מפרט מחשב OC לחבר, שחנות מציאה - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפרט מחשב OC לחבר, שחנות מציאה

Dam Xem the man

Recommended Posts

חיפשנו לחבר שלי מפרט מחשב למשחקים ו OC ולקחנו מ[צונזר] ממערכות המחשב שלהם מחשב ב 4,819.83 ש"ח

[צונזר]

זה המפרט של המחשב, שווה או להחליף חלקים ?

מעבד: מבוסס AMD Athlon XP

זיכרון: 512MB TwinMos DDR PC3200/400

לוח אם: NF7 (nforce2) - ATX

כ. קול: 5.1 משולב בלוח האם

כ. רשת: 10/100 משולב בלוח האם

כ. מסך: SAPPHIRE RADEON 9500Pro ATLANTIS PRO - 128MB

דיסק קשיח: WD 80GB-8MB-7200RPM ATA100

כונן דיוידי: BENQ 1648A X16

צורב: LITEON 48x 24x 48x CD-RW

כונן דיסקטים: 1.44

מודם: PINE FM-3621-31 (ECS2819F) 56K VOICE - PCI

מארז מקצועי: COMPUCASE CI-6a19 ATX MIDI TOWER CASE

מאורר מיוחד למעבד: Volcano 11

< הפרסום אסור. ראה הוזהרת. >

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי מציע שתערוך את הכותרת בהתאם לכללי הפורום. הכותרת שלך מאוד לא אינפורמטיבית והת'רד ינעל אם לא תערוך אותה בהתאם.

כל כרטיסי הR9500P (מכל חברה שהיא) זהים וההמלצה נופלת על הזול ביותר שתמצא. סבבה שהמעבד הוא מתוצרת , אבל איזה בדיוק? תצטרך לתת לי את הדגם שלו. אני מריח פה פוטנציאל אוברקלוק לא קטן אבל ה8RGA+ של הוא אוברקלוקר טוב יותר לטעמי. הזיכרון יהיה טוב, אבל הזכרונות של Winbond יהיה טובים באותה מידה ויחסכו לך כסף.

איזה מעבד יהיה אוברקלוקר אולטימטיבי? AXP1700+ בעל סטפינג JIUHB ו-AXP2100+ בעל סטפינג AIUHB. הAXP1700+ מומלץ יותר, למרות שלפי המחיר הכולל של המפרט נראה שהנבחר כאן הוא הAXP2100+. עם החיסכון הקטן שהבאתי לקיומו הייתי מציע שתרכוש מארז שיהיה מקורר בצורה טובה יותר, או במקרה ואתה מתכוון ליצור חורים (לייזר, קדיחה) ולהוסיף מאווררים אז הייתי מציע לך לבחור במארז גדול, יפה, ג'נרי וזול שיתאים לדבר. בנוסף, הקירור למעבד יהיה מאוד לא מתאים לOCing. היטסינק עם מאוורר טוב יהיו מומלצים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[צונזר] אמרו לי שה WINBOND שנמכר בארץ הוא OEM ושהמערכת שלהם נמכרת רק אם ה TWINMOS שהנם יותר טובים מ WINBOND OEM שנמכר בארץ.

הולקנו 11 מיועד ל OC ולכן לא שווה לקחת מעבד 2100 - סתם ביזבוז והם מפרסמים שהסטפינג הוא JIUHB 0303XPMW .

ראיתי אצלם שהוא רץ במהירות 215 למרות שהם ממליצים למערכות יציבות לעבוד בבס 200 במכפלה של 11 .

בקשר למארז, המארז הזה הוא מצוין ומאורר ולא צריך להוסיף סתם חורים, יש לא מקום למאורר 120 מיקדימה ופילטר לאבק ויש לו מאורר 120 מאחורה שמוציא אוויר.

היתרון למערכת מורכבת זה שהם גם מרכיבים את המחשב ובודקים שהכל רץ כמו שצריך ולא לוקחים כסף לבדיקה וההרכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסום חנויות אסור, אבל דבר שלא הבנתי אף פעם זה למה אפשר לפרסם חנויות מסוימות כגון [צונזר], [צונזר], [צונזר], [צונזר] ואולי יש עוד....

< זהו פרסום, ואם לא אכפת לך, זהו לא הנושא >

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריח פה פוטנציאל אוברקלוק לא קטן אבל ה8RGA+ של Epox הוא אוברקלוקר טוב יותר לטעמי.

accurding to TheByter in every nForce 2 board except NF7, there's a problem when saving the settings at high frequencies, which causes it to write corrupted data renderring the motherboard useless.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צמצמתי את הטענות שלי. הזיכרונות של Twinmos מבוססים על הצ'יפים של Winbond. Winbond זולים יותר ויציגו את אותם ביצועים. כל דבר נוסף, מיותר. עכשיו, אם מתוכנן OC כבד ואתה מעוניין בשקט, אל תלך בשום פנים ואופן על הV11- במצב המאקסימלי, למרות שהוא בין כה וכה יהיה חלש, אתה תתחרש. המארז? הוא פשוט מקורר בצורה מזעזעת, פילטר הוא לא מה שיציל אותו מפני הטמפרטורה שתשרור בתוכו כשתבצע OC, ובהחלט שגם לא מאוורר ה-120mm.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WINBOND לא מייצרים מודולי , מה שנמכר בארץ הם מודולים של חברוות\חברה ג'נריק עם הצ'יפים הנ"ל, מה ההבדל שיכול לגרום לשינוי בפועל? תכנות הSPD ואיכות הבנייה של הPCB.

!_Nike_!, מספיק עם העניין לגבי ה8RGA+- כבר הוכחתי לך שאתה טועה בעניין הלוח הזה כשהוא מול הNF7.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...