במדינת הגמדים רעש....מאומה :( - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במדינת הגמדים רעש....מאומה :(

Milford Cubicle

Recommended Posts

^^^

הלוואי וזה היה ככה,

אבל יש לנו בעיה של המדינה שלנו, שדואגת יותר ל "איך נראה אל מול העולם" ברגע שינתקו את החשמל לעזה,

העולם פתאום יגיד שישראל גורמת ל "מסכנים" בעזה מוות ומקרי אסון, ומשאירים בתי חולים ללא חשמל.

לדעתי? פשוט לנתק את כל החשמל ולהשאיר חשמל רק לבתי חולים ובצורה מינימליסטית, אך כמו שאמרתי עם ממשלה כמו שלנו....אנחנו רק יכולים לקוות.

כל כך אבסורד ודוחה לחשוב שאנחנו חיים במדינה שדואגת לטרוריסטים שלה...

אם המדינה שלנו הייתה רוסיה / מצרים או עיראק בתקופת סאדם חוסיין אתה חושב שבעזה היו חיים עד עכשיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי אומר "בקושי מדגדג"

נתחיל בזה ששעתיים היה סתם שליפה מהמותן בשביל להדגים.

נמשיך בזה שרק אתמול הם ירו מעל 30 קסאמים, וכל יום בסביבות ה 10

כלומר, 4 שעות חשמל ביום מתוך 24. זה כבר לא בדיוק "לדגדג"

אני לא מתיימר להציע פתרון מושלם ומהפכני, אבל אני כן נותן עצות למה כן אפשר לעשות.

שכחתי עוד משהו שהזכרת לי-

הנוסחה של "חייל אחד=כמה אלפי פלסטינים"

על הדרך, הייתי זורק להם פליירים עם קריקטורה של מאזניים

בצד אחד חייל ישראלי, ובצד השני ערימת האסירים שלהם

עם כתובת שמבהירה להם שאם הם נוגעים בחייל האחד שלי, הכמה אלפים שלהם הולכים לפגוש את 72 הבתולות שלהם מוקדם יותר מהצפוי.

ועדין זה כמה שעות של אי נוחות מול אנשים עם טראומה לכל החיים.

לגבי הפלאיירים- זה לא יגרום להם רק לרצות לחטוף עוד? ::)

אני חושב שאיימנו מספיק, וזה כבר הרבה זמן לא עובד עליהם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להקים "ארגון טרור" ישראלי, שעל כל רקטת קאסם שיורים עלינו יורה 3 רקטות "משיח", ובדיוק כמו שהם עושים, להציג כל פרק זמן מסוים "חבר" באותו "ארגון טרור" ש "נתפס" ו "נשפט" (ובתכל'ס, משוחרר לרחוב 10 דקות אחרי הפרסום....)

הלך המחשבה הזה הוא בדיוק הסיבה שפלשתינאים אין עדיין מדינה, וישראל(או יותר נכון, הישוב היהודי), שלא הלך לפי הלך המחשבה הזה - יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעולות הנקם בסגנון של ה101 זו אכן אפשרות.

אני בספק רב אם במצבנו היום אנחנו אכן יכולים לממש זאת ,בטח לא בסקאלות כאלה שיהיה לזה משמעות אופרטיבית.

שהרי ברגע שזה יהפך רשמי, ובסקלות אתה מתייחס אליהן כך זה יהיה, ארה"ב והאירופאים (שכבר כך הם פרו ערבים) יתנערו לחלוטין מאיתנו ,העולם הערבי יאלץ להגיב למרות שזה הדבר האחרון שהוא רוצה.

כל המשטרים מסביבנו יציבים אך נשענים על בסיס לאומני - ערבי סולידרי. ברגע שישראל רק תתן סיבה לאנשים לצאת לרחובות השלטון יאלץ לעשות מעשה ואז זה ירה בנו חזרה פי עשרות מונים.

אמנם הצבא החזק באזור, אך אין ספק שמיליארד מוסלמים ינקנקו אותנו בקלות בטח ללא סיוע בינלאומי.

