותר כרגע ? המחשב לא מספיק מהיר / מגיב טוב ?

המחשב בסדר.

לעיתים רחוקות אני מרגיש שקשה לו.

אתה חושב ששווה לי להמתין?

תהייה עוד ירידה של המחירים של הזכרונות??

לא משנה איזה אתה קונה וכמה, תמיד תדאג שיהיה ב DUAL !

chenrp אל תתטעה אותו...

קיצר, אתה אומר שלא שווה לקנות דים 1 של 2GB ולא לעבוד ב DUAL.

האם שווה להמתין לעוד ירידת מחירים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה צריך לקנות של שני סטיקים אם כבר יש לך עכשיו שניים.

הלוח שלך לא תומך סתם ב DUAL ...הוא תומך בזה מהסיבה ששמים כפולות של סטיקים זה נותן ביצועים טובים יותר ובטח על סטיק אחד של 2 גיגה,

ואין מה לחכות לירידת מחירים כי כבר עכשיו המחירים בריצפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אתה צריך לקנות של שני סטיקים אם כבר יש לך עכשיו שניים.

הלוח שלך לא תומך סתם ב DUAL ...הוא תומך בזה מהסיבה ששמים כפולות של סטיקים זה נותן ביצועים טובים יותר ובטח על סטיק אחד של 2 גיגה,

ואין מה לחכות לירידת מחירים כי כבר עכשיו המחירים בריצפה.

אז אתה חושב ששווה לי ללכת על 2 של 2GB??

(זה טיפה יקר למה שתכננתי להוציא)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה חושב ששווה לי ללכת על 2 של 2GB??

(זה טיפה יקר למה שתכננתי להוציא)

ממש לא ! ומה תעשה עם שני הסטיקים הנותרים שיש לך כרגע ?

פשוט תוסיף ל 2 גיגה הקיימים שיש לך כרגע עוד 2 גיגה (2X1024MB).... ואז יהיה לך בכולל 4X1024MB .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע... לא הבנתי...

DUAL של 2GB יותר טוב מ 4GB SINGEL?

מדוע?

לא קשור אחר לשני בכלל, ההשואה צריכה להיות בין גודל זהה של זכרונות

שני סטיקים של גיגה יותר טוב מסטיק אחד של 2 גיגה ובגלל זה הוא צריך להוסיף עוד שני סטיקים ואז יהיה לו DUAL על כל הזכרון (4GB)

windows לא רואה יותר מ 3.2 GB זיכרון.

בכל מקרה לא תוכל לנצל את כל ה 4GB

1G יהיה סתם מבוזבז

פותח התרד מדבר על ולא על

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד מדבר על VISTA ולא על XP

כדי לראות 4G אתה חייב מעבד 64bit ו Vista 64bit ...

גם vista 32bit לא רואה 4G

Also according to Microsoft, under some circumstances Vista will recognize 4GB of RAM.

For Windows Vista to use all 4 GB of memory on a computer that has 4 GB of memory installed, the computer must meet the following requirements:

The chipset must support at least 8 GB of address space. Chipsets that have this capability include the following:

Intel 975X

Intel P965

Intel 955X on Socket 775

Chipsets that support processors that use socket F, socket 940, socket 939, or socket AM2. These chipsets include any socket and CPU combination in which the memory controller resides in the CPU.

The CPU must support the x64 instruction set. The AMD64 CPU and the Intel EM64T CPU support this instruction set.

The must support the memory remapping feature. The memory remapping feature allows for the segment of system memory that was previously overwritten by the Peripheral Component Interconnect (PCI) configuration space to be remapped above the 4 GB address line. This feature must be enabled in the configuration utility on the computer. View your computer product documentation for instructions that explain how to enable this feature. Many consumer-oriented computers may not support the memory remapping feature. No standard terminology is used in documentation or in configuration utilities for this feature. Therefore, you may have to read the descriptions of the various configuration settings that are available to determine whether any of the settings enable the memory remapping feature.

Note When the physical RAM that is installed on a computer equals the address space that is supported by the chipset, the total system memory that is available to the operating system is always less than the physical RAM that is installed. For example, consider a computer that has an 975X chipset that supports 8 GB of address space. If you install 8 GB of , the system memory that is available to the operating system will be reduced by the PCI configuration requirements. In this scenario, PCI configuration requirements reduce the memory that is available to the operating system by an amount that is between approximately 200 MB and approximately 1 GB. The reduction depends on the configuration.

APPLIES TO

Windows Business

Windows Enterprise

Windows Home Basic

Windows Home Premium

Vista Starter

Vista Ultimate

Vista Enterprise 64-bit edition

Vista Home Basic 64-bit edition

Windows Vista Home Premium 64-bit edition

Windows Vista Ultimate 64-bit edition

Windows Vista Business 64-bit edition

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 64BIT, ו 965P אז ככה שאין בעייה עם 4GB (אני חושב).

השאלה אם שווה לי עכשיו לשדרג לעוד 2X1GB ואז לעבוד ב 4GB DUAL,

או לשדרג בעוד 2GB (דים אחד) ולא לעבוד עם DUAL אבל תהייה לי אפשרות שידרוג בעתיד לעוד דים של 2GB?

ולכן, גם חשוב לי לדעת אם יש עדיפות ביצועים ל 4GB SINGLE מאשר 2GB DUAL או בפוך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ענו לך בכל מיני צורות פה אז אני לא מבין מה לא ברור לך.

אומרים לך שכל תצורה שלא תשים של - בדואל צ"אנל תרוויח 5% נוספים של ביצועים בערך שזה לטעמי זניח

אני במקומך הייתי הולך על סטיק אחד של 2 גיגה - למען אפשרויות ההרחבה בעתיד וגם כי שוב - 5% נוספים שתרוויח בדואל הם זניחים.

אם תוכל למשוך בתקציב הייתי מציע לך להוציא את הזיכרון הנוכחי ולמכור אותו, ולשים שתי סטיקים זהים של 2 גיגה כ"א מאותה סדרה , אפילו מוכרים אותם

בקיטים של שבאים מאותו הפס ייצור בדיוק כדי שהכל יעבוד חלק - זה מה שאני הייתי עושה - קונה סט של 2X2 = 4 ומוכר את הישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר ענו לך בכל מיני צורות פה אז אני לא מבין מה לא ברור לך.

אומרים לך שכל תצורה שלא תשים של - בדואל צ"אנל תרוויח 5% נוספים של ביצועים בערך שזה לטעמי זניח

אני במקומך הייתי הולך על סטיק אחד של 2 גיגה - למען אפשרויות ההרחבה בעתיד וגם כי שוב - 5% נוספים שתרוויח בדואל הם זניחים.

אם תוכל למשוך בתקציב הייתי מציע לך להוציא את הזיכרון הנוכחי ולמכור אותו, ולשים שתי סטיקים זהים של 2 גיגה כ"א מאותה סדרה , אפילו מוכרים אותם

בקיטים של שבאים מאותו הפס ייצור בדיוק כדי שהכל יעבוד חלק - זה מה שאני הייתי עושה - קונה סט של 2X2 = 4 ומוכר את הישנים.

:yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...