הנקניקיות, שאין מה לצלם אין. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנקניקיות, שאין מה לצלם אין.

andralamusya

Recommended Posts

טוב גנבתי לאחותי את המצלמה וצילמתי איתה תמונה ראשונה שלי באמת אחרי קצת לילמוד אותה וניקויי עדשה.

איך?

תנו עצות, אני חדש פה במצלמות אני מה זה נוב, אבל איך לתמונה ראשונה?

שרפתי אותה מעט אך זה בכוונה.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח בכיף, אני לא יודע להישתמש במצלמה יש לי ניסיון של יום איתה.

יש המלצות למשהו? Iso אפשר קצת יותר פרטים באילו מצבים להישתמש בפחות ויותר?

חח ד"א המצלמה היא Canon A530, לא משהו אבל עדיין די סבבה לתור מתחיל, שאני יותר יכנס לזה אני יקנה משהו יותר רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שמזה זמן אני חושב לכתוב ביחד עם עוד חובבים זוטרים כמוני מדריך מלווה בצילומים לימוד ושימוש במצלמות קומפקטיות זולות. אפשר להוציא תוצאות נהדרות גם עם הקומפקטיות הפשוטות האלו (ה-A530 לא רעה).

הבסיס בכל מקרה הוא בחירת נושא מתאים וקומפוזיציה. כדאי לך להתחיל להתאמן בחוץ בתנאי תאורה טובים (בשעות היום - אבל לא באור שמש ישיר אלא בשעות מעוננות או תחת צל אחיד) ובמצב הפעלה אוטומטי לחלוטין, תנסה לבחור נושאים פשוטים בהתחלה כמו טבע דומם ואולי גם צילומי דמויות. תנאי אור טובים יקלו עליך לדמיין בראשך מה תהיה התוצאה המצולמת. בנוסף תקרא קצת על מספר כללים בסיסיים בקומפוזיציה - כלל השלישים, חתך הזהב, סימטריה (ולמה לרוב היא רעה), מיסגור, הובלה לנושא ועוד.

כתרגיל, אל תביט ב-LCD לאחר כל צילום ואולי אפילו תשאיר אותו כבוי, תבחר את הנושא, תנסה לדמיין אותו בעין המצלמה ואז תצלם אותו דרך העינית. לאחר שתסיים סדרת צילומים תעלה אותם למחשב ותשווה את התמונות כמו שהן נראות על המסך הגדול לאיך שראית אותם בדמיונך. אתה תגלה שהמצלמה רואה דברים באופן שונה מהעין האנושית - יש שנסתר ממנה ויש פרטים נסתרים שהיא חושפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^

לא היה לי פשוט מה לצלם, קמתי היה קפוא בחוץ, אז צילמתי את הנקניקיות, מה אני יעשה לא היה לי מה לצלם.

לומדים מי זה, תודה בכול אופן על העצה אבל מה רע בלצלם מזון? כול דבר כימעט יהיה טוב בישבילי רק תעלה רעיונות.

האמת היא שמזה זמן אני חושב לכתוב ביחד עם עוד חובבים זוטרים כמוני מדריך מלווה בצילומים לימוד ושימוש במצלמות קומפקטיות זולות. אפשר להוציא תוצאות נהדרות גם עם הקומפקטיות הפשוטות האלו (ה-A530 לא רעה).

הבסיס בכל מקרה הוא בחירת נושא מתאים וקומפוזיציה. כדאי לך להתחיל להתאמן בחוץ בתנאי תאורה טובים (בשעות היום - אבל לא באור שמש ישיר אלא בשעות מעוננות או תחת צל אחיד) ובמצב הפעלה אוטומטי לחלוטין, תנסה לבחור נושאים פשוטים בהתחלה כמו טבע דומם ואולי גם צילומי דמויות. תנאי אור טובים יקלו עליך לדמיין בראשך מה תהיה התוצאה המצולמת. בנוסף תקרא קצת על מספר כללים בסיסיים בקומפוזיציה - כלל השלישים, חתך הזהב, סימטריה (ולמה לרוב היא רעה), מיסגור, הובלה לנושא ועוד.

כתרגיל, אל תביט ב-LCD לאחר כל צילום ואולי אפילו תשאיר אותו כבוי, תבחר את הנושא, תנסה לדמיין אותו בעין המצלמה ואז תצלם אותו דרך העינית. לאחר שתסיים סדרת צילומים תעלה אותם למחשב ותשווה את התמונות כמו שהן נראות על המסך הגדול לאיך שראית אותם בדמיונך. אתה תגלה שהמצלמה רואה דברים באופן שונה מהעין האנושית - יש שנסתר ממנה ויש פרטים נסתרים שהיא חושפת.

צודק, ואני ככה ליפני שאני מצלם אני רואה גם פה וגם פה ומצלם כמה איזה 10 ובוחר את המוצלחת ביותר.

ותודה רבה על הביקורת הבונה זה ממש עזר לי, תודה!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק,אני עם ה A530 שלי הוצאתי יופי של תמונות בדרום אמריקה,צריך להתאמן

ולהתאמץ...

http://www.facebook.com/photos.php?id=602956734&ref=pb

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...