WII מאמריקה מספר שאלות - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WII מאמריקה מספר שאלות

DXM

Recommended Posts

1-רק אם המשחקים מאזור ארצות הברית אבל בארץ הרוב PAL

ככה שבעיקרון לא אבל הרבה יותר זול יצא לך להזמין משחקים מארצות הברית ברשת

50$ הרבה יותר זול מי 50 יורו היום

2-אפשרי כן אבל מאוד קשה

רק היום היו דיווחים שנינטנדו לא שלחה איזה חודשים לארצות מסוימות באירופה בשביל למכור יותר בארצות הברית

בכל מקרה אתה יכול לנסות לקנות משומש בארץ

גם באתר יש כמה שרוצים למכור ויצא לך זול יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע לא הבנתי, אם קניתי בארה"ב את הווי וקניתי בארץ אליו משחק חוקי! האם אני אוכל להריץ אותו בווי?

(אם אפשר בתשובה רק כן ולא כי אני קצת קשה קליטה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ רוב המשחקים הם בפורמט PAL (אירופאי), זה לא אומר שאי אפשר להשיג NTSC רק שהם פחות נפוצים. (הם גם יותר זולים אגב)

קונסולת NTSC (אמריקאית) לא תריץ משחקים של PAL ולהיפך, יתרה מכך, היא גם תנעל ויהיה סיפור לתקן אותה אחר כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ על התקנת צ'יפ לפתרון הבעיה - אמנם לא כל המשחקים PAL יעבדו אח"כ אבל רובם הגדול כן

בנוסף תשמח לדעת שהתקנת צ'יפ היא חוקית לחלוטין ובמיוחד כאשר המטרה היא הפעלת משחקים מאיזור אחר (אין חוק שאוסר לקנות משחקים בחו"ל ולהפעיל אותם בארץ)

הייתי פונה ל GAMEZ בסינימה סיטי או אפילו יותר טוב - לויג'יז ברמת אביב ג' (נקראים גם VGS) יש להם מעבדה מקצועית וכו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אסור לדבר על ציפים פה

פותח הדיון הכי זול לך זה לקנות מארצות הברית אם תצליח להשיג +מתאם לחשמל

ולהזמין משחקים מארצות הברית דרך האינטרנט

המשחקים יצאו לך הרבה יותר זול בדרך הזאת

דרך אגב אם אתה מחבר לLCD אז כבל קומפוננט בגדר חובה אחרת התמונה בכבל הרגיל (קומפוזיט) הרבה פחות טובה

ואני אישית ממליץ לקנות גם ידית גימקיוב אחת וכרטיס גימקיוב

כי יש מעל 20 משחקי גימקיוב שחבל להחמיץ כמו זלדה WW\מטרואיד\ועוד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה ב"אסור" - מה ההבדל בין צ'יפ ל OVERCLOCK או לפתיחת SIM של IPHONE

זה שליצרנים יש רצונות לחסום שימושים מסוימים לא עושה את זה ל"לא חוקי" לפתוח אותם ולא הופך אותי לעבריין

אם קנית מוצר - מותר לך לשפר אותו או לגרום לו נזק וזכותך להפר את האחריות

אני מתנגד עקרוני לצריבת תוכנות ומשחקים (אפילו WINRAR יש לי חוקי) אבל זה לא קשור ללאפשר לי לקנות משחקים בחו"ל

ולשחק אותם בארץ - ZONEים זה רק שיטת שיווק זה לא חוק !

פסק דין של ישפאר הום טק נגד ג'נסיס רעננה

בפסק הדין נקבע פיצוי לישפאר על מכירת דיסקים צרובים בלבד ואילו התקנת הצ'יפ הוכשרה כחוקית לחלוטין שכן יש לה שימושים חוקיים רבים כגון הפעלת משחקים מאיזור אחר או צפייה בסרטים מZONE אחר.

http://www.courts.co.il/SR/elyon/NOPADI-PC-5-115-L.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הכוונה ב"אסור"

אסור זה אסור...

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=291983.0

אני ממליץ שתמחק את המילה הגסה הזאת ואת כל הקשור לה הזאת לפני שתגלה שבפורום המשחקים והקונסולות המודרטורים עובדים שעות נוספות . במקרה הטוב אתה תעצבן את מי שפתח את השירשור על ידי זה שהוא ינעל.

