עוד צרות עם האינטרנט ותקיעת המחשב עם "מסיים משימה Connections tray" - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד צרות עם האינטרנט ותקיעת המחשב עם "מסיים משימה Connections tray"

Nokami

Recommended Posts

שלום

בהמשך לתרד הזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=317061.msg2757289#msg2757289, הזה : http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=318406.msg2767757#msg2767757

, והזה: http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=318728.msg2769813#msg2769813 הצרות ממשיכות

והפעם אחרי ששידרגתי למודם , שלא הצלחתי להגדיר את הרשת בעייתית כמו שצריך התייאשתי, החזרתי בחזרה את המודם, לקחתי שוב את הALE 130 של הUSB, עבד טוב ל24-30 שעות, גם הגיע עם דיסק חדש של הכי עדכני הדרייבר, ובום עוד הפעם נפל כרגיל

הפעם זה פתאום נופל, שתי הלדים של המודם(LINK וDATA) נכבים לפתע, המחשב כזה די נתקע, ז''א אי אפשר לגשת לשתי המחשבים שלמטה ולהתנתק או משהו בסגנון, ואני חייב אבל חייב(!) להפעיל מחדש את המחשב. כשאני מפעיל מחדש את המחשב, סוגר את הדפדפן כמו שצריך והכל, המחשב נתקע ועושה לי שהוא מסיים משימה של "Connections tray"..

ולא, אין לי ווירוסים או ספייאוורים או מה שלא יהיה.. לא יודע כבר מה זה

המחשב אחרי פירמוט תרי, אחרי כל הדבר המחורבן הזה שקרה.

מה עושים לעזעזאל??

איך אני פותר את זה?? אולי אני צריך לעדכן עוד דברים קריטיים בווינדוס??

מה נסגר

מאז ששידרגתי ל5 מגה האלה!

אני מצטער על זה.

תודה

עריכה:

סליחה, טעות , פתחתי בטעות בפורום תוכנה

להעביר לרשתות

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nokami, כמה דיונים תפתח על אותה בעיה? פעם הבאה שיש לך המשך לבעיה תקפיץ את הדיון אחרת אני אנעל לך אותו.

עכשיו כמו שאתה יכול לראות מהדיון הראשון בפורום הזה הבעיה שיש לך היא מהמחשב. אתה אומר שאין וירוסים או רושעות אחרות, אז הבעיה היא בדרייבר של הUSB או בcontroller שלו.

חוצמזה כבר אמרו לך שזה מודם דפוק, למה להתעקש עליו? אתה ממש רוצה מודם , תחליף בבזק למודם C-50, אבל קודם תסיר את ההתקנה של המודם הישן.

וכמו שנאמר לך גם באותו דיון שהפתרון האמיתי לבעיה הוא להחליף למודם רשת. הייתה לך בעיה איתו, פתחת דיון חדש, הגבתי לך שם, אבל אתה לא המשכת אם זה אז מה אתה רוצה.

ד"א, בדקת בכלל עם לגבי הקו? דיברת איתם לגבי הבעיה עם המודם רשת?

ודבר אחרון, בבקשה אל תשים יותר מרווח אחד בין הפסקאות שלך, זה מקשה על הקריאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nokami, כמה דיונים תפתח על אותה בעיה? פעם הבאה שיש לך המשך לבעיה תקפיץ את הדיון אחרת אני אנעל לך אותו.

עכשיו כמו שאתה יכול לראות מהדיון הראשון בפורום הזה הבעיה שיש לך היא מהמחשב. אתה אומר שאין וירוסים או רושעות אחרות, אז הבעיה היא בדרייבר של הUSB או בcontroller שלו.

חוצמזה כבר אמרו לך שזה מודם דפוק, למה להתעקש עליו? אתה ממש רוצה מודם , תחליף בבזק למודם C-50, אבל קודם תסיר את ההתקנה של המודם הישן.

וכמו שנאמר לך גם באותו דיון שהפתרון האמיתי לבעיה הוא להחליף למודם רשת. הייתה לך בעיה איתו, פתחת דיון חדש, הגבתי לך שם, אבל אתה לא המשכת אם זה אז מה אתה רוצה.

ד"א, בדקת בכלל עם בזק לגבי הקו? דיברת איתם לגבי הבעיה עם המודם רשת?

ודבר אחרון, בבקשה אל תשים יותר מרווח אחד בין הפסקאות שלך, זה מקשה על הקריאה.

אוקי

ראשית כל, זה כל פעם בעיה חדשה, שנית למה שתנעל לי את האשכול פעם הבאה?

אם אני אגיב כל פעם באותו נושא, יצבר כל כך הרבה מגילות(שלא ניתן לחסוך בהם) והאנשים יתעצלו לקרוא ולא יעזרו מן הסתם

זה לא תירוץ למה פתחתי כבר כל כך הרבה, פשוט אני לא חושב שאמורה להיות בעיה עם זה. זה לא שפתחתי את כל הנושאים הזה ביום אחד או משהו בסגנון

מה זה מפריע לך אני לא יודע , כאילו יש איזשהי הגבלה או חוק בפורום האוסר על כך. או שהמסד הנתונים של הפורום נהייה יותר עמוס בצורה מחרידה שמפריעה לתיפקוד האתר..

טוב לא משנה, בכל זאת - אני אשתדל. (כנ''ל לגבי הרווח בשורות שמפריע לך)

סה''כ הכל ברוח טובה

עכשיו, אתה אומר שיש לי בעיה במחשב, אוקי... מה הבעיה בידיוק? בעיה בדרייבר שלו?... כמו שאמרתי, עידכנתי לדרייבר הכי עדכני, ואפילו זה גם לא עזר.