הפתרון שלך טוב אולי בשיטת המידתיות שבה החיזבאללה משתמש, כל פעם מותח את החבל טיפה וכך הופך את פשעיו ללגיטימיים במסגרת הסטטוס קוו.

הבעיה שזה תהליך ארוך ולציבור בארץ אין אורך רוח לדבר כזה שהרי מדובר על הסלמה שהקסמים של היום זה בקושי טפטוף לעומת מה שיהיה.

בנוסף מדובר על פשעים נגד האנושות נגד אכלוסיה שבחלקה פשוט נקלעה למצב ודיי מפחיד אותי לחשוב לאיזה בהמיות נגיע אם במודע נקבל את הColletreral Damage הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שזה לא הפיתרון האידאלי, אבל מה שקורה בשדרות זה לא פשעים נגד האנושות?

צריכים להבין שאנחנו במלחמה, ובמלחמה זה רלוונטי לנטרל איומים- כגון שטחי השיגור של הקאסאמים. זה שהערבים הופכים שכונות מגורים למרכז הפעילות שלהם זה בעייה שלהם, וזה פשוט עצוב שהערבים ה"תמימים" לא מבינים את זה בעצמם ומאשימים את .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נגעת בנקודה הנכונה.

זוהי מלחמה לא הוגנת, בה החלש מנצל את חולשתו בכדי לנגח את החזק.

ואני בהחלט מסכים שזה פשע נוראי נגד האנושות, בדיוק כמו שנסראללה כבר מזמן היה צריך להירקב בהאג על טקטיקה דומה נגד אוכלוסיה אזרחית.

אבל זה ממש לא נותן לנו את הרשות להתנהג באותה הצורה, לפחות ברמה המוסרית (ושיז** העולם ברמה הטקטית)

בנוסף לכך שכוח מעולם לא פתר כלום, אולי למראית עין ובאופן זמני בלבד.

אם אירופה נראית היום כמו בית מאוחד (עם כל האינטריגות) וגם באירלנד מצאו איזשהו פתרון אז אני אופטימי שנמצא את הדרך. השאלה היא כמה זמן יקח עד ששני הצדדים יבשילו בנקודה קריטית זהה.

בגלל זה אני לא פוסל דיבורים, ועם אף אחד. לשבת על בורקס מעולם לא הזיק לאף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מלאלה שמותקפים כל יום.

גם באירופה (היבשת) וגם באירלנד בשלום הגיע אחרי שיא של אלימות. אני באמת לא חושב שזה הכרחי בכל מצב, אבל בגלל טעויות שעשינו בעבר הגענו למצב שממנו לא תהייה שום התפתחות בלי שיא שכזה.

כל הוויתורים שלנו והפוליטיקלי קורקט הביאו את הערבים למסקנה שעם הזמן הטרור מכופף אותנו, ועם מספיק זמן המדינה תפול. אם לא מידי הטרור אז לפחות מההתפתחות הדמוגרפית. ואני לא יכול להתווכח עם המסקנה הזו.

עד שלא נבהיר בצורה חד משמעית שאם הם רוצים לשחק בכוח גם אנחנו יכולים, ושלא יהיו יותר ויתורים והקלות כל עוד יש טרור, לא יהייה שלום.

אגב, זה לא חייב להיות ע"י הפצצות ומחיקת רחובות. זה יכול להיות גם ע"י כניסה רגלית לעזה, אבל אז יהיו יותר מידי הרוגים בצד שלנו ומזה אני רוצה להמנע (א. לא ע"H הקרבת חיי אזרחים. ב. זה הסיבה שאני תומך בהפצצות ומחיקת השכונות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ירו עלינו היום המון קסאמים (מודה אין לי שמץ כמה פשוט כל חצי שעה יש עדכון ב-YNET על "עוד 4 קסאמים".. גם הם כבר הבינו שלסכם כל פעם זה בזבוז זמן כי יגיעו עוד) ועכשיו גיליתי שהתגובה של היא: "תלונה לאו"ם"

האם הפכנו לילד בכיתה שאומר "המורה הרביצו לי תעשי משהו" ?

