מתייצב ביום ראשון בחצרים שם אני הולך לשרת, אפשר להכניס מחשב? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתייצב ביום ראשון בחצרים שם אני הולך לשרת, אפשר להכניס מחשב?

Ben N

Recommended Posts

אני מקווה שאוכל להשיג גם אישור למחשב בחצרים..

שמע המחשב יכול להיות גם לסרטים, סדרות, משחקים מרובי משתתפים. לא רק לעצמי..

ומן הסתם שאני אתנתק קצת מהמחשב.. קצת הרבה, אבל זה לא אומר שאני לא אוהב להיות מעודכן במשחקים ואפילו קצת לשחק פה ושם באיזה משחק חדש ונחמד. גם אם ייקח לי שנת שירות לסיים משחק אחד עקב חוסר זמן..

ותודה רבה =) משתדל בינתיים להעביר בכיף כמה שאפשר :)

עכשיו צריך רק לחכות להגיע לשם ולראות איך יהיה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי שיהיה לך שירות נעים.

עקרונית אני טכנאי דרג א' F-16I. פעם היה חמ"מ ועוד כמה תפקידים, שבעצם שילבו את כולם יחד ל"דרג א'" ומה שעשו זה שחילקו את המקצוע לשלבים, כרגע אני מוסמך רק על שלב 7 שהוא כאילו הכי נמוך.. אחרי חודש בערך אני כבר אוכל לגשת לשלב 9.1 (כן.. לא ברור לי מהחליט על המספרים של השלבים.. חח). יותר מאוחר 9.2, וכשאני אכנס לשנה קבע שחתמתי אני כבר אעשה שלב 10.

ככל שמתקדמים בשלבים ככה אתה מוסמך לעשות בדיקות ודברים יותר מעניינים. כמו חימוש, בדיקות חימוש, ראש צוות ועוד ועוד..

דרך אגב-איך מקבלים זימון לתכנאי מטוסים? או למה שאתה נמצא בו בכלליות?צריך לדעת/ללמוד משו לפני הצבא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה ממש רוצה יש תיכון של חיל האוויר שאתה מיועד משם ישירות לשרת במקצועות האלה... אבל אתה בטח כבר מבוגר מידי.. ואם אני זוכר נכון זה בתנאי פנמייה, דרכים אחרות להגיע לזה אני לא יודע, אבל אפשר להגיע לשם גם לא דרך התיכון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שאתה הולך לשרת בטייסת 107 דרג א(ממ"ס + חמש) ממש לא קל מניסיון שירתתי בחצרים בטייסת 123

אבל יעבור לך בסבבה

האמת היא שכן.. חח. אני כבר עכשיו פה בחצרים. פתחו פה מועדון מחשבים שאפשר להיכנס פה קצת לאינטרנט להתרענן.. חחח. וגם ככה בגלל שאנחנו חדשים פה כרגע אין לנו מה לעשות כמעט.. אז שיחררו אותנו מוקדם היום אז אני פה כרגע..

אז כה אני באמת בטייסת 107.. אנשים דיי סבבה. כבר יצא לי להכיר כמה. אבל עוד לא הציבו אותנו בדת"קים אז אני מחכה לדעת כבר איפה אני אהיה ועם מי אעבוד בתאכלס.. מה שכיף זה שיש לנו עוד שבוע וחצי הדממה ככה שאנחנו יוצאים ביום חמישי וחוזרים ביום ראשון שבועיים אחרי,יענו 10 ימי חופש =)

הבנתי שיש בערך 4 הדממות בשנה והסבירו לנו כל מיני דברים. אולי תוכל לעזור לי קצת בתור אחד שכבר היה פה..

תוכל להסביר לי קצת על עניין ההדממות?.. יתקבל בברכה :)

אמרו לנו גם שבגלל שהרבה אנשים ברחו מהמקצוע הזה בגלל התורנויות אז ביטלו לנו את כל האבטשים, והבנתי שגם קיצצו לנו המון בתורניות בסיס. ככה גם אומרים אנשים שכבר פה בטייסת.. ככה שהגעתי בתיזמון טוב :] מדובר גם שמשנים לנו את היציאות ככה שבמקום לסגור חצאים נסגור שבת ל3.. ככה שזה בכלל יהיה ליגה..

ונמשיך הלאה..

אחי שיהיה לך שירות נעים.דרך אגב-איך מקבלים זימון לתכנאי מטוסים? או למה שאתה נמצא בו בכלליות?צריך לדעת/ללמוד משו לפני הצבא?

אם אתה ממש רוצה יש תיכון של חיל האוויר שאתה מיועד משם ישירות לשרת במקצועות האלה... אבל אתה בטח כבר מבוגר מידי.. ואם אני זוכר נכון זה בתנאי פנמייה, דרכים אחרות להגיע לזה אני לא יודע, אבל אפשר להגיע לשם גם לא דרך התיכון

תודה. אני הייתי שוחר בטכני מעלה אדומים, אז הייתי חייב לעבור קורס כלשהו. בהתחלה הייתי אמור ללכת לקורס אחר בכלל (קורס מזל"טים) אבל יום אחרי שהתחלתי את הקורס פתאום אמרו לי שאני לא יכול להיות שם בגלל שיש לי בעיה בראיית צבעים.. אז נתנו לי אפשרות בחירה בין דרג א' למנוען.. אז כבר הלכתי לדרג א' שנשמע יותר מוצלח.. לאדע אם ככה זה באמת.. מקווה להנות.

אז דודו, מתי שירתת פה? יש לך משו קצת להסביר לי?..עצות, טיפים. כל דבר יהיה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירתתי בחצרים מ-2003 עד 2006 אין יותר מדי מה להסביר אנשי טייסת בד"כ עושים פחות תורנויות מאנשי תחזוקה כי הם עובדים יותר קשה

בקשר להדממות בד"כ הם בחגים ארוכים כמו פסח וסוכות אבל תמיד יש טייסת או שניים שלוקחת כוננות בחגים האלה אז מקדימים או דוחים להם את ההדממה

לצערך הרב אני מניח שבגלל שמקדימים לכם את ההדממה אתם סוגרים פסח?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שירתתי בחצרים מ-2003 עד 2006 אין יותר מדי מה להסביר אנשי טייסת בד"כ עושים פחות תורנויות מאנשי תחזוקה כי הם עובדים יותר קשה

בקשר להדממות בד"כ הם בחגים ארוכים כמו פסח וסוכות אבל תמיד יש טייסת או שניים שלוקחת כוננות בחגים האלה אז מקדימים או דוחים להם את ההדממה

לצערך הרב אני מניח שבגלל שמקדימים לכם את ההדממה אתם סוגרים פסח?!

זהו שדווקא אמרו לנו שתהיה לנו עוד הדממה גם בפסח.‏ ככה שהולך להיות נחמד אני מקוד..‏ חח
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...