לא אמרו לי שזה מודם דפוק, פשוט אמרו שמודם לא עדיף על פני מודם רשת כי הוא פחות יציב וכו'.

ולמה אני מתעקש? אז ככה, גם כמו שבאשכולות אחרים שפתחתי והבהרתי, אני עובד כבר עם אותו מודם שנים ואין לי שום בעיות איתו, מאז ששידרגתי לחמש מגה האלה כל הצרות הארורות באו. אני לא רוצה בלהסתבך ולהתחיל לנסות להגדיר שעות רשת ביתית , כמו שאני לא רוצה שיהיה IP קבוע , ולא רוצה שיחסום פורטים וכו'(למרות שבמקרה הזה מודם רשת ולא נתב) אז אותו דבר לגבי זה..

היה לי טוב עד עכשיו איתו. אבל כן, מה לעשות צריכים להשתדרג. השאלה היא האם אתה חושב שאני אוכל להתגבר על זה איכשהו עם המודם הנוכחי שלי?

אני פשוט לא רוצה שוב להתרוצץ ולהחליף כל פעם ולהשתגע עם זה. אפשר לפתור את הבעיה הזאת , אתה מוכן לעזור לי בבקשה מבלי להמליץ על מודם אחר או משהו בסגנון? בלית ברירה לחלוטין זה מה שאני כנראה אצטרך לעשות, אוקי

לא הגבתי שוב בדיון האחרון שפתחתי אחרי שהגבת וביקשת ממך לעזור, מהסיבה הפשוטה שזה כבר לא היה רלוונטי. כבר באותו יום, אחרי כמה שעות של ייאוש וצורך למשחב השני בדחיפות שיהיה גם מחובר לרשת, הלכתי להחליף בחזרה.

מה אני רוצה? לתקן את הבעיה המסריחה הזאת... להישאר עם המודם הנוכחי להמשיך לגלוש על ה5 מגה להוריד על 620 קילובייט לשניה 24/7 מבלי שיתנתק האינטרנט הזה. כמו אז בידיוק שהיה לי עם 2.5... שיתפקד טוב..

לגבי - כן, דיברתי איתם...ואין, הם כרגיל אומרים אין בעיה כלשהי, שאלתי אותם אם אני קרוב למרכזייה הם אמרו שכן, ובלה בלה בלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להתווכח איתך על זה, זה עניין של תרבות דיון ושל סדר בפורום. זה כמו שאין צורך לצטט את ההודעה שבדיוק מעל שלך ( ::)).

אין חוק נגד זה, איפה שאין חוק יש שיקול דעת, שלי.

עכשיו לבעיה, אני לא יודע מאיפה הבעיה, אבל זה מה שעולה מכל מה שרשמת, כולל הבעיה עם המודם .

כאחד שעבד בזה אני יכול להגיד לך שאם המודם הזה מתנהג כמו שאתה מתאר הבעיה היא במחשב 95% מהפעמים, 5% הנותרים הם המודם... שהחלפת...

איפה הביעה בדיוק... לא יודע, לא מכיר את המחשב שלך. יכול להיות בעיה בוינדוס, יכול להיות שהדרייבר שהחברה שחררה לא מספיק טוב. יכול להיות גם שהרכיב עצמו "עייף" והעומס שהמודם מפעיל עליו גורם לו לקרוס.

מה לעשות, אמרתי לך בהודעה הקודמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתכוון להתווכח איתך על זה, זה עניין של תרבות דיון ושל סדר בפורום. זה כמו שאין צורך לצטט את ההודעה שבדיוק מעל שלך ( ::)).

אין חוק נגד זה, איפה שאין חוק יש שיקול דעת, שלי.

עכשיו לבעיה, אני לא יודע מאיפה הבעיה, אבל זה מה שעולה מכל מה שרשמת, כולל הבעיה עם המודם .

כאחד שעבד בזה אני יכול להגיד לך שאם המודם הזה מתנהג כמו שאתה מתאר הבעיה היא במחשב 95% מהפעמים, 5% הנותרים הם המודם... שהחלפת...

איפה הביעה בדיוק... לא יודע, לא מכיר את המחשב שלך. יכול להיות בעיה בוינדוס, יכול להיות שהדרייבר שהחברה שחררה לא מספיק טוב. יכול להיות גם שהרכיב עצמו "עייף" והעומס שהמודם מפעיל עליו גורם לו לקרוס.

מה לעשות, אמרתי לך בהודעה הקודמת.

אוקי, סבבה. אז לי נוח ככה.

יש איזשהי דרך לבדוק את זה? מאיפה הבעיה מגיעה מהמחשב שגורמת לזה? תוכנות מסוימות שמריצות משהו?

אתה יכול לכוון אותי?

לגבי הווינדוס: איך אני בדיוק באתר של אפדייט מעדכן ומגדיר לו עידכונים קריטיים בלבד?[br]פורסם בתאריך: 11.02.2008 בשעה 20:20:28

מישהו? :nixweiss:[br]פורסם בתאריך: 12.02.2008 בשעה 21:48:21
???[br]פורסם בתאריך: 14.02.2008 בשעה 15:52:36
ובכל זאת?.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיבלת תשובה. מה גם שההתנהגות שלך לא ממש נותנת חשק לעזור.

לבעיות בוינדוס אתה מוזמן לפתוח דיון בפורום המתאים.

אם במשך שבוע שלם ושלוש הקפצות לא קיבלת תשובה נוספת סימן שאין אחת כזאת, או שאף אחד לא מעוניין לתת לך אחת כזאת.

לכן ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...