בעיות במהירות ההורדה ופינגים גבוהים מאוד . - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות במהירות ההורדה ופינגים גבוהים מאוד .

fibola

Recommended Posts

שלום לכולם,

אני גולש בחבילת 2.5 מגה. ספק - בינלאומי תשתית - ללא חייגן / IP קבוע .

אני נוהג לשחק בסימולטורים באמצעות שרתים הנמצאים בתוכנת ה HYPER LOBBY שמעולם לא היו לי בעיות בכל שרת שלהם שפזורים ברחבי העולם.

לאחרונה החלה לי בעיה של פינגים נוראים ובעיית מהירות בהורדה משרתי NEWSGROUP אשר עד היום נתנה לי הורדה בהתאם למקסימום רוחב הפס שלי (הפינגים מעל 500 וגורמים לי ל KICK).

הבעיה החלה לפני שבועיים שלושה ולא נראה כי היא הולכת להשתפר. התקשרתי כמה פעמים גם לספק וגם לתשתית שהריצו איתי את הבדיקות הרגילות, שאני בטוח

שחלקכם מכיר (הורדת קבצים מהשרתים שלהם שכנראה בהם הם לא חוסכים באמצעים) ויצאו תקינות. אף "הכניסו" את המודם שלי למעקב אשר היה תקין לגמרי.

למרות בקשתי לבצע ניתוב מחדש (שאין לי מושג מה זה אומר- מישהו אמר לי שצריך לבקש מהם את זה) הם לא הסכימו ואמרו שהם מוכנים לשלוח אליי טכנאי בהתנייה , ובמידה והבדיקה תהיה תקינה התשלום עליי.

למרות הבדיקות שהוכתרו כהצלחה, השורה התחתונה היא שיש לי פינגים גבוהים מאוד שהחלו לפני מספר שבועות באופן קבוע - בעיה שלא היתה לי בעבר - זו העובדה.

האם

א. יכול להיות שהבעיה לכך נעוצה במחשב שלי ופירמוט יפתור את הבעיה ?

ב. האם הם "מבלפים" אותי ?

ג. האם ניתוב מחדש יכול לפתור את הבעיה ?

ד. האם חזרה לחייגן, שזה בעצם אומר IP משתנה , יכול לפתור את הבעיה ?

ה. האם למישהו יש עצה בשבילי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. הבעיה לא אצלך.

ב. במידה מסויימת כן, התומכים שאתה מדבר איתם בטלפון לא מבינים את העיניין עד הסוף כנראה.

ג. ניתוב מחדש זה אומר שינתבו אותך על קוים פנויים (עיסקיים בדרך כלל ) זה יכול לפתור אבל איך תשיג את זה אם מבטיחים לך טכנאי במקום להודות בבעיה ?

ד. אולי , כנראה שלא.

ה. תאיים בניתוק ובדוק איך המצב מבחינתך אצל ספקים אחרים,

בכל מקרה הבעיה יכולה לקרות במקום אחר או בזמןם אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מכוון להאם השרתים להם אני מתחבר תקינים ? אם כן אז התשובה היא ללא ספק.

אני מכיר הרבה אנשים משיראל שמשתמשים בהם ללא בעיה בנוסף לעשרות אנשים מרחבי העולם שמתחברים אליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שזכורה לי .

אבל אני צריך לבדוק את זה יותר לעומק שאגיע הביתה . [br]פורסם בתאריך: 24.01.2008 בשעה 16:37:02

התוכנה היחידה שהתקנתי לפני שהבעיות החלו (לפחות לגביה אני לא בטוח שהיא הותקנה אחרי) היא ITUNES בשביל ה שלי.

אולי היא מתקינה נוסף אליה עוד כל מיני תוספות ?

בנוסף אני מעלה תמונה של תוצאת בדיקה שביצעתי יחד עם נציגת .

CMD ----> TRACERT WWW<GOOGLE.COM

לפי מה שהיא אמרה לי שאם הפינג בשורה 1 ו/או 4 מעל 50, הם שולחים אוטומטית טכנאי.

לגבי הפינגים האסטרונומים שבשורה 5 היא אמרה שזה בעיית מחשב.

75316152lr3.th.png

מחקתי את כל ה IP שהיה שם. במידה וזה חשוב תגידו לי ואעלה את התמונה מחדש.

נא דעתכם

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפינגים בסדר גמור.

לא היה צורך להסתיר את הIP, אבל הם גם לא ממש חשובים.

ד"א, אתה יכול ללחוץ על ALT +PrtScn והוא יתפוס לך רק את החלון הפעיל במקום את כל השולחן עבודה.

לגבי שורה 5, הנציגה לא יודעת מהחיים שלה. זאת לא בעית מחשב ולא בעית רשת. זה שרת בבזק בינ"ל (הספקית שלך), והסיבה למספר הגבוה היא שההודעה שחוזרת מהשרת מוגדרת להיות בעלת עדיפות נמוכה (השרת מעדיף לעשות את העבודה שלו לפני שהוא עונה לך לבדיקה).

בכל מקרה רוב הסיכויים הם שהבעיה לא מתשתית, אלא מהספק.

עצתי היא לנסות להחליף IP בספק. אתה צריך לדבר איתם כי יש לך IP קבוע.

בנוסף, יכול להיות שווה, אם אפשר, שיחזירו אותך לIP משתנה ולראות אם זה פותר את הבעיה. אני זוכר שעבדתי בתשתית של אז ללקוחות בינ"ל עם IP קבוע היו בעיות איטיות מול המצלמות השגחה. יכול להיות קשור, יכול להיות שלא, נראה לי שווה לפחות לנסות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תעשנ חשבון אצל ספקית אחרת ותבדוק. תעשה בלי התחייבות כמובן ואז אתה יכול להתנתק אחרי יום אפילו. שווה לנסות. ככה בטוח תוכל לבודד אם הבעיה אצלך או בצד של הספקית (למרות שאם אתה כבר בבזק בינלאומי, קשה לי לחשוב מי יכול להיות יותר טוב מזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה-

היום אני גולש במהירות 2.5 מגה בבזק בינלאומי עם תשתית הוט בתשלום (לבזק של 44.9)

האם שווה לי לעבור לחבילת בהתחייבות של חצי שנה 3 חודשים במחיר 44.9 ו3 חודשים אחרונים 74.9 ?

נא דעתכם ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אתמול חזרתי לאינטרנט עם חייגן ונחשו מה..... הבעיה לא נפתרה .

רעיונות ?

ככה - אלי חזרו מהתמיכה אחרי שהוכחתי להם שהבעיה אצלהם (התחילו לבלף ראוטר לא ראוטר בהתחלה) הבטיחו לנתב מחדש עד היום בערב... נראה מה יהיה

בינתיים הגעתי לפינגים של 300-500 בממוצע לגוגל ויאהו כשאין שום תעבורה ברשת... (0 מוחלט גורנישט..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...