בקשר לנושא: אנשים קונים קונסולה אמריקאית בעיקר בגלל שהמשחקים שלה זולים ויוצאים מהר . אם אתה קונה ntsc אז תקנה את המשחקים בחניות בחול או בebay כי המחיר זול משמעותית. לא מזמן אשתי קנתה לי עוד משחק (סופר מריו ) ב 51 דולר כולל משלוח מebay . היא פשוט רוצה לקבל feedback אז היא קונה לי דברים. יכלנו לקנות את המשחק באיזה 10 דולר פחות אם היינו סבלניים יותר אבל לא נורא.

יש 2 או 3 חנויות שמביאות משחקי NTSC לארץ הרוב זה PAL . מי שמוכיר משחקי NTSC מוכר אותם באותו מחיר כמו משחקי PAL שהמשחקים שלו יקרים ב30% מהמשחקים האמריקאים וזה אומר שהם מרוויחים יותר עליהם . משחקי PAL יהיה לך קשה להחליף או למכור כי רוב האנשים שקונים משחקים קנו NTSC . אני מכיר כמה אנשים שיש להם PAL ומשחקים מקוריים ואף אחד מהם לא מחליף משחקים כל אחד מהסיבה שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nirtaz - הנושא הזה הוא בעייתי מאוד מבחינה חוקית בארץ ולכן ההעדפה שלנו בפורום היא לא לדבר עליו. אני מודע לכך שבארץ נמכרים צ'יפים ופריצות בקונסולות בחופשיות מוחלטת אך אפשר לייחס זאת בעיקר לאוזלת היד המוחלטת של המשטרה, אותה משטרה שמאפשרת מכירה של דיסקים מזויפים בכל רחבי (ובעיקר בתחנה המרכזית בתל אביב).

אמנם בשנים האחרונות לא נתקלתי בפסק דין שנוגע לתביעה נגד חנות שביצעה פריצה לקונסולה אך מהיכרותי עם פסקי דין אחרים שנגעו לזכויות יוצרים ניכרת נטייה של שופטים בישראל לפסוק לפי ה-DMCA, שהוא חוק הגנת זכויות היוצרים האמריקני, אשר אוסר פריצה של קונסולה גם אם מדובר בפריצה למטרות התקנת HOMEBREW (שים לב שפסק הדין שפירסמת ניתן לפני שחוק ה-DMCA נכנס לתוקפו).

בנוסף לכך אם אני אפתח את הפורום לדיונים על צ'יפים ופריצות תוכל לראות תוך זמן קצר כמות נכבדה של נושאים שעיקרם יהיה משהו כמו "איזה צ'יפ הכי מתאים לי?" או "פרצתי את ה-PS2 וחלק מהמשחקים לא עובדים לי, מה אני צריך לעשות?". זה גם יגרום לירידה ברמת הפורום וגם ירחיק אנשים שכל עניינם הוא דיבור על משחקים נטו.

בתודה, מאיר, מנהל פורום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון,סליחה שאני מתפרץ לך לדיון,אך לא רציתי לפתוח עוד אשכול וליצור ספאם.

גם אני שוקל לקנות באמריקה,באיזה חנויות כדאי ? חשוב לציין שראיתי לדוגמא בgamestop אבל מוכרים רק באנדלים עם משחקים ואני לא צריך ..

אני רוצה רק את הקונסולה ומקסימום עוד שלט ונונצ'ק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמור להיות אתר שאומר איפה +- יש זמינות

בעיקרון עד כמה שאני יודע אין הרבה זמינות לחבילות הרשמיות (באנדלים זה לא חבילה רשמית

נינטנדו מוכרת כרגע רק את החבילה של ה250$ )

הייתי רוצה להגיד לך שקל להשיג בחול

ובמיוחד בארצות הברית כי אני חובב של נינטנדו

אבל פשוט אין לי בשורות טובות בעניין הזה

המחסור לא אמור להיגמר בחודשים הקרובים ככה שזה גם עניין של מזל וסבלנות

אין לי מה להגיד יותר מזה

בכל מקרה אני ממליץ לקנות גם כרטיס גימקיוב +ידית גימקיוב

וחוץ מזה כבל קומפוננט אם אתה מחבר לLCD כי הכבל המצורף הוא קומפוזיט שלא מוציא תמונה איכותית בLCD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...