מחפש PDA כוללGPS - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש PDA כוללGPS

redersh

Recommended Posts

היי

אני מחפש מכשיר שכולל גם WIFI וגם BT

בנוסף לGPS

קצת התבלבלתי בן הדגמים השונים והחברות השונות

יש את הMIO P560

ויש את הASUS A696 שיש לו פחות זכרון

ויש עוד הרבה.

בבקשה תצילו אותי מהבילבול

עומר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://tk2.storage.msn.com/x1pAdjo0uCo2H3Cw1i76n41GIyPFl0XGlsGZ6YaRSGazTlk2fuTHzxhm4FbPoV2Al8E_7Y2kzQebCX_nJiTKNY5BIdUjt7-bNPC4ae1qCk-f9-qttGE9n4S9b8zjMYD5-OMGeMnaweQSYYKOYpAOy0hzMjUaPFa106R

זה ההבדל בין WM6 לWM5.תכלס ברור עדיף מערכת שאתה יודע שהיא החדשה יותר עם יותר אופציות,אולם המחיר של ה560 גבוהה יותר אל תשכח שאתה צריך גם עיברית שזה סביבות ה 150 שקלים,אגב תוכנה לניווט עולה סביבות ה אלף שקלים לכן זה יכול לייקר את העסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלק שמות בנפח שונה,אולי מעבד 416 במקום 400,סוללה יותר חזקה,חבילה יותר מפוארת,אבל כעיקרון כולם די זהים.

במחיר הזה הPDA הנל מומלץ כי הוא כבר מגיע עם עיברית והרבה מה שיחסוך לך כסף.

לגבי העיברית אולי תחכה אם זה ,הרי העיברית תיעלם רק אם תעשה איתחול חומרה,לי יש כף יד כבר 10 חודש ועשיתי לו רק פעם אחת כדי לראות איך זה,זה לא כמו במחשב שיש הרבה תקלות,שם זה פשוט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי העיברית אולי תחכה אם זה עם מה לחכות? ,הרי העיברית תיעלם רק אם תעשה איתחול חומרה,לי יש כף יד כבר 10 חודש ועשיתי לו רק פעם אחת כדי לראות איך זה,זה לא כמו במחשב שיש הרבה תקלות,שם זה פשוט יותר.

מה זאת אומרת?

זה בא עם עברית אבל זה לא שלי?

אני לא מבין... ולמה העברית לא צרובה "ברום" ששם היא לא תמחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחכות מבחינת לרכוש תוכנת עיברית על דיסק שתמיד תיהיה לך.

למה העיברית לא צרובה ברום? כי אין מערכת כזאת כמו למשל או בעיברית,יש רק מערכת באנגלית ואתה יכול לקנות אליה תוספי שפה. ככה זה בעולם הPDA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...