Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 -המשחק ישוחרר ב-17 לאפריל ! - עמוד 8 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tom Clancy's Rainbow Six Vegas 2 -המשחק ישוחרר ב-17 לאפריל !

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 142
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני אתן תגובה על גרסת ה360 כי חבל לי לפתוח דיון חדש. המשחק כמעט זהה לראשון, אני לא הבחנתי בשינויים גרפיים משמעותיים, רוב הדברים נשארו זהים למעט מערכת הנקודות שמזכה את השחקן בנקודות על כל הריגה ובאמצעותן ניתן לפתוח כלי חדשים ופריטים חדשים.

השליטה בחברי הצוות נשארה בסיסית ופשוטה וכך גם תפיסת המחסה. אחד הדברים שאהבתי הוא שיש מחסות שבירים שאפשר להרוג את האויבים דרכם, סוג של ריאליזם אם תרצו. בכל אופן המשחק מיהנה, קצבי ונותן לנו עוד מנה גדושה של אקשן וזה תמיד טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשו לי לגלות לכם סוד קטן...

היום הלכתי לדוד שלי לחגוג לו קצת על ה- 360 וגיליתי להפתעתי שהוא פרץ אותו והביא המון משחקים ובין היתר היה את FUCKIN' Rainbow Six Vegas 2 ושיחקתי... כן אני יודע שזה לא חוקי אבל לא יכולתי לעמוד בפיתוי אז לקחתי טעימה קטנטנה... סלחו לי.

זה משחק מדהים, אין הרבה שינוי גרפי אבל אוי כמה שאני רוצה שהוא יצא כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשו לי לגלות לכם סוד קטן...

היום הלכתי לדוד שלי לחגוג לו קצת על ה- 360 וגיליתי להפתעתי שהוא פרץ אותו והביא המון משחקים ובין היתר היה את FUCKIN' Rainbow Six Vegas 2 ושיחקתי... כן אני יודע שזה לא חוקי אבל לא יכולתי לעמוד בפיתוי אז לקחתי טעימה קטנטנה... סלחו לי.

זה משחק מדהים, אין הרבה שינוי גרפי אבל אוי כמה שאני רוצה שהוא יצא כבר.

חחח טעימה קטנה או גדולה ? חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יצא לשחק בו היום על ה-360 ואכן משחק חזק, הדבר שהכי אהבתי במשחק זה אפשרות ה-COOP ב-SPLIT SCREEN שאני מתאר לעצמי שלא תהיה בגרסת המחשב בכל מקרה אחרי שראיתי את המשחק הזה וNBA 2K8 החלטתי שאני גם קונה 360 ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VEGAS הראשון היה משחק מעולה , SHOOTER ברמה גבוהה , גם נראה טוב, גם אחלה GAMEPLAY.

עושה רושם שב- VEGAS 2 אין יותר מידי שינוים שזה לא אומר דווקא שזה רע , כנראה שסוס מנצח לא מחליפים.

בלי שום קשר , 4 קבע סטנדרטים חדשים לז'אנר , הייתי מצפה לראות שיפורים דומים ב- VEGAS

אבל זה מה שקורה שלחוצים להוציא משחק לשוק. הם מוציאים את המשחק רק 18 חודשים אחרי שהמשחק הראשון יצא לשוק (פחות או יותר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...