EZcool 1050W PSU - עמוד 2 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

EZcool 1050W PSU

DSF

Recommended Posts

• תגובות 69
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב קצת סדר אנשים...

EZ-COOL בהחלט ברמה מתחת לספקים האיכותיים כל עוד לא יוכח אחרת ע"י ביקורת מקצועית (וחשוב לציין שאני לא נתקלתי עוד בביקורת אחת אפילו על אחד מהספקים שלהם דבר שבעצמו מראה לנו משהו).

דבר שני,אין שום סיבה לקחת ספק 1050W של אף חברה - בטח לא של החברה הנ"ל לעומת .

לאדון - Urib:

תפסיק להטעות אנשים. זה שיש לך את הספק הזה בעבודה איך זה מתקשר לזה שאתה חושב שהוא איכותי? אתה ממש ממש לא יכול לדעת את זה לפי זה שהמחשב אצלכם בעבודה עובד ו...זהו בעצם.

בדקת אותו? הרצת לו בדיקות? לא,אז בבקשה ממך - תפסיק.

עריכה: עכשיו שמתי לב שדיברת על "זיוף" בוואטים. שבמקום 1050W הספק הזה מעצם היותו לא מציאה גדולה - יוציא 800 או 900W..

אז ברוך הבא לעולם,יש עוד מליון סיבות למה לא לקנות ספקים לא איכותיים חוץ מאשר זה שהם לא מספקים את ההספק המוצהר ואתה מוזמן להתחיל לקרוא בסטיקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאדון - Urib:

תפסיק להטעות אנשים. זה שיש לך את הספק הזה בעבודה איך זה מתקשר לזה שאתה חושב שהוא איכותי? אתה ממש ממש לא יכול לדעת את זה לפי זה שהמחשב אצלכם בעבודה עובד ו...זהו בעצם.

בדקת אותו? הרצת לו בדיקות? לא,אז בבקשה ממך - תפסיק.

קודם כל אני לא מטעה אנשים! ספק כוח EZcool 450W מחזיק שרת X2 מעבדי XEON נפרדים, כרטיס מסך ATI FIREGL, שני דיסקים במערך רייד.

אני לא צריך להגיד לך שמדובר במעבדים ישנים שכל אחד צורך לפחות 89W!

דיברתי גם עם חברים שיש להם מפרטים עם 8800GT + ליבה כפולה של מהדור שצורך 89W לפני אוברקלוק, והכל עובד עם הספק הזה כמו שעון.

אני ממש לא מבין למה אתם תמיד ממלצים פה על ספקים יקרים? מי שמרכיב ריג של או CF שיקנה ליברטי 630W או קרוסייר 600W מצידי,

אבל מי שצריך מחשב למשימות רגילות או אפילו מחשב לגיימר בסיסי, אז... מה רע בספק הנ"ל ?

BTW רק שתדע היה לי עד עכשיו ספק TAGAN מסדרת X 420W שדפק לי את כל המחשב! ולא עזר הגנה לאובר V ונגד קצרים, רק לידע שגם ספק מותג יכול לאכזב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר urib אתה עושה צחוק מעצמך....

כמו כל דבר בעולם הזה...דברים עם "שם" או של חברות איכותיות עולים יותר ומין הסתם איכותיים יותר...

זה שספק של חברה ג'נרית מחזיק מחשב מסוים זה לא אומר כלום..

יש לי עד היום P3 עם ספק ג'נרי שעובד מצויין..זה אומר שהחברה של הספק טובה ? ממש לא...

ולמה ללכת על חברה ג'נרית שיש לך באותו מחיר חברות כמו FSP או HEC...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוודאי שדגמים מסוים מחברה מסוימת יכולים לאכזב - בישביל זה אנחנו פה. אם כל מה שהיה צריך לדעת זה לקנות ספק (לא משנה איזה) כל עוד הוא מחברה מסוימת לא היו צריכים אותנו בכדי שנמליץ על דגמים.

שורה תחתונה,כל העניין הזה אורי,לא אומר שום דבר - כלום.

והשורה העוד יותר תחתונה היא שעדיף לו HX 520

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מתכוון לקנות את ה-EZcool 450W למפרט החדש שלי.

חבל על הויכוחים, ברגע שהספק יהיה ברשותי אדווח לכם. אולי... אני טועה ובאמת כדאי ספק מותגי, או שאולי סוף סוף נשבור את המיתוס של הספקים הג'נארים+.

לספק יש את כל הנתונים שיש לספקים יקרים: APFC והגנה מקצרים, וכמובן עומד בדרישות של כרטיס מסדרת 8800GT/S.

