כרטיס קול אשר מורכב מכל נגן MP3 פשוט, אפשרי? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס קול אשר מורכב מכל נגן MP3 פשוט, אפשרי?

imac

Recommended Posts

נדפק לי הכרטיס קול המובנה, וזהו המחשב החמישי שזה כבר קורה לי, ותמיד אחרי שזה קרה לי חשבתי על הרעיון הזה..

אבל כמובן אני לא מבין גדול בשפות תכנות ככה שאני כנראה לא יוכל לעשות את זה..

אבל תיאורתית זה הגיוני לא?

לקחת נגן לתכנת דרייברים שבעצם יעבירו דרך USB את כל מה שנקלט מהמחשב והפלט יהיה החיבור אוזניה של כל נגן בסיסי...

אז בסדר לא תיהיה כניסת מיקרופון או Line-in אבל עדיין לפחות אפשר לשמוע מה הולך במחשב..

האם נראה לכם שאפשר לעשות דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה אפשרי,

כי כשמחברים את ה אתה מקבל גישה רק לכונן FLASH בלי גישה לכל המערכת.

אפשר אולי להלחים כבל USB לתוך המעגל של ה , אבל כאן כבר צריך ידע נרחב באלקטרוניקה.

עדיף לך לקנות כרטיס קול פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה נראה לך שזה יכול לעבוד. זה שאפשר לחבר פיזית משהו למשהו אחר, לא אומר שאפשר להעביר דרך זה מה שבא לך.

נגן יודע לקבל מ-USB שני דברים בדיוק: מתח ומידע. לפענח ולהוציא דרך אודיו הוא יודע רק פורמטים ספציפיים: , WAV, לפעמים WMA ועוד כמה.

גם אם תכתוב איזשהו דרייבר במחשב שידמה כרטיס קול ובעצם מה שהוא יעשה זה יקודד את כל האודיו ל- ויכתוב לכונן USB, אף נגן לא יידע להוציא את זה ב-REALTIME דרך יציאת האוזניות שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה נראה לך שזה יכול לעבוד. זה שאפשר לחבר פיזית משהו למשהו אחר, לא אומר שאפשר להעביר דרך זה מה שבא לך.

נגן יודע לקבל מ-USB שני דברים בדיוק: מתח ומידע. לפענח ולהוציא דרך אודיו הוא יודע רק פורמטים ספציפיים: , WAV, לפעמים WMA ועוד כמה.

גם אם תכתוב איזשהו דרייבר במחשב שידמה כרטיס קול ובעצם מה שהוא יעשה זה יקודד את כל האודיו ל- ויכתוב לכונן USB, אף נגן לא יידע להוציא את זה ב-REALTIME דרך יציאת האוזניות שלו.

דווקא אפשר לעשות משהו עם הפרויקט MintyMP3..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך נגן זה לא יהיה אפשרי בלי לפתוח אותו ולעשות שינויים רציניים, אבל למה ללכת רחוק?

יש אוזניות שנכנסות בUSB..

נכון, ואז התקן ה- מזוהה ככרטיס קול לכל דבר.

השאלה היא האם יש דגמים של אוזניות כאלה, שמאפשרים להוציא את האודיו מה- לשקע 3.5מ"מ רגיל ולא ישר לאוזניות (ואז אפשר לחבר רמקולים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, ואז התקן ה-USB מזוהה ככרטיס קול לכל דבר.

השאלה היא האם יש דגמים של אוזניות כאלה, שמאפשרים להוציא את האודיו מה-USB לשקע 3.5מ"מ רגיל ולא ישר לאוזניות (ואז אפשר לחבר רמקולים).

אם יש דבר כזה (ואני בספק אם יש אוזניות עם יציאה לרמקולים..) זה יהיה יקר מידי, וכבר עדיף לקנות כ. קול חדש

אם באמת רוצים להשאר בUSB, יש לא מעט כרטיסי קול חיצוניים (שבטח ביחס של איכות/מחיר יהיו שווים הרבה יותר מאוזניות עם יציאה לרמקולים..)

עריכה:

http://www.evocal.co.uk/index.cfm?event=catalogue.product&productID=18016&categoryID=1038

(לא מצאתי בישראל..)

ממיר ל3.5 מ"מ

יותר פשוט מזה אין..

מצד שני, זה גם דיי יקר (120 שקל), אבל המחירים באנגליה תמיד גבוהיים מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...