שיתוף מועדפים בין 2 מחשבים - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיתוף מועדפים בין 2 מחשבים

rjjb7

Recommended Posts

ברשותי 2 מחשבים המחוברים ביניהם ע"י רשת מקומית (אחד המחשבים עם 2 כרטיסי רשת מקבל הזנת חיצוני באחד ובשני מקושר למחשב השני)

האם אפשרי לגרום לכך שברגע שאני מוסיף לאחד המחשבים אתר כלשהו ב"מועדפים" המועדפים במחשב השני מתעדכנים אוטומטית ??

ובאופן כללי, כל מי שמכיר או משתמש בטריקים מהסוג הזה של עדכון אוטומטי של מחשב שני באצעות שיתוף מקומי בכל הקשר שהוא (רשימות שירים (פלייליסטים משותפים) , הורדות המתעדכנות למחשב שני אוטומטית וכד') - שמח אם יישף אותי בכך שאוכל לייעל את השימוש ברשת המקורמית ולא לבצע הודות כפולות וכאלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי התגובה נראה דווקא שהבנת

השאלה היא: מהו המיקום?

בשני המחשבים יש 2 תיקיות אחת Incoming האחראית על הקבצים המיובאים מהמחשב השני והשנייה Exporting שדרכה אני משלח קבצים ממחשב אחד למשנהו.

כעת, היכן יש למקם את הקובץ Favorites (עם סמל הכוכב) בכדי ששני הדפדפנים יקראו מאותו קובץ? בתיקיית הincoming או ה exporting ושל איזה מחשב? הראשון, שהוא המחשב המקבל או השני המכיל 2 כרטיסי שדרכו מתחבר האינטרנט החיצוני - והוא המנהל?

האם יש אפשרות לשתף את ה explorer?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בפיירפוקס אפשר לסנכרן מועדפים (וגם קוקיז, ססמאות, הסטוריה, ואפילו טאבים פתוחים ברמת ה session)

באמצעות תוסף שנקרא google browser sync , ששומר את כל המידע הזה (בצורה מאובטחת ומוצפנת, ראוי לציין) ב google bookmarks.

אני משתמש בזה בשביל לסנכרן את המידע שלי בין הלפטופ למחשב הנייח, עובד מצויין.

בנוסף, תמיד מומלץ להשתמש בשירות online bookmarks כלשהו, (כמו גוגל בוקמרקס, דלישס, ועוד, לא חסרים..)

ולשמור את המועדפים בו, ולא ממש בדפדפן, וכך אתה משיג ניידות אמיתית למידע שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...