Stress Prime 2004 מפסיק אחרי פחות מחצי דקה לבדיקה למעבד - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Stress Prime 2004 מפסיק אחרי פחות מחצי דקה לבדיקה למעבד

X-Style

Recommended Posts

אני מנסה עכשיו לבצע בדיקה למעבד עם התוכנה SP2004 וכמעט אחרי חצי דקה או פחות למעבד #1 ישר אני מקבל שגיאה

Type: Small FFTs - stress CPU Min: 8 Max: 64 InPlace: Yes Mem: 8 Time: 15

CPU: 3330MHz FSB: 333MHz [333MHz x 10.0 est.]

26/01/2008 21:05 Beginning a continuous self-test to check your computer.

Press Stop to end this test.

Test 1, 800000 Lucas-Lehmer iterations of M172031 using FFT length.

FATAL ERROR: Rounding was 0.5, expected less than 0.4

בעוד שלמעבד #0 הוא הצליח להחזיק יותר מ10 דקות..

עכשיו, אני יודע ש10 דקות זה לא מספיק אבל מצד שני איך זה יכול להיות שמעבד אחד מצליח להחזיק יותר מ10 דקות בעוד שהשני ישר עושה שגיאה אחרי פחות מחצי דקה..?

ובמשחקים (גם כבדים וגם קלים מאוד כמו CS) אני לפעמים מקבל מסך כחול והמחשב עושה RESTART..

והקטע הוא שאם זה היה בעיית מתח אז גם המעבד #0 היה צריך להראות שגיאה, לא?

משהו מוזר פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה המפרט שלך ? בעיקרון אתה לא צריך ליחס חשיבות לכל ..

ברגע שאחת מהן לא עוברת את המבחן..מבחינתך המערכת לא תקינה..

E2180 @ 3.33GHz

GeIL 2GB CL4 ULTRA 800MHz

Liberty 400W

BFG 8800GT OC

Tuniq Tower

אני מקווה שלא שכחתי כלום..

בכל מקרה, מה יכולה להיות הבעיה? חוסר מתח למעבד? אולי ללוח אם? איך אני יכול לדעת בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע את הפרמטרים המדויקים של הOC והמערכת שלך..

בכל אופן..נסה לבודד את הOC לזיכרון (שימוש במחלקים) ולהתעסק רק עם המעבד..

נסה לעלות מתח לערכת השבבים/מעבד/FSB וכו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי אז העלתי את המתח ל 1.400 משהו כזה ועכשיו זה לא נופל תוך דקה בבדיקות אבל אני לא יודע אם הטמפ' מזייפות או לא, אבל הן דיי גבוהות:

לפי הEVEREST, חצי דקה אחרי שאני מפעיל את הSP2004 על שני הליבות, הטמפ' ישר קופצות ל67 ובCORETEMP ל82..

מה עושים במצב כזה? |:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הקירור שלך 67 נשמע יותר הגיוני...

אוקי אבל 67 אחרי חצי דקה? ועוד עם TUNIQ? לפי דעתי אלו טמפ' גבוהות מאוד... אם כבר המעבד היה עובד יום שלם הייתי מצפה לטמפ' כאלה גבוהות אבל אחרי חצי דקה להגיע ל67 ועוד עם TUNIQ שעובד כמעט על מקסימום?

נשמע לי מוזר מאוד.. כי 67 זה מאוד מאוד גבוה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שאני זוכר שראיתי באתרים שמפרסמים מבחני ביצועים ואני זוכר שראיתי טמפ' עם הTUNIQ במצב LOAD משהו בסביבות ה52 משהו כזה.. אבל 67?! זה כמעט 70 :silly:

67 בLOAD ו38 במנוחה? אני זוכר טמפ' כאלה עם הAMD 2500 שהיה לי.. אבל עם וקירור TUNIQ ? חח באמת שלא ציפיתי לטמפ' קרובות לזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד שלך פשוט רותח ...כרנאה המארז שלך לא מאווור בכלל ,הסיבה היותר הגיונית שהקירור שלך יושב לא טוב על הליבה ,אולי מחוסר משחכה או מיתר לא יודע במדוייק .

אצלי למשל כאשר שום מאוורר במארז לא פועל הליבה (Q6600@OC נחמד-רק המאוור של הקירור עובד ) לא עוברת 50 במאמץ ,ואצלך זה כולה 2 ליבות אז תסיק מסקנות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח אז כן יש בעיה פה... ואין לי מושג מה לעשות :\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

אני ממש מיואש O.o

אולי אני אלך לחנות ואני אבקש מהם לבדוק מה הבעיה אולי הם ימרחו תמשחה עוד פעם או משהו או יבדוק מה הבעיה? |:

כי לי ממש לא יהיה מושג איך להתחיל להתעסק עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...