מצרים היום מחזירה בכח 2000 פלשתינאים שהסתננו אליהם, ועושה להם טרנספר.

כמו כן היא אמרה שאם עוד אדם אחד ישבור את המחסום ויכנס - ישברו לו את הרגליים (מילים של שר החוץ).

איפה העצמאות שלנו כמדינה לעשות מה שצריך?

קסאם שמסאם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם החמאס כרגע אין הרבה עם מי לדבר, הם עדיין בשלב של ביסוס השלטון וזה כמו בכל מדינה נכשלת נעשה ע"י שילהוב ההונים.

ומה יותר טוב ממלחמת חורמה בישראל ?

מצד שני כניסה קרקעית אכן תביא לרגיעה זמנית, אולי אפילו לתקופה ארוכה (בלבנון זה עבד) השאלה אם אכן יהיו פירות לטווח הארוך.

כי בסופו של דבר כמדינה אנחנו לא מסוגלים לקבל נפגעים ועושים היסטריה מכל הרוג והפלסיטינאים מנצלים זאת בכדי לטעון לנצחון ואז אלמנט ה"הראנו להם מי חזק הלך קפוט"

כמובן שיש את האפשרות של הפצצה, מחיקה כי שקראת לזה. גם את זה עברנו לאחרונה וגילינו שזה לא עובד.

ולכן אני בעד בורקס, לפחות כאופציה נוספת. גם אם לא עיקרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי היו הפצצות, ולא של שטחים ריקים?

בזמן הרגיעה יהייה אפשר לדבר. יהייה לפחות סיכוי כלשהו שמישהו שם יקשיב לנו ואולי יחשוב על ליישם את ההסכם. כשהם יראו שאחרי ה"סערה" יהייה להם גם שקט והחיים שלהם יצחילו להשתפר אז אולי הם יקבלו קצת שכל ויפסיקו את הטרור.

בערך כמו שהייה לפני אוסלו (הפעם לא יהייה את עראפת שיחמם את העניינים מרחוק...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שבעזרתו הם מייצרים את הקאסאמים, אגב....

עריכה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3504623,00.html

"אנו מודים לדיכטר על הכנות שלו ומזהירים את תושבי שדרות, אם אתם רוצים שיהיה לכם ביטחון - קומו ועזבו". כך אמר היום (שבת) בשיחה עם ynet אבו מוג'אהד, דובר ועדות ההתנגדות העממית, בתגובה לדבריו של השר לביטחון פנים אבי דיכטר שסייר בשדרות ואמר כי מצא עיר מוכה שחמישית מתושביה עזבו אותה... "לא היינו צריכים את ההודעה של דיכטר, כי זו אינה הפעם הראשונה שהישראלים מודים בזאת ושדרות כבר פונתה כמעט במלואה לפני מספר חודשים"....

בורקסים זה לא מה שהייתי רוצה להאכיל אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה המרכזית שלנו היא שאנו כבולים ע"י העולם והיכולת של החמאס למנף את הסבל של התושבים למטרתם.

זה מעגל קסמים שכל מדינאי לעולם לא יצליח לצאת ממנו מנצח.

סגירת החשמל לטווח ארוך יביא לאסון הומניטרי, נניח ואנחנו מוכנים לסבול את זה ברמה המוסרית, ואז יבוא העולם ויעניש אותנו באי אילו אמצעים מדיניים שיתבטאו בסופו של דבר במונחים כלכליים.

הרווחה תצנח ,היכולת לסבסד את צה"ל תרד והמוטיבציה בעם תצנח.

נכון שאני מצייר פה איזשהו תרחיש אפוקליפטי משהו אבל הכוונה היתה להראות שהדברים משולבים ומורכבים.מה שרואים משם (מעמדת ההנהגה) לא רואים מכאן (המעמדה המאד צרה של כל אחד מאיתנו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...