מקצה שינויים אחרון (3500 שקל למשחקים ולOC) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקצה שינויים אחרון (3500 שקל למשחקים ולOC)

realmagic

Recommended Posts

טוב. אחרי כל השינויים והשיפורים מהת'רד שפתחה הילה, הנה מה שנשאר.

הכוונה היא ליצור מחשב (בלי הרד דיסק וCD) שיחליף את העגלה הקיימת (נרכשה ביולי 1999). מה שאני עושה עם מחשב עכשיו זה דיי ותיכנות, אבל בהינתן מחשב יותר רציני, משחקים בהחלט באים בחשבון (המשחק האהוב עם המחשב הישן: CIV1 בגרסת EGA).

המפרט:

AMD 2100+ - 643

Epox 8RDA+ - 736

TT Volcano 7+ - 115

DDR- 512MB 3200 (Winbond) - 596

Sapphire 9500 Pro - 1172

Compucase HEC Midi Tower CI-6A19+300W P/S - 324

------

3586 (3516 במזומן - כל זה באיזה חנות ברשת, אני אשמח לקבל בפרטי עוד כתובות של חנויות לצרכי השוואה).

הרד דיסק יש לי (40G/7200rpm של WD) וDVD/CDRW יש לי (combo - philips) כך שנראה לי ששם אני מסודר.

חוצמזה, לא חרגתי בצורה מוגזמת (למרות שהתקציב המקורי היה יותר קרוב ל3K).

ועכשיו, לשאלות של דביל:

1. בהתחשב בעובדה שאני דיי בור בעניינים האלה, אני מקווה שלא עשיתי איזה טעות חמורה ושלא כולם צוחקים עכשיו... ;)

אם צחקתם, אנא הסבירו את המקור לצחוק והאירו את עיניי בנושא.

2. בהבנה שמה שנדרש פה עכשיו זה OC, כמה אפשר יהיה להמהיר אותו? האם המארז והקירור שרשמתי יספיקו?

3. אני משער שהכרטיס מסך הזה הוא אוברקיל אמיתי - אי אפשר להסתפק בGeForce 4Ti מהסדרות היותר נמוכות (4200)?

4. האם יש הצעות להמשך או שאפשר ללכת לחנות להזמין?

תודה,

זהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-VOLCANO 11 לא נחשב לקירור טוב ל-OC רצחני ו-SLK800 בא עם מאוורר DELTA שיגרום לו להיות חירש אחרי שעתיים בערך לכן במידה וצריך אימתני אז קח את אחד ההיטסינקים הבאים: SLK800,AX-7, SK-7 עם מאוורר SF2 של TT.

נ.ב

נראה לי שה-2100 יותר ל-OC מה-2000.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במידה ואינך גיימר כבד 9100 יספיק לך ויחסוך לך כ-600 ש"ח. במידה ואתה הולך לעשות OC רצחני מומלץ על חזק יותר ומארז מאורר יותר.

מה יהיה? כשאני אומר 9100 בא מישהו ואומר 9500. אני אומר 9500 בא מישהו אומר 9100.

ד"א, מה לגבי האיורור? אני לא בונה על משהו רצחני שיפיל את עולם הOC לברכיים, רק משהו שיתן לי יותר מהירות בפחות כסף.

ועוד דבר.. לקנות אוטו היה יותר קל ולקח פחות זמן ובדיקות..:)

זהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2) תוכל להגיע בקלות, יחסית, לאיזור מהירות הליבה של 2.0GHz. מבחינה תאורטית, 2.5GHz יתאפשרו, אבל אתה תגיע ל2.1 או 2.3GHz.

3) CIV1 לא ידרוש כרטיס מסך עצום. אם אתה לא מתכוון לשחק במשחק מהדור החדש יותר אז אין טעם להשקיע בR9500P. גרסאת ה64MB של הR9100 תעלה 500שקלים ותהיה משתלמת יותר בעבורך. Ti4200? אפשר להספק בו, אבל גם הוא מיותר. הR9100 נבחר בגרסאת 64MB כי 128MB יעלה יותר ולא יפיק תוספת ביצועים. מבחינה תאורטית הוא אמור להועיל יותר בעתיד, כשיצאו משחקים שינצלו זאת, אבל בין אם יהיו לכרטיס 256MB של או 1GB, הוא עדיין ישאר בבעלות שאר הנקודות במפרט שלו. כלומר, אם זו תהיה גרסאת 128MB של או 64MB, הביצועים שלו ישארו- בעתיד הוא יהיה חלש ועוד 64MB של הם לא מה שיציל אותו.

4) כפי שנאמר, הקירור לא יהיה מספק. SmartFan2 ו-AX-7 יעשו עבודה חביבה עם המארז הזה. הוא לא מקורר מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...