מספר NAT sessions בנתב ביתי רגיל. - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מספר NAT sessions בנתב ביתי רגיל.

Yuk

Recommended Posts

אני יודעה שהשאלה שלי אינה בסיסית ולכן אבקש לענות רק מאנשי מקצוע, סליחה ותודה מראש.

נתקלתי בשאלה זו בנושאי עבודה ולא הצלחתי למצוא לזה תשובה.

השאלה:

מה מספר NAT sessions בנתב ביתי רגיל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בסוג הנתב, במערכת ההפעלה שלו ובכמות הRAM שלו.

נתבים מבוססי לינוקס נוטים להיות יתר רגישים לעומס מאשר נתבים המבוססים על מערכות הפעלה אחרות.

כמה שפחות נוטים יותר להיתקע...

לפעמים זה די מגוכח.

לינקסיס GL עם 16 מגה מגיב פחות טוב לכמויות סשנים גדולות (לאורך זמן) לעומת אדימקס BR6104WB בן 3.

אתה צריך גם להפריד בין מספר הסשנים שהנתב יכול להחזיק פתוחים לבין מס' הסשנים שהוא יכול לפתוח בו"ז..

בנוסף צריך להביא בחשבון גם את עומסי התעבורה, קשה לי להאמין שנתב ביתי יכול להחזיק תעבורת WAN/LAN הגדולה מ20-40 מגה בצורה הולמת. (בתוך הLAN אין בכלל בעיות כאלה - כי אין לך את ההתעסקות של הhide NAT)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי בסוג הנתב, במערכת ההפעלה שלו ובכמות הRAM שלו.

נתבים מבוססי לינוקס נוטים להיות יתר רגישים לעומס מאשר נתבים המבוססים על מערכות הפעלה אחרות.

לפעמים זה די מגוכח.

לינקסיס GL עם 16 מגה מגיב פחות טוב לכמויות סשנים גדולות (לאורך זמן) לעומת אדימקס BR6104WB בן 3.

uri_ba , אני מבקש ממך שלא להטעות את הגולשים בפורום ולא לדבר על דברים שאתה כנראה לא מבין.

מעניין אותי לדעת איך בדיוק החלטת שדווקא מכונות רגישות למספר חיבורים גבוה (דבר לא נכון בתכלית דרך אגב) וכיצד קבעת שכל מערכות ההפעלה האחרות פועלות יותר טוב.

במערכת ובמערכות שונות המריצות ניתן לתמרן ולשנות את מאפייני החיבורים כך שהנתב יגיב באופן מצוין לכמויות גדולות שלהם ולעומס רב.

לידיעתך, uri_ba , קיימים נתבי שמריצים הרבה יותר מתקשורת ביתית, וכן, הם עומדים בעומס יפה מאוד !

פותח הת'ראד, אני ממליץ על הנתב Linksys wrt54GL , או על הנתב החדש של קומפקס Compex net passage 18a .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אנסה לחדד את השאלה.

כידוע לי בגלל דרישות המחיר וב הראוטרים עובדים על יוניקס (או לינוקס), גם במקרה שלי.

כמה סשנים בין LAN ל WAN בו"ז ניתן לקיים? (בד"כ בראוטרים ביתיים )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה ראוטר מבוסס , המידע אמור להיות רשום בקובץ הנ"ל

/proc/sys/net/netfilter/nf_conntrack_max

סלחו לי על הבורות, אבל כיצד אני נגש עליו?

האם ב TELNET יש אפשרות , כמו כן יש לי אפשרות לגשת דרך כבל סריאלי דרך HYPER TERMINAL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

uri_ba , אני מבקש ממך שלא להטעות את הגולשים בפורום ולא לדבר על דברים שאתה כנראה לא מבין.

מעניין אותי לדעת איך בדיוק החלטת שדווקא מכונות רגישות למספר חיבורים גבוה (דבר לא נכון בתכלית דרך אגב) וכיצד קבעת שכל מערכות ההפעלה האחרות פועלות יותר טוב.

במערכת ובמערכות שונות המריצות ניתן לתמרן ולשנות את מאפייני החיבורים כך שהנתב יגיב באופן מצוין לכמויות גדולות שלהם ולעומס רב.

לידיעתך, uri_ba , קיימים נתבי שמריצים הרבה יותר מתקשורת ביתית, וכן, הם עומדים בעומס יפה מאוד !

פותח הת'ראד, אני ממליץ על הנתב Linksys wrt54GL , או על הנתב החדש של קומפקס Compex net passage 18a .

לא מטעה, בטח לא במודע.

אני כנראה צריך לחדד את דברי.

כל הנתבים הביתיים שמצהירים על עצמם כמבוססי לינוקס. לדעתי, לא מספקים את הסחורה.

הם נוטים להיות איטיים וכבדים ברוב המקרים. כמובן שניתן להחליף את הקושחה ומקבלים חיה אחרת לחלוטין.

גם הלינקסיס GL (שגם אני ממליץ עליו בחום) - עם הקושחה הסטנדרטית. לא מסוגל לעמוד לאורך זמן בפעילות אינטנסיבית מרובת סשנים.

אם אתה עובד P2Pאו כל מרובת סשנים תהיה מוכן לאתחלו פעם בשבוע או שבועיים. (ולא, אין לו ריבוט מהממשק, מה שמכריח אותך להגיע אליו פיזית :()

לצערי אני לא יכול עדיין להחליף את הקושחה שכן אין קושחה צד שלישי שמסוגלת להתמודד בצורה מושלמת עם חייגני הכבלים בארץ (הthibor קרוב, אבל עדיין מתנתק לעיתים קרובות מדי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...