מבקש מפרט עד 4500 למשחקים כבדים (crysis ואלה ...) בלי ציוד היקפי, מסך - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש מפרט עד 4500 למשחקים כבדים (crysis ואלה ...) בלי ציוד היקפי, מסך

cyberX

Recommended Posts

• תגובות 92
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא פותח אשכול חדש על כל שאלה, אני מעדיף לשאול כבר כאן...

1) כדאי לחכות E8400 או ללכת על ה-Q6600 ? כאילו מה יותר טוב לי לעתיד ...

2) יש הבדל גדול בין ה-DX10 לבין ה-10.1 ?? כלומר אני יוכל לשחק במשחקים שייצאו בעתיד גם אם יהיה לי רק DX10 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. עדיף ללכת על ה Q6600, לדעתי, כשיש מרובע ליבות במחיר הזה - פשע לא לקנות.

2. DX10, גם אותו לא תנצל עד הסוף. 10.1 - אני בספק אם (או אלוהים) יודעים מזה בדיוק. אין בזה באמת צורך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע אז למה כולם לא עושים OC ? אם זה כזה טוב?, אלא אם שכחת לציין את המגרעות של זה ... ;) אם יש לזה ...

המהרה גורמת לרכיב המומהר להיות חם יותר. לא נכונה יכולה לשרוף את אותו הרכיב. המרה של רכיב בד"כ מבטלת את האחריות עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OK, לאחר מחקרים מעמיקים(חחח), החלטתי לגבי מפרט סופי, אתה יכול להרכיב לי חדש בבקשה ? ...

אז ככה: בלי צורב דיוידי, וההארד דיסק מספיק לי 160GB כי אני לוקח מהמחשב הזה עוד 120

בקשר לכרטיס מסך , 8800GT שיהיה הכי משתלם מבחנית רעש, , יכולת / מחיר . אני סומך על ההמלצה שלך

מארז וספק, לפי דעתי מעל 500 זה טיפה יקר בשביל זה, אז אם אפשר פחות, זה יהיה מעולה, אם לא, אז מה שאתה ממליץ... כאילו אני מתכוון שיכול להיות שאני בכלל לא צריך 500W אולי מספיק פחות ...

זיכרון, אותו דבר שיש בעמוד 3 בהודעה הראשונה בסביבות ה-300 שקל 2GB עם תיזמונים נמוכים ו-800MHZ

מעבד - לפי מה שראיתי הכי משתלם ה-Q6600 עם קירור

לא חייבים להגיע לסכום המלא של 4500, כמה שיותר זול יותר טוב, כי גם ככה קשה לי עם הסכום הזה, למרות שזה ליומולדת ^.^

תודה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...