סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת NVIDIA GeForce 9 - הדיון הרשמי

alex.turovsky

Recommended Posts

... אני לא גיימר אבל אני בהחלט מכיר את ההסטוריה ...

אלכס - אתה למעשה משוה בין קרייסס לוויסטה - עוד תוכנה "שהקדימה את זמנה".

זאת חכמה קטנה מאוד לתכנת משחק עם גרפיקה מעולה לדור אחרי הבא של ה-GPU...

דום 3 זכה בזמנו לקיטונות של ביקורת על המנוע המאוד יפה אבל המאוד לא יעיל שלו - ביחוד ביחס ל-unreal, הזיכרון שלך מאוד סלקטיבי כנראה.

אלו ככל הנראה כרטיסים שיהיו דומים ל8800 ויצרכו יותר חשמל מהם והשדרוג ל8800 שנחשב בעצמו גהנום יחשב קליל ונוח לעומת שדרוג לאחד מסדרת ה9900

עצם העניין כאן הוא בהחלט צריכת החשמל ופליטת חום, אם לא שיפרו בסעיפים אלו אנחנו לא צפויים לראות שיפור ניכר ביחס לסדרה 8. נחכה לנתונים ראשוניים במהלך השבועות הקרובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אלכס - אתה למעשה משוה בין קרייסס לוויסטה - עוד תוכנה "שהקדימה את זמנה".

זאת חכמה קטנה מאוד לתכנת משחק עם גרפיקה מעולה לדור אחרי הבא של ה-GPU...

ויסטה עשתה מה ?! :o

ויסטה לא הקדימה שום דבר. גם לגבי ויסטה אני יכול לעשות לך את אותו פוסט ולהביא לינקים לפורומים כמו זה שבכו בהם על יציאת XP שהיא דרשה 128 זיכרון ורצה טוב על 512 שבשנת 2000 זה היה משהו חלומי וכל המחשבים היו עם 64 זיכרון ו128 בדילים טובים. 512 זה היה סוג של מותרות יקרה. למעשה ההגבל החומרתית של הצ'יפסט הכי טוב באותם ימים (פשוט יש לי אותו במחשב פרוייקט ה 3DFX VOODOO 5 5500 שלי ה ASUS TUSL2-C) ה815EP של INTEL הייתה . . . 512 RAM. כולם בכו ש98 טובה יותר . . .ואז יצאה SP1 והם נעלמו מהכיכרות בדיוק כמו שיקרה עם SP1 שכבודק בטא ראיתי איזה שיפור היא מביאה עמה וזהו למעשה. על חומרה טובה ויסטה רצה מעולה ותכונותיה משפרות את מהירות העבודה,גיבוי,ניהול מסמכים וקבצים, גישה למקומות וכולי בהרבה. מה שכן, אנחנו פשוט עדיין בתקופה שהייתה ל WIN XP בשנת 2000 עד ליציאת SP1 ואח"כ SP2 וSP3 שתמיד ימצאו על מה לבכות. אחינו, אין בעייה. מי שלא רוצה - חזר לXP וזהו . . .אז ויסטה לא הקדימה שום דבר, ההיפך היא מאוד איחרה לבוא, כי בין 95>98>XP היו תמיד בערך 3 שנים ופתאום קפיצה של 7 שנים וזה לא היה שווה אותם, ציפיתי למשהו כמו ה ליאופרד של . רבאק! העתיקו פחות מדיי חח :)

מלבד זאת ממש בעייה למצוא כרטיס מסך עם DX9 ו2 ג'יגה ב300 שקל היום . . .אתה טועה עם כל הכבוד.

ובקשר לסדרה 9 . . . יש פה חברה עם 9600ג'י טי ביד שNVIDIA שלחה להם אותו עם NDA חתום(זה אומר שאסור להם לפרסם כל מידע שההסכם מדבר עליו לפני ההשקה הרשמית). שאני מנוע כרגע להגיד את שמם, תכף יהיה פרץ ביקורות אז חכו טיפה גם אני הולך על גחלים ועומד לקנות מחשב חדש שחיכיתי לו חצי שנה ולא יודע מה לעשות עדיין :errrr:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לסדרה 9 . . . יש פה חברה עם 9600ג'י טי ביד שNVIDIA שלחה להם אותו עם NDA חתום(זה אומר שאסור להם לפרסם כל מידע שההסכם מדבר עליו לפני ההשקה הרשמית). שאני מנוע כרגע להגיד את שמם, תכף יהיה פרץ ביקורות אז חכו טיפה גם אני הולך על גחלים ועומד לקנות מחשב חדש שחיכיתי לו חצי שנה ולא יודע מה לעשות עדיין :errrr:

איפה זה פה? בפורום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה זה פה? בפורום?

