קצב הורדה ביוטורנט ששואף ל- 0 ואינטרנט איטי &# - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קצב הורדה ביוטורנט ששואף ל- 0 ואינטרנט איטי &#

ssib

Recommended Posts

היי לכולם

אני מחוברת דרך נטוויזין וראוטר של אדימקס לאינטרנט במהירות של 1.5 מגה

כאשר שני מחשבים מחוברים לראוטר באופו קווי, אחד פועל ומוריד כל הזמן והשני רוב הזמן כבוי וכמעט לא מוריד דבר.

מראש קצב ההורדה דרך היוטורנט לא היה טוב במיוחד

כלומר לפעמים היו הורדות שעברו את ה- 30 ואפילו היו מקרים ספורים שעברו קצת את ה-100

אבל

הדבר מאוד נדיר, וזה שיש הורדות שמגיעות ל- 20-40 נחשב מהיר, כאשר ההורדה הממוצעת לא עברה את ה- 6

בתקופה האחרונה חלה החמרה גדולה במצב ואמנם מידי פעם יש פיקים בהם היוטורנט (כולו) עומד על מהירות של מעל 100. אבל הם מאוד מאוד קצרים, ורוב הזמן הוא אינו עובר את ה- 30 (כולו) כאשר ההורדה הממוצעת לא עוברת את ה- 1

חשוב לציין שבו בעת גם קצב האינטרנט (מבחינה בזה בדפדפן הפיירפוקס) אינו מהיר כפי שאמור להיות, כאשר נכון יותר לומר שהוא נע בין אטי ליחסית אטי מאוד.

כחלק מניסיונותי לפתור את הבעיה ניסיתי לאפס את הראוטר (ניתוקו מהמחשמל למספר דקות) וכן לאפס את המודם (ניתוק מהחשמל) הן כל אחד בנפרד והן ביחד. לא נראה שיפור ביוטורנט, לרוב גם לא בגלישה, לפחות לא מעבר לדקות ספורות.

אודה לעזרתכם באיתור הבעיה ופתרונה

תודה

עריכה:

שתי השערות שעלו ואולי קשורות או תורמות ללפחות חלק מהבעיה שאולי כדאי לחשוב עליהן ולראות איך פותרים אותן

1. חסימת פורטים ע"י נטויז'ן - אולי עלי לפתוח פורטים אחרים במקום אלו שהמליצו לי, שמעתי משהו על הפורט שה- משתמש בו..

2. אולי למרות שנדמה לי שסגרתי, פונקציית האלחוט בראוטר שלי פתוחה ומשהו שותה לי את הקו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפניי שבכלל מתחילים ,

האם בדקת בשעות בוקר מוקדמות ? האם המצב זהה ?

נטוויז'ן מפעילים שיבוש שיתוף קבצים ועומסים בערך 12 שעות ביום (מסביבות הצהריים מניסיון שלי)

לדוגמא : אתמול בערב קיבלתי מהירות של 15KPS בהורדה ישירה מ RAPID SHARE כאשר בשעות הבוקר אני מקבל תמיד 187KPS שהם 100% רוחב הפס של החיבור שלי.

הפיקים שאטת מתארת נשמעים לי יותר קשורים לרשת היוטורנט ,גם אימיול עובד בדרך דומה מהגבלות תוכנה ולא ספק .

ענינו לך באריכות על הודעה בנושא לפניי זמן מה שבה דובר על כמות פאקטים לשניה שיכולה לגרום לנתב לבעיה,

האם ישמת את מה שדובר אז ?

1. שינויי הפורטים הם פתרון של 2004 ,הם לא ישנו כלום כיום.

2.בהחלט חשוב לבדוק את זה,

יש לך בנתב אפשרות לראות מי מחובר ולפי זה תוכלי לדעת מה קורה.

מאחר ואת מתלוננת על מהירות גלישה גם בזמן ששיתוף קבצים לא פעיל שווה גם לבדוק , טרויאנים ומזיקים אחרים,

גם אנטיוירוס יכול (עקרונית) לגרות להאטה.

בזמן שיש בעיה , פתחי חלון DOS וכיתבי

netstat -nb

העתיקי לכאן את התוצאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קבצים את מורידה סימולטנית?

חשוב שההגדרות של היוטורנט יהיו נכונות.

אני מעדיף להגדיר שבזמן הורדה היוטורנט יגביל את מהירות השליחה ל-7 (ללא הגבלה אם אין הורדה פעילה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...