לוחות אם מי יםתור לי את החידה איזה לוח מתאים לדרישות שלי (למומחים) - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוחות אם מי יםתור לי את החידה איזה לוח מתאים לדרישות שלי (למומחים)

alord

Recommended Posts

שלום חברים

כבר שבועיים אני מנסה לסגור מפרט מתאים לדרישות שלי

הסכום עד 5000 לא כולל מסך ומעט OC ,במחשב מיועד למשחקים וסרטים (ומחובר למערכת קולנוע בייתית איכותית)

הבעיות שנותרו הם בעיות הליבה :

1. לוח אם:GIGABYTE GA-P35C-DS3 or P5KC

לכן בעצם פניתי לפרורום הזה, הבנתי שהלוחות דומים ב P35C לא ניתן לבצע OC בכלל לפי מבחני בדיקות בפורומים מחו"ל כי הוא לא יציב בOC היטב .

לגבי ה P5KC הוא מתומודד טוב יותר ב oc .

הבעיה השניה היא , הרי לא כולם משתגעים על הלוחות הללו שמאחדים את יכולת וDDR3 . כנל לגבי המעבדים , הבנתי שבאחד מהלוחות יש אופציה ל 8G , ורק 4 לDDR3 דבר שהופך את ה-DDR3 לפחות כדאי בכל קרה, ואני שואל : אני רוצה מחשב ל-4 שנים בערך האם עלי לקחת לוח שתומך ב וDDR3 או ששווה להשקיע ב DDDR3 היום ... , הבנתי שאין שיפור אדיר כרגע בין לDDR3 אולי של 10% בביצועים ... ואם המגמה תימשך גם בעתיד ז"א שDDR3 יעבוד ב1333MHZ גם אז עדיין השינויים יהיו שוליים ?? האם בכל מקרה 4G זיכרון יתנו פחות ביצועים מ 8G של DDR2???

אולי עלי לקחת בכלל לוח מעולה של DDR2 עם זיכרונות מתאימים והוא יתן ביצועים טובים יותר מהלוחות הללו לאורך 4-השנים הקרובות?

אני כבר ממש מבולבל עזרו לי בבקשה.

2.מעבד- 2 ליבות , 4 ליבות...

בתווך של 4 שנים אני חושב ללכת על ה4 ליבות... לאור המחיר הנמוך היום.

לסיכום , אני בדר"כ קונה מחשה ומשדרג ז"א במקה הזה קונה לוח שתומך DDR2 ומשדרג בעתיד לDDR3 רק שהפעם אני חושב שאולי לא כדאי.

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי, לא מומלץ כרגע לקנות לוח עם תמיכה ב DDR3 מהסיבות הבאות:

1. המחירים כרגע דיי גבוהים, ולא ברור מתי הם יירדו. מי יודע, אולי בכלל תהיה קפיצה לסוג זיכרון אחר בקרוב (בדומה למה שקרה עם ה RDRAM - הוא נכנס לשוק ו"הוחלף" דיי מהר ב , והפך לזיכרון "נדיר").

2. הלוחות המשולבים (ברובם) כרגע לא תומכים בכמות גדולה של זיכרון DDR3, כך שלטווח הארוך זאת לא הבחירה הכי משתלמת (בעתיד סביר להניח שתצטרך יותר זיכרון).

3. עד שזיכרון ה DDR3 ייכנס לשוק, סביר להניח שייצאו גירסאות מהירות יותר של הזיכרון מאשר הלוח שלך מסוגל לתמוך, ואז לא תוכל להנות מהיתרונות של ה DDR3 כמו שצריך.

מכיוון שה DDR3 לא הכי משתלם, אז אין טעם להוסיף עוד כסף כדי לקנות לוח שתומך גם ב וגם ב .

זאת לפחות הדעה שלי.

בקשר למעבדים - לטווח הארוך מומלץ מעבד עם 4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה התקציב ללוח, ומה הדרישות שלך ממנו (למעט היציאה האופטית, צריך OC, צריך תמיכה בתכונות מסויימות, מספר חיבורים מסויים מסוג כלשהו וכד)?

אם אתה רוצה מפרט מלא, אז מומלץ שתשאל בפורום המפרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שהבנתם מה הדרשות שלי פחות או יותר

הלוח צריך להכיל יציאה אופטית

מתאים לזכרון , 4 ליבות

ול O.C של 40% , אני לא יודע איזה פיצ'רים יש בנוסף

אבל שהלוח יהיה טוב ושיהיה קל לבצע OC

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...