לא מצליח להגדיר רשת ביתית עם המודם רשת החדש - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להגדיר רשת ביתית עם המודם רשת החדש

Nokami

Recommended Posts

היום החלפתי את המודם שלי בAtech 600e הזה. לפני כן היה לי ALE 130 שהוא כמובן , הוא היה מחובר בUSB, והכבל רשת מוצלב מהמחשב השני נכנס לי פה בכרטיס רשת(המובנה בלוח אם..)

עכשיו בגל שהחלפתי את המודם למודם רשת הכנסתי כמובן מאחורי המחשב שלי את הכניסה של הרשת עצמה, והצטרכתי לקנות כרטיס רשת שיהיה על PCI ששם יכנס הכבל רשת מוצלב למחשב השני

התקנתי דרייברים והכל, למרות הכל הוא אומר שהכבל רשת מנותק וכו'. ניסתי בכל דרך אפשרית להגדיר את הרשת, ואין גם במחשב השני הוא אומר שיש מגבלה ומשהו חסר.. לא יודע. שאני מנסה להגדיר פה עם הממשק של הווינדוס הוא בכלל נותן שגיאה ..

התקשרתי לברק 013, הם אמרו שאני צריך להפוך אותו לראוטר או משהו כזה בשביל שהמחשב השני גם יוכל להיות מחובר באינטרנט עם כבל רשת מוצלב כאשר יש כרטיסי רשת בכל מחשב כמובן

הם אמרו לי שהם לא תומכים בזה בכלל והם העבירו אותי לבזק ואמרו הם בספק גם אם הם בכלל תומכים בזה, חיכתי 40 דק' כרגיל, ואין גם לא הצלחתי להשיג אותם!

עכשיו, כמובן שאני לא רוצה להפוך אותו בשום פנים ואופן לראוטר! כי לא מתאים לי שהIP לא ישתנה כל פעם שמתחברים ומתנתקים מהאינטרנט בקלות ואני יצטרך לנתק אותו מהחשמל וכל מיני דברים אחרים. או שהוא חוסם את כל הפורטים האפשריים ואז אני צריך לחפור ולחפש שעה מה כל תוכנה ואיזה פורט

זה לא מתאים... ממש לא מתאים

אני רוצה סה''כ שהמודם הזה, המודם רשת שדחפו לי שיתפקד כמו המודם הקודם, שהמחשב השני יוכל לגלוש וזה הכל.

איך אני עושה?

אם אני לא מצליח כנראה מחר שוב אני הולך ושיחזירו לי מודם הפעם חדש כמו שהיה לי ALE 130 וכנראה אני אמשיך לסבול עם הניתוקים כל כמה שעות, זה קרה מאז ששידרגתי את המהירות ל5 מגה לעזעזאל, עכשיו אני מצטער על זה ומצידי אני יוריד בחזרה ל2.5 ויחזור לALE 130 הזה

אני נואש!

מה עושים בבקשה? :'( :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבין שיש לך בין המחשבים עם כבל מוצלב ושאת המודם חיברת לכרטיס שמקודם שימש לחיבור בין המחשבים.

ניסית לחבר את המודם לכרטיס החדש ולראות מה קורה?

האינטאנט עובד במחשב הראשי?

החלפת חוטים,כלומר חיברת את המודם עם הכבל שחיבר בין המחשבים מקודם או משהו דומה?

הכרטיס החדש זוהה בוינדוס ומופיע במנהל ההתקנים בלי סימן צהוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...