מישהו שנכנס לפה לפעמים מאתר מתחרה שכשכותבים את שמו יש סקריפט חסוי באתר הזה שמשנה את הכיתוב אוטומטית. דוגמה - אחרי השתי נקודות רשמתי את שמו וכשלוחצים "שלח" או "תצוגה מוקדמת" יהיה כתוב את סיסמת הזון: HWzone - אתר החומרה המוביל בישראל

רואים? :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס קיים כבר אצל חלק מהחנויות בישראל אולם הן מנועות מלפרסם אותו כבר עכשיו כי הן מחוייבות לדד-ליין שעומד כרגע על ה-21 (לפי מה שנאמר לי ה-28 זו סתם פיקציה, אבל אי אפשר לדעת).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס קיים כבר אצל חלק מהחנויות בישראל אולם הן מנועות מלפרסם אותו כבר עכשיו כי הן מחוייבות לדד-ליין שעומד כרגע על ה-21 (לפי מה שנאמר לי ה-28 זו סתם פיקציה, אבל אי אפשר לדעת).

איתי, אתם גם מכינים לנו ביקורת שתצא מייד עם סיום ה NDA אני מניח או שלא קיבלתם את הכרטיס? זה רק לגבי ה9600GT או שיש עוד משהו בשרוול?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהוא יכול לגלות את זה פה ?

מה? :D

בערך כל ביקורת ראשית ידעתי עליה מראש כי אמרו לי, חלקן גם פה, בגלל ששאלו. כולה שאלתי אם עושים, לא מה התוצאות. אתה יודע, זה לא סוד מדינה שיש לך את הכרטיס הזה ושמכינים עליו ביקורת . . . :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו

מה נסגר עם 9800GTX2?

מוציאים שלו,אומרים שהוא יוצא מתישהו בסוף החודש-תחילת מרץ

אבל עדיין אומרים שהוא לא הוכרז בכלל...

הוא מועמד חזק שלי לקנייה כי אם ה 8800ULTRA עובר את ה ATI 3870X2 במשחקים החשובים בכ 10 FPS בערך, ואומרים שה 9800GX2 עובר את ה 8800ULTRA בערך ב30%+ זה אומר שבCRYSIS ה9800GX2 אמור להיות חזק כמעט ב כ50% מה3870X2 !

מצד שני, מי ששירת בצבא יודע שאמור הוא בסה"כ שם של דג וגם אותו אוכלים :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע (ניסיון?) אתה לא אמור לספר על כל שאתה מכין את הביקורת/האתר מכין את הביקורת

אני כרגע דחיתי הצעה של המגזין שלי להכין ביקורת על הכרטיסים החדשים ATI ו , כולל סדרה 9 עקב מחסור בזמן. מלבד העובדה הקטנה שאין לי בכלל מחשב נייח בבית.

כולה אמרתי שזה לא סוד מדינה אם יש כוונה להכין ביקורת באתר, אין צורך לדון בשאלה פשוטה :). בכל מקרה זה מיותר. אם יש מצידי שלא יספרו וזהו. נחכה ונראה. עדיף שתדבר על הנושא שנתכנסנו כאן בשבילו דימצ'וק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור?

"אתה" מתייחס לכותב הביקורת כמובן

אני לא מבין את הניסוח שלך בכלל. או שטעית בתחביר או שהתבלבלת . . . "עד כמה שאני יודע (ניסיון?) אתה לא אמור לספר על כל שאתה מכין את הביקורת/האתר מכין את הביקורת" לספר על כל שאני ? עד כמה שאתה יודע (ניסיון)? איזה ניסיון, מה? נסח את זה מחדש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...