זקוק לחוות דעת על מפרט למשחקים ועריכת וידאו ללא ציוד היקפי ו-OC בתקציב של כ-4K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זקוק לחוות דעת על מפרט למשחקים ועריכת וידאו ללא ציוד היקפי ו-OC בתקציב של כ-4K

advennt

Recommended Posts

1. אין לי צורך באף פריט של ציוד היקפי.

2. התקציב הוא עד 4000 ש"ח.

3. דברים ספציפיים - כרטיס קול וכרטיס מובנים על לוח-האם יספיקו.

4. האם יש לכם העדפה לחברה או לחלק כלשהו ? לא.

5. האם נושא הקירור והעיצוב במחשב חשובים לכם? האם צריכה להיות התאמה בין הצבעים של המחשב ויש דרישה למחשב שקט במיוחד? הקירור והעיצוב לא חשובים, אך חשוב שהמחשב יהיה כמה שיותר שקט (הוא הולך להתאחסן בחדר שינה).

6. האם אתם צריכים חוקית, הרכבת מחשב במעבדה או התקנת במעבדה? כן (ויסטה באנגלית, אין לי מושג כמה זה רלוונטי אלי אם הגרסה היא 32/64 ביט), כן וכן.

7. האם יש צרכים מיוחדים כלשהם?צריך הרבה מקום אחסון, כי המחשב ישמש לעריכת סרטי וידאו משפחתיים וייתכן שגם כאלבום אלקטרוני לתמונות שצולמו במצלמה דיגטליות (מדובר על לפחות 2GB של תמונות, וזה גדל במהירות...). חובה לפחות שני חריצי PCI בלוח-אם כדי לחבר עליהם כרטיסי הרחבה של 2 ו-FireWire.

8. האם מתוכנן OC? אם כן - עד כמה (בינוני/משמעותי/אקסטרים)? לא מתוכנן, אך אם תהיה אפשרות לבצע בעתיד OC עם תוצאות נאות (שיפור של 10-20%) בלי לסכן את המחשב, זה יתקבל בברכה. :)

9. במפרט למשחקים - באילו משחקים מתכוונים לשחק, על אילו הגדרות ובאיזו רזולוציה.המחשב ישמש גם למשחקים כמו 2 ברזולוציה של 1024*768 בפרטים גבוהים ופילטרים נמוכים (אם בכלל), Falcon 4 Open Falcon mod באותן הגדרות גרפיות, ופה ושם איזה משחק חדש שיוכל לרוץ בצורה סבירה באותן הגדרות.

בניתי את המפרט הבא באתר "זיגזג", ואני מבקש לקבל עליו חוות-דעת:

בחר AMD 64 (4800+) (65W) - Dual 1MB Cache [AM2]- RETAIL IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 548.16 ש"ח

בחר ASUS M2N-E (nForce 570 Ultra) - ATX IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 484.06 ש"ח

בחר 1GB Samsung II - 800 - Original IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 393.94 ש"ח

בחר Gigabyte HD3870 512MB GDDR4 - RETAIL IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 1,247.00 ש"ח

בחר Arctic-Cooling Freezer (AMD) 64 LP IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 121.28 ש"ח

>> רכיבים נוספים

בחר WD 320GB-16MB AAKS - 7200RPM S-ATA II IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 428.98 ש"ח

בחר דיסק קשיח 2,

בחר כ. קול,

בחר LG -RW GSA-H55N x20 DUAL LAYER (black) IDE - bulk IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 175.25 ש"ח

בחר כונן ,

בחר צורב CDRW,

בחר כונן CDROM,

בחר כונן 1.44,

בחר מודם פקס,

בחר כ. ,

בחר COMPUCASE CI-6a19 300w ATX MIDI (black) TOWER CASE IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 292.65 ש"ח

בחר CooLER Master - Power 400W(RS-430-PMSR/P) - ATX IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 212.57 ש"ח

>> אביזרים

בחר מסך,

בחר רמקולים,

בחר מקלדת,

בחר עכברים,

>> תוכנות שונות

בחר Windows Vista Home Prem 64-bit English 1pk DSP OEI IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 612.50 ש"ח

בחר אנטי וירוס,

בחר אופיס,

בחרו את השרות הנדרש אם ברצונכם כי אנו נרכיב את כל החלקים ונבצע אינטגרצייה ובדיקות לרכיבים שבחרתם

בחר התקנת רכיבים ובדיקת מעבדה (למחשב חדש בלבד) IMAGE_BUTTON_SUB_1 IMAGE_BUTTON_ADD_1 170.01 ש"ח

נ.ב.

מעניין אותי אם אפשר לחבר ללוח-אם שני , כשאחד מחובר באמצעות כבל IDE והשני באמצעות כבל SATA, ולעבוד על שניהם בו-זמנית (כך אוכל לחבר כונן קיים של 250GB, וזה יעזור מאוד בעניין של עריכת הוידאו).

[br]פורסם בתאריך: 1.02.2008 בשעה 16:59:06

מישהו?

אגב, האם יש הבדל רציני בביצועים בין המעבד שבחרתי לבין מעבד קוואד? פשוט הם מייקרים את כל המערכת, אבל אולי הם שווים את ההשקעה. כמו כן, עדיף לי לקנות את כרטיס המסך הנ"ל, או איזה GF8800?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, מעניין אותי לדעת איזו חנות מומלצת לקנייה ע"י חברי הפורום. אני מחפש חנות אמינה, ללא מחירים מופקעים ואפשרות שליחת המחשב באמצעות שליח לכשיורכב. כמו כן, אם ידוע על חנות שהיא בעייתית בתחום מסוים (כדוגמת שירות לקוחות), אשמח לדעת זאת.

חשבתי לקנות דרך זיגזג או פנדה, כיוון שרכשתי מהן בעבר והייתי מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...