החלפת/שידרוג כ.מסך הFX5200 לאחד אחר למחשב מבוסס סלרון 2.4. חיבור AGPX8.עד 300שח. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת/שידרוג כ.מסך הFX5200 לאחד אחר למחשב מבוסס סלרון 2.4. חיבור AGPX8.עד 300שח.

ofirr

Recommended Posts

לגבי ה - 7600GS קצת הגזמתי, אבל הנה אחד ב - 400 ש"ח, לינק - http://www.compshop.co.il/prodtxt.asp?id=5627&perur=

הם פשוט כרטיסי LOW END שמיועדים להציג תמונה מהמסך ולא יותר מזה (כמובן שכבר מזמן מכניסים גם להם עוד פיצ'רים מסויימים אבל זה תפקידם העיקרי).

רק מבחינת רזולוציות גבוהות (שמעתי שיש לזה אולי גם חשיבות בעבודה בתלת מימד אבל אני לא מבין בנושא).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ה7600GS שהבאת בעל חיבור PCI-E ולא AGP כך שזה לא רלוונטי אליי. 7600GS בחיבור AGP עולה כ450 ש"ח בפנדה כמדומני.

לגבי הכרטיסים , מה זאת אומרת מכניסים להם עוד פיצ'רים?

לגבי ה6200 יש לו Memory Bus: 64-bit . זה אומר שהוא ממש עלוב, כן?

*מצטער אם זה יותר מדיי שאלות או משהו כזה, פשוט זה עניין שמעניין אותי ואתה מספק לי תשובות מצויינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי תודה.

אני כבר אלך על הA 6600 TD וספק כנראה אזמין מfoxpc ב109.00 ש"ח או מtms ב105.00 ש"ח את הFSP Basic SI 300W ATX300-PNR 120mm + Sata.

הספק מתאים למחשבים החדשים "Sata". לי לא אמורה להיות בעיה, נכון? (חיבורי PATA בלבד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שאני באותה צרה (רק עם R9200 שפועל ב-AGP X4) הייתי רוצה לדעת אם כרטיס המסך שהומלץ כאן (ה-6600) דורש חיבור מתח נוסף מספק הכוח, מכיוון שאין לי חיבורים נוספים בספק שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת חושב שכדי לשקול כרטיס מסך יש שנייה ....לרוב רכיבים אלו לא עושים בעיות והמחיר שלהם מאוד אטרקטיבי .

הסיכון הוא לרוב מינמלי. למרות שיש סיכון כמו בכל עיסקה .

יש לציין שמדובר במוצרים הם רמת שחיקה (בשימווש סביר כמובן) נמוכה.

חבל להשקיע סכומים על רכיבים חדשים עם אורך החיים של המחשב הוא בערך שנה עד שנה וחצי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני כבר כמעט ולא משחק, אני צריך כרטיס שיוכל לשדר לטלוויזיה שלי כמו שצריך ולנצל את המחשב שלי כמו שצריך למשחקים המועטים שאני כן משחק.

ב. 180 שקל זה כמעט ולא כסף בשבילי.. ואם אני יכול להשקיע את הסכום הפעוט הזה ולקבל מוצר חדש עם אחריות ל-3 שנים אין שום טעם לקחת את הסיכון בשביל כרטיס קצת או אפילו משמעותית יותר טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב ש 180 שקל זה סכום הימור קטן לאיכות המוצר שאתה עומד לקבל.

השיקולים הכלכלים שלי הם:

1) 180 שקל זה סכום שאני מוכן לסכן

2) רווח כפול כרטיס מסך חזק פי שתיים ויותר

3)מרווח נשימה גדול יותר ומאפשר להישאר עם המחשב זמן רב יותר

4) 3 שנים לא רלוונטי למחשב כזה.

ביקצור אני הייתי מהמר הסיכון נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לך על הניסיון לעזור, אבל אני כבר נעול על כרטיס חדש, ולא משנה מה תגיד אני לא אשנה את דעתי. אבל תודה בכל מקרה.

אודה אם מישהו יענה לי על השאלה, האם הכרטיס הזה דורש חיבור של מתח מספק הכוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב.

ומה שאתה חושב זה בידיוק מה שאני חושב ורשמתי כאן בתגובות הקודמות אם קראת.

בנוסף ל3 שנות אחריות,כרטיס חדש מהקופסא וההרגשה שזה חדש בכלל אתה מקבל באנדל עם שני משחקים - הנסיך הפרסי וספלינטר סל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...