מחשב למשחקים בתקציב של 8000 - 9000 ש"ח - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למשחקים בתקציב של 8000 - 9000 ש"ח

a_avshalom

Recommended Posts

• תגובות 39
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שהמפרט שלך סבבה,אבל אם הוא רוצה לקנות מפלצת ב-9000 שקל מי אני שיעצור אותו.

אני יכול לומר לו שזה בזבזוז של כסף אבל אם זה מה שהבנאדם רוצה שיהיה לו בכיף.

אני בא בגישה של לתת לו את הטוב ביותר בהתאם לתקציב שלו,לא משנה אם התקציב שלו הוא 6000 שקל או 12 אלף שקל.

מבחינתי לתת לו את הטוב ביותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם בנאדם מתעקש על ה-מחשב ורוצה מחשב בטווח של 8000-9000 אתה לא תדחוף לו מחשב ב-5.5.

אני חושב שאדם שרוצה מחשב ב-5.5 היה רושם 5500-9000 ואז זה היה יותר ברור לנו שהוא רוצה את ההכי טוב בהכי פחות למרות שהתקציב שלו מאפשר עד 9K.

כל עוד הוא ביקש מחשב 8-9K אני אעשה כפי שהוא ביקש ולא כפי שאני חושב שהוא צריך לנהל את הכסף. זה הכסף שלו והוא יחליט כמה הוא רוצה להשקיע אולי אנחנו מקצוענים פה אבל מנהלי חשבונות וכלכלנים אנחנו לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא צריך OC.

1066MHZ זה יותר מדי מיותר...

לוח אם מבוזבז כ"כ אלוהים ישמור... הDS3 של GIGABYTE או הIP35 של ברמה של הASUS MAXIMUS

כ.מסך שוב שמתי הרבה יותר טוב משלך.

מארז גרוע

בקיצור באמת בלי לפגוע אתה ממש פוגע בדרישות שלו. עשית לו מחשב על הפנים...

תגיד מי אמר שהכרטיס שנתת במיפרט שלך יותר טוב הסכום שיצא פו כולל שני כרטיסי HD3870 בCROSSFIRE אז איך שלך יותר טוב אתה יכול להסביר ? וגם הלוח ממש לא ברמה של ה P35 DS3 הוא ברמה שונה לגמריי אתה סתם מדבר שטויות והזיכרונות 1066MHZ לא רק נותנים אפשרות לOC טוב אלה גם נותנים יותר עוצמה למעבד אז מה אתה מקשקש קודם תעשה שיעורי בית בקשר לחלקים ואז תענה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין את השיגעון למרובע ליבות. :kopfpatsch:

בפחות כסף הבנאדם קונה כפול מבוסס על ליבת פרניין 45 ננו עם 6 מגה קאש, וכמובן תמיכה עתידית בסט החדש SSE4.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_76_2211&products_id=20078

גם ככה המשחקים עדיין לא מנצלים 4 ליבות, ועד שינצלו המעבד Q6600 יצא לגמלאות.

*למבקש המפרט, רצוי שתבדוק את הביצועים של Q6600 מול E6750 או E8400 במשחקים, לדעתי אתה עוד תופתע במיוחד במשחק קרייסיס שתומך ב-4 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלאס הפצצתם אותו במפרטים! אתם לא יודעים אל תבנו!

לפותח הנושא, תיקח את המפרט שלי או של ariel

אתה פשוט לא צריך יותר מזה!!!

סוף סוף מישהו לעיניין!

אבל אם בנאדם מתעקש על ה-מחשב ורוצה מחשב בטווח של 8000-9000 אתה לא תדחוף לו מחשב ב-5.5.

אני חושב שאדם שרוצה מחשב ב-5.5 היה רושם 5500-9000 ואז זה היה יותר ברור לנו שהוא רוצה את ההכי טוב בהכי פחות למרות שהתקציב שלו מאפשר עד 9K.