אגב: JSP לא עושה רושם של ספקים ג'נארים, כנראה הם מעוניינים לחדור לשוק עם מחירים טובים.

http://www.jsp-tech.com/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:bash:

אני משתדל לא להיות בוטה

אבל כנראה שנתנו לך לעסוק בחנות המחשבים במה שאתה באמת טוב ומבין

אולי היו לוקחים אותך יותר ברצינות אם לא היית מתעסק בייבוא הזבל של JSP-TECH...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפותח הת'ארד בתקציב שלך לך על הHX520 או הVX550...ולא על הJSP ...

אני חייב לציין משהו שמכל הספקים הג'נריים שיש JSP נמצאים בראש הטבלה אפשר להגיד,תראו לי ספקים ג'נריים שנותנים 3 שנים אחריות...

אבל עדיין מבחינתי הם מיועדים למחשבים חלשים דלי תקציב ולא למחשבים רציניים..הם פיתרון מעולה כשאין מה לעשות וחייב לקחת משהו ג'נרי.

כמו שאמרתי הם מעולים יחסית לג'נריים זה כמו להיות התלמיד הכי חכם בכיתה של טיפשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ההבדל באיכות, נאמר, בין הHX520 לבין הOCZ ההוא?

בהתחשב בזה שמחיר הוא לא ISSUE כרגע, כל עוד אף אחד מהנ"ל לא עובר את ה, נאמר, 650~ שקל?

כשתכננתי בקווים כללים את המחשב לפני חודשיים, שמתי פשוט את העין על ה520HX של קורסייר...

מכיוון שאבא שלי אמור לקבל הצעת מחיר מחר, יש עוד מקום לשנות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי היו לוקחים אותך יותר ברצינות אם לא היית מתעסק בייבוא הזבל של JSP-TECH...

אני ממש לא מסכים איתך. אומנם, רמות מתחת לאנרמקסים, אנטקים, קורסאיירים למיניהם, אבל גם רמות מעל ספקי המדבקה הגנריים. תחזיקי אחד ביד ליד ספקי מדבקה קלסיים ותביני מייד. דרך אגב, אלו שנמכרים בנפרד טובים יותר מאלו הבאים עם המארזים. התקנתי אותם (שני הסוגים) על לא מעט מחשבים רובם משרדיים, והאמת שהשניים היחידים ש"הלכו" עד היום, לא לקחו איתם כלום אלא פשוט נשרף להם הפיוז וגם זה בגלל בעיות לדעתי ברשת החשמל ולא בספק. למרות שגם התקנתי אחד על מערכת כפול עם 7600GT שסוחב יפה מאוד עד היום, אני חושב שלמערכות רציניות כדאי לעלות רמה לרשימה הידועה. למערכות תקציביות אני לא מכיר פתרון טוב יותר בשוק ביחס של עלות תועלת. אני גם בטוח שאם תדברי על זה עם צביקה, גם הוא ימליץ לך ללכת על ספק רציני יותר למערכות רציניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים איתך. אומנם, רמות מתחת לאנרמקסים, אנטקים, קורסאיירים למיניהם, אבל גם רמות מעל ספקי המדבקה הגנריים. תחזיקי אחד ביד ליד ספקי מדבקה קלסיים ותביני מייד. דרך אגב, אלו שנמכרים בנפרד טובים יותר מאלו הבאים עם המארזים. התקנתי אותם (שני הסוגים) על לא מעט מחשבים רובם משרדיים, והאמת שהשניים היחידים ש"הלכו" עד היום, לא לקחו איתם כלום אלא פשוט נשרף להם הפיוז וגם זה בגלל בעיות לדעתי ברשת החשמל ולא בספק. למרות שגם התקנתי אחד על מערכת כפול עם 7600GT שסוחב יפה מאוד עד היום, אני חושב שלמערכות רציניות כדאי לעלות רמה לרשימה הידועה. למערכות תקציביות אני לא מכיר פתרון טוב יותר בשוק ביחס של עלות תועלת. אני גם בטוח שאם תדברי על זה עם צביקה, גם הוא ימליץ לך ללכת על ספק רציני יותר למערכות רציניות.

סבבה, הוא ג'נרי פלוס

גם אם היית שם כמה ג'נריים מינוס על מחשבים משרדיים רובם היו מחזיקים.

זה לא אומר כלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ... HEC? למערכות תקציביות השילוב של HEC COMPUCASE 6A19B\W עם 300W-TR-TF יכול גם לעבוד.

אני לא מכיר מארז HEC עם מאווררי 120 שקטים יחסית וספק סביר במחירים של האיזיקולים.

סבבה, הוא ג'נרי פלוס

גם אם היית שם כמה ג'נריים מינוס על מחשבים משרדיים רובם היו מחזיקים.

זה לא אומר כלום.

כמו שאמרתי, תחזיקי אחד, תפתחי אחד, ותראי שלא מדובר בספק גרוע. אבל, כמובן, כמו שאמרתי, למערכות רציניות, מומלץ להשקיע בספקים רציניים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...