ארה"ב: אושרו מכונות לממכר מריחואנה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ארה"ב: אושרו מכונות לממכר מריחואנה

dorviper

Recommended Posts

מעולה, עוד צעד לכיוון ליגליזציה.

ממש לא, זה בסה"כ צעד הומני וצודק לקראת חולים סופניים שצריכים את זה,

בניגוד לסתם סטלנים שמשתמשים בזה כדי לברוח מהמציאות, יחי ההבדל הקטן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מעשן גראס כבר שנים :sleep:

עד היום לא הבנתי מה כל כך גרוע בלעשן גראס , מה כל האנטי נגד זה ?

נראה לי שהתרוץ ההגיוני היחיד שיש למתנגדים , זה שהגראס הוא מקפצה לסמים יותר מסוכנים

שזה טעון מטומטם , וחסר ביסוס , יש אלפי אנשים שמעשנים גראס ולא התדרדרו לסמים יותר מסוכנים

פעם חשבתי שגראס גורם לסכיזופרניה , אבל אחרי מחקר מתברר שזה לא נכון ,

ולמעשה עד היום לא יודעים מה הסיבה האמיתית לסכיזופרניה , כי :

1.הסכיזופרניה פוקדת את כל העדות והגזעים

2. מעשירים ועד עניים

3. עם תורשה ובלי תורשה (כלומר גם אם יש הסטוריה במשפחה של חולים בסכיזופרניה וגם אם לא

אבל החוקרים מסכימים שחולי סכיזופרניה שיביאו ילדים , יש אחוזים של 40-50 שגם הם יהיו חולים בסכיזופרניה )

4. ילדות קשה לא גורמת לסכיזופרניה , פעם חשבו שילדות קשה גורמת לסכיזופרניה

אבל החוקרים של היום פסלו טענה זאת על הסף ואין מערער על כך .

אני בור ועם וארץ , מישהו יכול להגיד לי מה כל כך גרוע בזה ? ולא אני לא מעשן גראס כבר שנים .

אני אשמח לשמוע ולהחכים או להודות בטעות שלי אם יש צורך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שום דבר לא גרוע :hat:

אולי אומרים שהסיבה שזה מהווה מקפצה לסמים קשים יותר היא בעצם בגלל האנשים מסביבך שמדרדרים \ מציעים לך או שאם אתה משתמש בזה הרבה זמן ובכמויות גדולות, אזי הגוף מפתח חסינות (קפאין, מישהו?) ולכן, פחות משפיע על אנשים והם פשוט מתקדמים הלאה (אם כי אני לא בטוח בסיבה השניה וגם, לפי מה שהבנתי, אם מפסיקים לכמה שבועות\ חודש, הגוף מתנקה לגמרי וכמויות קטנות שוב משפיעות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גראס זה בסדר, כל עוד לא משתמשים בזה יותר מידי, כן אם כן אז (כמו מי שמעלי כתב) הגוף מתרגל לזה ודורש משהו חזק יותר.

ואני עדיין נגד זה כי משתמשים לזה לרוב כדי לברוח מהמציאות, להתעלם ממנה ולחיות בעולם אחר שבו החיים טובים יותר.

במקום להגיע לעולם הזה באמצעות עישון צמח, עדיף לקום ולעשות משהו כדי לשפר את החיים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני עדיין נגד זה כי משתמשים לזה לרוב כדי לברוח מהמציאות

מי אמר שזה רע 'לברוח מהמציאות' מדי פעם... עוד דוגמאות לדברים שגורמים לך 'לברוח מהמציאות' - אלכוהול, , משחקי מחשב וכו'.

אין שום סיבה מדעית תקפה לאיסור של השימוש במריחואנה, כשמצד שני מאשרים את השימוש של אלכוהול - שזה הסם עם העלות החברתית הכי גבוהה.

מבחינה מעשית יש הרבה סיבות מצויינות לעשות ליגליזציה.

איסור המריחאונה הוא בין כה וכו' תוצר של אינטרסים כלכליים של קבוצות אינטרסים בארה"ב לפני עשרות שנים - שמשום מה הפך להיות מוסכמה שכל העולם מקבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, זה בסה"כ צעד הומני וצודק לקראת חולים סופניים שצריכים את זה,

בניגוד לסתם סטלנים שמשתמשים בזה כדי לברוח מהמציאות, יחי ההבדל הקטן.

