sli...האם כדאי לי... - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

sli...האם כדאי לי...

waisor

Recommended Posts

שלום לכולכם יש לי שתי שאלות ואני אשמח אם תענו לי אליהן.

1)אני כרגע משתמש בכרטיס 7950GT 256MB שיושב על לוח של שתומך בSLI.

האם אני יכול להשתמש בכרטיס נוסף זהה רק שהזיכרון בו הוא 512MB?? האם זה יהיה אפקטיבי יותר או שעדיף לקנות את אותו הכרטיס אבל 256MB??

2)האם זה קריטי לקנות את אותו הכרטיס אבל מייצרן אחר, (שלי זה LEADTKE)? האם זה ישפיע על הביצועים.

אני הודה על התשובה המהירה,

תודה.

אור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה הכרטיס הזהה שאותו אתה מעוניין לחבר לכרטיסך הקיים הוא אותו כרטיס רק בגרסת OC...

זה יכול רק לתרום אך ייתכן ותצטרך להחליף ספק.

בקשר לסוג היצרן.

היצרן של כל הכרטיסים הוא אותו יצרן, אתה יכול לסמוך כמעט על כולם כאחד.

למעשה למה שהתכוונת נכון לקרוא מותג ולא יצרן.

הרי כל ה8800GTS 512 החדשים (כל הכרטיסים) זהים פיזית וביצועית, רק ה"המותג" שונה, אחד מASUS ואחדGigabyte, מה שכן אומר לך בוודאות, הנמבר 1 במכירות בארה''ב הוא המותג , הם האמינים ביותר מבחינת שירות וכו'.

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין ש512 יותר יקר מ256 לכן עדיף לקנות 256.

לגבי החברות כול החברות טובות,מה שכן חלק אולי מספקות תדרים קצת שונים לכן אני מציע לקנות כרטיס בדיוק כמו שלך לתאימות מלאה ולנצילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שימוש במערך (רגיל) מהווה כעקרון הפעלה של שתי ליבות לעיבוד אינפורמציה "שנאגרת" בזכרון של כרטיס בודד ...

כלומר, 2 ליבות מספקות "כוח" עיבוד נעלה יותר ולפי כך ינצלו כמות זכרון גדולה יותר, אך מכיוון ש לא מאפשר שימוש בזכרון של שתי הכרטיסים, יוצא שכמות גדולה יותר של על כרטיס אחד תקטין את האפשרות להווצרות "צוואר בקבוק" ע"י הזיכרון... אבל, זה קשור ישירות לרזולוציה בה אתה משתמש (רזולוציה קטנה יותר, פחות נצרך)!

כל עוד הכרטיסים זהים וההבדל הוא רק כמות הזכרון, לא צריכה להיות בעיה... גם עדיף לך במקרה הזה להגדיר את הכרטיס של 512 ככרטיס ראשון!

אין חשיבות למותג, כל עוד התדרים דומים!

גם אם תהיה ירידה קטנה בביצועים לעומת 2 כרטיסים מאותו מותג, הם יהוו אחוזים בודדים בלבד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...