מחשב למחשקים ללא ציוד היקפי (עד 5000 ש"ח) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב למחשקים ללא ציוד היקפי (עד 5000 ש"ח)

uzi230

Recommended Posts

לפי דעתי, זה יהיה מעולה:

מעבד: Intel 2 Quad Q6600 G0 95W 2.40Ghz 8MB OEM

כמות: 1

מחיר: ¤1413

קירור למעבד: Cooling Freezer 7 Pro

מחיר: ¤122

לוח אם: GA-P35-DS3L

מחיר: ¤533

מארז: SONATA II 450W

מחיר: ¤661

זיכרון: Transcend 2GB (2x1GB) -667 CL5

מחיר: ¤230

קשיח למחשב שולחני: 320Gb 16MB AAKS

מחיר: ¤426

כרטיס מסך: Sparkle 8800GT G92 512MB Retail

מחיר: ¤1254

כונן אופטי: LG H66NK -RW Dual Layer Sata Black

מחיר: ¤179

הרכבה: הרכבת מערכת מחשב 3000שח ומעלה כולל בדיקות

מחיר: ¤5

סה"כ: ¤4823

את 170~ ש"ח תשקיע באיזה ציוד היקפי נחמד, או סתם תחסוך :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו נעשה קצת סדר: ANTECים קשה למצוא בארץ מבחר או דגמים - היבואן מביא כמויות קטנות מאוד לארץ כל כמה חודשים.

NZXT - מארז מצועצע, פלסטיקי ולא ממש איכותי.

הייתי ממליץ על הקולר מאסטר CM 690 אבל גם הוא חסר בארץ אצל היבואן נכון לכתיבת שורות אלו

או את הפוסידון של ג'יגהבייט.

צורב DVD הייתי לוקח SAMSUNG S203 - חביב הביקורות בחו"ל.

ספק 450W

מוותר על הפריזר ולוקח קירור סטוק אם אין OC, חבל על הכסף.

וזיכרונות של GEIL,, בתדר 800

ד"א מעבד שמגיע OEM -הוא לא מיבואן רשמי- וזה אומר שהאחריות שלו שונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

אוקיי, עם המארזים אני מעט מסכים איתך, אבל יש ספקים מעולים ויותר זולים מה- 450W.

חוץ מזה, הזיכרונות שהצעתי מעולים ולא צריך יותר מהם אם לא עושים OC ו-800MHZ זה באמת מיותר.

הוספתי למעבד מכיוון שיש לו נטייה להתחמם מאוד ופשוט חבל שהוא ישרף מהר.

אני בספק לגביי הקטע של ה-OEM (ואם כן, אז עד כמה זה משמעותי), אבל אני לא ממש יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר?

אוקיי, עם המארזים אני מעט מסכים איתך, אבל יש ספקים מעולים ויותר זולים מה- 450W.

חוץ מזה, הזיכרונות שהצעתי מעולים ולא צריך יותר מהם אם לא עושים OC ו-800MHZ זה באמת מיותר.

הוספתי למעבד מכיוון שיש לו נטייה להתחמם מאוד ופשוט חבל שהוא ישרף מהר.

אני בספק לגביי הקטע של ה-OEM (ואם כן, אז עד כמה זה משמעותי), אבל אני לא ממש יודע.

לגבי הספקים - נכון שיש זולים יותר, אבל הקורסאייר פשוט מעולה, שקט ואיכותי ומגיע גם עם 5 שנות אחריות. אז הוא עולה יותר.... על איכות משלמים.

זיכרונות - רצוי מחברה טובה ולא משהו שנקנה על משקל. במפרט מתוקצב טוב, הייתי הולך על אחת החברות המוכרות שנותנות גם אחריות לכל החיים על הזיכרונות ובתדר 800- אפילו שההבדל קטן במהירות סטוק.

מארזים - אין כרגע סונטה III בארץ/DESIGNER. אני אומר לך כי אני יודע. אין את רוב המארזים של אנטק בארץ ואין טעם לחכות חודשיים למשלוח חדש של היבואן.