כל עוד הוא ביקש מחשב 8-9K אני אעשה כפי שהוא ביקש ולא כפי שאני חושב שהוא צריך לנהל את הכסף. זה הכסף שלו והוא יחליט כמה הוא רוצה להשקיע אולי אנחנו מקצוענים פה אבל מנהלי חשבונות וכלכלנים אנחנו לא.

פעם מחשבים טובים היו יקרים בצורה לא רגילה לפני 3 שנים! בנאדם קונה מחשב כל 3-5 שנים אז הוא כותב תקציב לפי ידיעתו אז. אבל בשביל זה אנחנו פה!!! כדי להסביר לו שלא משתלם!

אני ממש לא מבין את השיגעון למרובע ליבות. :kopfpatsch:

בפחות כסף הבנאדם קונה כפול מבוסס על ליבת פרניין 45 ננו עם 6 מגה קאש, וכמובן תמיכה עתידית בסט החדש SSE4.

http://www.pandas.co.il/product_info.php?cPath=609_269_76_2211&products_id=20078

גם ככה המשחקים עדיין לא מנצלים 4 ליבות, ועד שינצלו המעבד Q6600 יצא לגמלאות.

*למבקש המפרט, רצוי שתבדוק את הביצועים של Q6600 מול E6750 או E8400 במשחקים, לדעתי אתה עוד תופתע במיוחד במשחק קרייסיס שתומך ב-4 ליבות.

מחשבה עתידית. חבל לקחת 2 ליבות עכשיו ולשדרג עוד שנה, מאשר לקחת 4 ליבות ולשדרג עוד 2.5 3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שכל שקל נוסף מיותר בייחוד שעוד מעד מגיע גל חדש של וכרטיסי מסך ...

מעבד:

Intel Core 2 Quad Q6600 G0 95W 2.40Ghz 8MB OEM

כמות: 1 - מחיר: ¤1370

קירור למעבד:

Arctic Cooling Freezer 7 Pro

כמות: 1 - מחיר: ¤122

לוח אם:

Gigabyte GA-P35-DS3L

כמות: 1 - מחיר: ¤517

מארז:

ANTEC SONATA III 500W

כמות: 1 - מחיר: ¤768

קירור למארז:

Zalman F3 120MM Case Fan

כמות: 1 - מחיר: ¤45

זיכרון:

G.Skill 2GB DDR2-800 DualKit (2x1GB) CL4-4-4-12 2GBPK

כמות: 2 - מחיר: ¤323

קשיח למחשב שולחני:

Western Digital 400Gb 16MB AAKS

כמות: 1 - מחיר: ¤479

כרטיס מסך:

Palit 8800GT G92 Sonic 512MB DDR3 Retail

כמות: 1 - מחיר: ¤1309

סה"כ: ¤5256

מפרט זה הורכב ב - www.TMS.co.il

http://tms.co.il/preview/spec/tgm8rkla

בהפרש תקנה עוד מחשב ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ariel-ro

זאת בדיוק הבעיה שלך.

אתה צריך להבין שלכל אדם בתחום הזה יש דיעה שונה במגוון רחב של מפרטים וחלקים.

אין דבר כזה המפרט הנכון,יש עשרות קומבינציות נכונות.

כל אחד שם את הדגש שהוא אוהב במפרט שהוא בוחר לייצר.

אחד יגיד שכרטיס מסך כזה עם ספק כזה וכזה זהו השילוב המושלם.

אין כאן נכון ולא נכון זה לא מתמטיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחשבה עתידית. חבל לקחת 2 ליבות עכשיו ולשדרג עוד שנה, מאשר לקחת 4 ליבות ולשדרג עוד 2.5 3

Penryan יש פוטנציאל טוב יותר, קידוד בעזרת SSE4 יביא לביצועים כפולים מאשר Q6600.

וכמו שאמרתי עדיין אין מספיק תוכנות מנצלות, במשחקים העניין יותר חמור. לדעתי שוק המשחקים יתמוך בריבוי ליבות עוד 2-3 שנים בצורה מלאה, עד אז כבר נעבור לנהלם או ל-K11-12.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...