SIS 655 למעבדים החדשים - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

SIS 655 למעבדים החדשים

yonni

Recommended Posts

תכננתי לקנות השבוע מחשב חדש שמורכב ממעבד פנטיום 2.4 ולוח אם 8SQ800 ULTRA המבוסס על SIS655.

אתמול קראתי מאמר-ביקורת ב- TOM'S HARDWARE שבו נבחנו מעבדי ה- 3.06אינטל על לוחות עם 7205, 850 ו-SIS 655.

ברור שמלכתחילה הSIS מיועד לשוק הבינוני שרוצה הרבה פיצ'רים במחיר זול אבל עדיין ביצועיו היו נמוכים יחסית ובטח יהיו אף פחות טובים על מעבדי ה-800 MHZ.

בעתיד שארצה לשדרג אני יעדיף להחליף רק מעבד ולא .

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי זה אל תיקח אינטל קח BARTON2500 עם 8RDA+ ותהיה בריא!!!

מה הקשר לAMD?

אני לוקח פנטיום כי אני צריך פנטיום לגרפיקה מולטימדיה ווידאו....

ואם כבר אז 2400 כי אני לא בעניין של OC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן מסורתי ציפסטים ומעבדים חדשים מתומחרים יקר כחלק מתמחור גריפה המיועד לגרוף את השמנת מאותם משתמשים שחייבים בכל מחיר את הטוב והחדש ביותר וגם מהסיבות של יצור בכמויות שהם עדיין קטנות.

כך שאם תעדיף להמתין לציפסטים והמעבדים החדשים תתכונן לשלם יותר.

קח בחשבון שההבדלים המוצגים ע"י אתרי הבדיקה הם בדרך כלל קטנים ולפעמים את ההפרש של ה 400 שקל בין הציפסט הזול והאיטי וזה היקר והמהיר אפשר להשקיע בפנטיום יותר מהיר או בכרטיס מסך יותר טוב ובסה"כ להנות ממחשב יותר מהיר.

עוד קח בחשבון שאפשר "להרוג" כל מחשב ע"י רכיבים לא טובים או לא מאוזנים, לא הכל זה הציפסט והמעבד!

לדעתי לוח ומעבד הולכים יחד. סביר להניח שבעתיד תחליף גם לוח וגם מעבד (וגם מארז וגם ועוד...) ולא רק מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי לוח ומעבד הולכים יחד. סביר להניח שבעתיד תחליף גם לוח וגם מעבד (וגם מארז וגם זכרונות ועוד...) ולא רק מעבד.

במחשבה שנייה, אתה בהחלט צודק..

אם היום אני קונה מעבד פנטיום 2.4 ולוח 8SQ800 ULTRA ב- 1900 ש"ח לערך...

כמה זמן אתה מעריך שיקח כדי לקבל באותו סכום מעבד 2.4 800MHZ ולוח מתאים עם כל הפיצ'רים שיש ל-ULTRA?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יודע קצב השינויים מהיר ביותר

עכשיו בדקתי לוחות של גיגה בייט ב PCHARDWARE וראיתי שיש כבר לוחות חדשים עם הציפסטים החדשים של אינטל

כדאי לך לבדוק אם יש שם משהו שיכול להתאים לך יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...