זה כן צעד, כשזה נהפך לכמו מכונת סיגריות (אמנם מוגבלות, אבל עדיין) זה כן צעד לכיוון הזה. ארה"ב, בצורה מפתיעה, מתפכחת מאותם המיתוסים אשר השרישה בעצמה לאט לאט. אמנם כרגע זה רק עניין 'רפואי', אבל יגיע היום בו זה יהיה חוקי לחלוטין.

אתה יודע על מה אתה מדבר בכלל?

לכל אדם שרק יחפוץ בכך יהיה לו אישור למריחואנה רפואית, קצת בוכים לרופא והוא נותן לך אישור, לעומת איך שזה בארץ - רק ל-18 בני אדם יש את האישור הזה.

שתית פעם אלכוהול? גם זה סם, סם גרוע פי כמה מאלכוהול, ורק צביעות יכולה להביא למצב בו מריחואנה לא חוקית ואלכוהול כן.

המיתוס של 'פתיחת השער' אל הסמים היותר מסוכנים זה בולשיט.

בהולנד, בה המריחואנה חוקית - יש את אחוז הצריכה של סמים 'קשים' הכי נמוכה באירופה. לא מספיק?

בארץ - ככל שאחוז צורכי המריחואנה עלה עם השנים - טיפס לאט מסביבות ה-3-4% עד 8%, אחוז המשתמשים ב-'סמים קשים' נשאר קבוע.

לגבי 'בריחה מהמציאות' אמרו יפה מעליי.

גם כן ילדים קטנים שמצטטים לי את 'אל סם'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש לזכור שבהולנד זה מאושר ואני לא חושב שיש שם יותר מדי בעיות

אגב, אל תשכחו שמריחואנה למשל, לא גורמת לך לאבד את העשתונות ולהתנהג כמו מטומטם עד כדי פגיעה בעצמך (למשל, ביום שישי מצאו מישהו מהשכבה שלי משוטט ערום בעיר בגלל שהוא היה שיכר, שיכורים הולכים מכות, קופאים מקור וכ'ו). מריחואנה גם לא דופקת לך את הכבד ואם יש לך כלים מתאימים, אתה גם יכול לא לשאוף עשן בכלל ואז אין אפילו נזקי עשן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקירי, לא רק שיש לי נסיון (די עשיר אפילו) עם גראס, יש לי גם נסיון עם חולים סופניים (גם די עשיר לצערי..), תהיה בטוח שאני מכיר את הנושא באופן יותר ממשי מאשר שינון של המצע של "עלה ירוק" או כל מיני סטטיסטיקות באינטרנט על הולנד.

לעשן גראס על בסיס קבוע = בריחה מהמציאות וטמטום עצמי של החושים, זה היה ככה במקרה שלי וזה היה ככה במקרה של כל מי שאני מכיר שהיה מעשן על בסיס יומיומי.

הצד החיובי היחיד שאני רואה בגראס הוא הבוסט לתיאבון, דבר שחולים סופניים זקוקים לו מאוד, זאת בעצם הסיבה העיקרית שמאפשרים להם לצרוך אותו. אין היום כל כך דרך תרופתית אפקטיבית להגברת תיאבון, כל מה שיכול לעזור בקטע הזה מבורך.

לבן אדם בריא חוץ מלדפוק את הראש ולתת לו מצב רוח טוב (או מאוד רע, תלוי) זה לא מועיל בגרוש. אני מתאר לעצמי שאתה משוכנע שכשאתה מסטול

הראש שלך נפתח ואתה מגיע לכל מיני תובנות, ושאתה נוהג הרבה יותר טוב ועושה הכל יותר טוב, תרשה לי לבשר לך - זאת אשליה, תעשה ניסוי, תצלם את עצמך כשאתה מסטול ואתה תראה אידיוט פאטטי ומצחקק שמדבר בקטעי משפטים לא קשורים וכל שנייה שוכח על מה הוא דיבר, תנסה ותראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעשן גראס על בסיס קבוע = בריחה מהמציאות וטמטום עצמי של החושים, זה היה ככה במקרה שלי וזה היה ככה במקרה של כל מי שאני מכיר שהיה מעשן על בסיס יומיומי.

מסכים ללא ספק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...