מעבדים - תבדוק מה שאמרתי ותראה שאני צודק, גם בKSP/IVORY מייבאים לבד את המעבדים ודוחפים להם ב-2 שקל. זה כן קריטי כי האחריות היא לא אותה אחריות. ד"א היבואן הרשמי נותן אחריות ל-3 שנים בארץ על המעבד, לאחר מכן זאת אחריות חלקית והמעבד אמור להישלח ליצרן לבדיקה..

בקיצור לבנות את מפרטים באינטרנט זה נחמד וכיף אבל צריך לדעת גם מה יש במלאי בארץ ומה לא, ולהתחשב ביבואן ובמשך האחריות שהוא נותן על המוצר.

זה שהמוצר נמצא באתר זה לא אומר שיש אותו במלאי או בארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

1. אני באמת לא חושב שצריך להשקיע עוד כ-150 ש"ח ב- למרות שהוא בהחלט טוב, ואני לרגע לא מזלזל.

יש בשוק ספקים שיעשו את העבודה טוב, ויהיו לא בהרבה פחות טובים ממנו, וה-450TDT הוא אחד מהם.

2. הזיכרונות של TRANSCEND מעולים ומאוד משתלמים על אף שהם לא מיוצרים ע"י חברה עם שם חזק בשוק.

3. גם המארזים שאתה הצעת מעולים, אבל אם תעשה כל הזמן בדיקה מעמיקה מה יש באותו רגע בחנויות, בסופו של דבר תגיע למצב שיש

רק גרועים, כי מה לעשות, על זה החנויות עושות כסף.

4. לגביי המעבדים, אני באמת לא יודע, אבל מה, לא תקנה מעבד עם נורמאלי רק בגלל שהאחריות היא בעקיפין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

1. אני באמת לא חושב שצריך להשקיע עוד כ-150 ש"ח ב- למרות שהוא בהחלט טוב, ואני לרגע לא מזלזל.

יש בשוק ספקים שיעשו את העבודה טוב, ויהיו לא בהרבה פחות טובים ממנו, וה-450TDT הוא אחד מהם.

אני כן הייתי משקיע במשהו שייתן שקט ויציבות גם עם מעבד 4 ליבות וכרטיס גרפי חזק

2. הזיכרונות של TRANSCEND מעולים ומאוד משתלמים על אף שהם לא מיוצרים ע"י חברה עם שם חזק בשוק. משתלמים? תלוי למי, הם זולים והבקרת איכות שלהם בייצור לא משהו. במערכת חזקה הייתי לוקח זיכרונות יציבים יותר בתיזמונים נמוכים יותר מחברה מוכרת - זה יעלה מקס' עוד 100-150 ש"ח

3. גם המארזים שאתה הצעת מעולים, אבל אם תעשה כל הזמן בדיקה מעמיקה מה יש באותו רגע בחנויות, בסופו של דבר תגיע למצב שיש

רק גרועים, כי מה לעשות, על זה החנויות עושות כסף. יש גם טובים כמו האורורה של גיגהבייט או הסדרות הגבוהות של הטרמלטייק/קולר מאסטרי

4. לגביי המעבדים, אני באמת לא יודע, אבל מה, לא תקנה מעבד עם נורמאלי רק בגלל שהאחריות היא בעקיפין? מה שאתה אומר לא קשור, אני טוען לזה שכל המעבדים שמגיעים OEM הם לא מיבואן רשמי ועל כן יש עליהם אחריות מוגבלת - במקרה הטוב יחליפו, במקרה פחות טוב לך חפש...

אפשר גם לקנות מעבד סטוק מיבואן רשמי עם אחריות מלאה ולשים לו איזה שתרצה, והקירור המקורי נשאר בצד למקרה שתצטרך אותו מתישהו

שוב פעם, אני לא רוצה להיכנס כאן לעסקים בארץ אבל תבררו לפני שאתם מציעים משהו שאין בארץ או חלק שיש עליו אחריות מוגבלת מכיוון שזה לא יבואן מסודר עם מעבדה ושירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...