צריך המלצה למשחק ברמת משחקיות של FREELANCER אבל חדיש יותר - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך המלצה למשחק ברמת משחקיות של FREELANCER אבל חדיש יותר

rikus

Recommended Posts

אתם יודעים, משחק אקשן חלליות עם גרפיקה מרהיבה , כוכבים ומשימה מרכזית תוך כדי צבירת משאבים ופיתוח החללית ...יש כזה חדש יותר מ FREELANCER אבל שמבחינת הכיף שלו משתווה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב יש גם את SPACE RANGERS 2:RISE OF THE DOMINATORS המעולה שמומלץ בחום (אבל לא חזק בתחום הגרפיקה).

:xyxthumbs: גם אני ממליץ על space rangers 2 אבל הוא בג'אנר אסטאטגיה בתורות עם כמה משימות text RPG ומשימות RTS נחמדות שגם לא חייבים לשחק.

לי נשרט הדיסק של freelancer :s07: ואני לא יכול להתקין אותו יותר. חשבתי אולי לקנות חדש אבל קשה להשיג אותו. יש לfreelancer משחק שבא לפניו שנקרא starlancer . חוץ מזה אני לא יכול להמליץ על הרבה כי אין משחקים דומים ולא כלכך אהבתי את X2 שהיה מסובך מדי לדעתי מהתחלה. לפי מה שהבנתי סדרת ה X הכי דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: גם אני ממליץ על space rangers 2 אבל הוא בג'אנר אסטאטגיה בתורות עם כמה משימות text RPG ומשימות RTS נחמדות שגם לא חייבים לשחק.

לי נשרט הדיסק של freelancer :s07: ואני לא יכול להתקין אותו יותר. חשבתי אולי לקנות חדש אבל קשה להשיג אותו. יש לfreelancer משחק שבא לפניו שנקרא starlancer . חוץ מזה אני לא יכול להמליץ על הרבה כי אין משחקים דומים ולא כלכך אהבתי את X2 שהיה מסובך מדי לדעתי מהתחלה. לפי מה שהבנתי סדרת ה X הכי דומה.

STAR LANCER אולי היה לפניו, אבל הוא היה משחק רק של משימות, לא משחק חופשי כמו FREE LANCER...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Freelancer היה משחק מושלם..

גרפיקה מעולה, המשחק פשוט יפה.. היו גלקסיות שהיית יכול לרחף במקום ולהתפעם מהנוף החללי...

העלילה מצויינת, נהניתי מכל רגע ב Storyline...

הגיוון בין המקומות, האופי, פשוט אדיר... פלנטות אדירות, ענקים אדומים, גמדים לבנים...

שלוש סוגי ספינות עם יכולת שדרוג, משחקיות עילאית!

ואלמנט המסתורין!! כל כך הרבה דברים מדהימים לגלות מחוץ ל Storyline, גלקסיות נטושות, נשקים אגדיים, ואז בכלל כל הקטע עם ה Nomads!

מערכת סחר מתקדמת, גופים שונים בגלקסיה עם מערכת Reputation...

לא היה ולא יהיה כמוהו ;D

לעומת זאת Darkstar One...

כמשחק ששוחרר 3 שנים אחרי Freelancer, ציפיתי לפחות לפן הגרפי להתקדם!

נראה פשוט מגעיל, היית יכול להתקרב לפלנטה עד התנגשות בה, ואז להבין שהיא גדולה בערך פי 20 מהחללית שלך -_-

Storyline נחות... כל היקום נראה אותו דבר...

ספינה אחת עם יכולת שדרוג משעממת ומשחקיות נוראית...

עזבו שלא נראה לי שהיה בכלל יקום פתוח לחקר, גם אם היה - המשחק לא הציע שום סיבה לנסות, שום סקרנות מצד השחקן...

X3 - לא מנסה בכלל להשתוות ל Freelancer, סגנון משחק שונה. כשאפשר להשוות את Freelancer ל FPS עלילתי (קצת כמו האלף לייף :P ), X3 זה יותר RTS.

לא אהבתי אבל אני חושב שהוא איכותי מספיק...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...