עזרה בהרכבת מחשב ב- 6K - למשחקים כבדים - עמוד 2 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהרכבת מחשב ב- 6K - למשחקים כבדים

aarrek

Recommended Posts

אמממ סה"כ מפרטים מצויין,כמה הערות קטנות:

1.מכיוון שאתה לא עושה OC אני לא חושב שיהיה הבדל בין הG.skill שלקחת לבין כגון Transcend 667mhz CL5 שעולים 230 שקל בערך.

2.עקרונית הדעה פה בפורומים היא שאין טעם לקחת עכשיו לוח עם תמיכה בDDR3 מסיבות שונות,אתה יכול לשאול על כך בפורום לוחות אם.אני קצת מצטער שלא לקחתי אבל רק בגלל חשיבה לעתיד..תעשה את השיקול שלך(ותשאל על כך בפורום הנ"ל,או שתחפש שאלות קודמות בנושא[עדיף] -לי יש אחת שם) אם זה שווה עוד 90 שקל.

3.לגבי הכרטיס מסך:

הדעה הרווחת פה היא שאין טעם לקחת כרטיס עם OC מהמפעל מכיוון שזה בזבוז כסף כאשר במקום אתה יכול לקנות את הSparkle לדוגמה ב1254,לקנות טוב לכרטיס(הכרטיס הזה מתחמם מאוד,לי לפחות יש את הsparkle והוא מגיע ל90 מעלות במאמץ,לא יודע מה יהיה בקיץ :kopfpatsch:) ולעשות לו OC בבית(באמת שטויות יש כלים כל כך פשוטים לזה)

אם בכל מקרה אתה לא רוצה להסתבך עם OC לבד והכל ומפחד על אובדן אחריות וכל מיני דברים כאלה(למרות שבאמת לא אמורה להיות בעיה) לפחות תיקח את גרסת הOC2.שים לב לשיפורים בגרסת הOC1,הם כל כך מזעריים שלקרוא לזה OC זה מעליב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אריאל ראשית תודה רבה.

לגבי הלוח , גם אני במחשבה על העתיד, לא איכפת לי להוסיף את הסכום הדרוש. (כל עוד אין בעיה בגרסה זו של הלוח ?)

לגבי כרטיס מסך - אקח את עצתך ואשדרג לזה שעם OC2 - סה"כ 49 ש"ח וזה זניח.

אם אין יותר השגות על שאר המפרט והמארז . אזמין אותו כבר על הבוקר.

כעת נזכרתי שלא דאגתי ל- UPS . ראיתי שישנן בעיות בהתאמת הספקים החדשים לסוגים שונים של UPS ...

האם יש דברים בגו ? יש UPS שיתאים לספק שלקחתי? ( 450W )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב ,

אני מתכנן להזמין את המחשב כבר היום , אז אשמח לקבל אישור למפרט המחשב (לאחר שינוי

כרטיס המסך ל- OC2 ).

במידה והמפרט תקין אשמח להצמיד לו UPS .

תודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...