שאלה לבעלי מסכים "גדולים" (22 אינץ ומעלה) - התמודדות של כרטיס מסך עם משחקים - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לבעלי מסכים "גדולים" (22 אינץ ומעלה) - התמודדות של כרטיס מסך עם משחקים

shantax

Recommended Posts

כבר מזמן רציתי לקנות מסך גדול בגלל המחיר הזול יחסית של מסכים כאלה כיום (לא אכפת לי לקנות מסך עם פאנל TN כי במילא השימוש העיקרי הוא למשחקים). הדבר היחידי שמעכב אותי זה העניין של הרזולוציות הגבוהות והדרישות שלהם על כרטיס מסך. כרגע יש לי כ"מ מיד ריינג' (8600GT) שמסתדר יפה עם משחקים חדשים, אבל אני משחק ברזולוציה של 12X10 או לפעמים 10X7 על מסך ה17 אינץ' שלי. ממש לא בא להתחיל לשדרג כל חצי שנה לכרטיס מסך היי-אנד רק כדי שאני אוכל להריץ משחקים חדשים ברמה סבירה.

לכן רציתי לדעת, איך אתם באמת מסתדרים עם הרזולוציות הגבוהות של המסך?

עם איזה כרטיס מסך אתם משתמשים והאם נאלצתם לשדרג בגלל המסך כרטיס מסך?

האם אתם משחקים ברזולוציה הטבעית הגבוהה של המסך, או שאתם משחקים ברזולוציות יותר נמוכות? אם כן אז איך הגרפיקה נראית? (למשל במסך 17 אינץ רזולוציה נמוכה יחסית של 10X7 עוד נראית בסדר, אבל 8X6 נראה ממש גרוע לדעתי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, מבחינת רזולוציה אין שום הבדל בין 20" לבין 22" - שניהם על 1050X1650.

דבר שני, זה עניין של חשבון: אם אתה עובד ברזולוציה של 1650X1050, לעומת 1024X768, כרטיס המסך נדרש למלא יותר מכפליים מכמות הפיקסלים.

יחסית ל1280*1024, ההבדל פחות בולט, אך עדיין תצטרך כ30% יותר כוח עיבוד בשביל מסך 20-22".

במילים אחרות, משחק שאתה מצליח להריץ על 50 פריימים לשניה ומעלה על 1280X1024, ירוץ חלק (על אותם הגדרות) גם על מסך גדול. אם פחות - תצטרך להוריד הגדרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...