דרישות מערכת Assassin's Creed - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דרישות מערכת Assassin's Creed

--Shadow--

Recommended Posts

אבל הוא צודק. שוק משחקי המחשב מצטמצם משנה לשנה. זה רק עניין של זמן עד שמחשבים יחזרו ליעודם המקורי - עמדות עבודה.

על מה אתה מבסס את זה?

לפני 5 שנים לא היו טלוויזיות HD. לפני 5 שנים קונסולות היו חלשות ומוגבלות. אבל היום המצב שונה לחלוטין.

זה בדיוק מה שאמרו לפני עשר שנים על הטכנולוגיה שהובילה את השוק אז. להזכירך, קונסולות זה לא דבר חדש. האטרי היה קיים עוד בשנות השבעים.

ובינתיים, גם אם בעלי הקנסולות לא ירצו להודות בזה, כל משחק (בלי יוצא מן הכלל) נראה טוב יותר על High-End מאשר על קונסולה.

עריכה: שכחתי לציין שהקונסולות מנסות יותר ויותר להידמות ל- עם כל השירותים האינטרנטיים שהן מציעות ועם כל היומרות להפוך למרכז הבידור של הבית. תפקיד ששייך באופן מסורתי למחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למה להגיד סתם? יש נתונים. על סמך אותם נתונים ניתן להסיק ששומר ה- מצטמצם. זו עובדה.

אתה מציג את עניין השדרוגים כחיסרון, אבל לרוב האנשים זה יתרון. אין יותר את המרדף האינסופי אחר חומרה מתקדמת. רוכשים קונסולה פעם ב-5 - 6 שנים עד ליציאת הדור הבא ואז משדרגים. פשוט וזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה עניין של פורט לא טוב ולא קשור לחומרה עצמה

וCF\SLI לא מנוצלים טוב בכמאת כל משחק

אתה צודק אני לא יגיד שלא.

אבל אחי מה זה כבר משנה מה הסיבה? זה המצב.

אין משחקים בלעדיים לPC (חוץ מכמה אחדים בקושי)

וכל המשחקים הטובים הם מהקונסולות למחשב וחלק מהם רק לקונסולות.

זה למה קניתי 360,נמאס לי מהשדרוגים ובנוסף להשתעמם שאין משחקים כמעט.

מחשב לגיימרים,זה עסק לא משתלם וזאת עובדה.

אתה קונה מחשב סוס ואז אתה לא יכול לנצל אותו עד הסוף בגלל שכל המשחקים הם פורטים,כמעט כולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאמרו לפני עשר שנים על הטכנולוגיה שהובילה את השוק אז. להזכירך, קונסולות זה לא דבר חדש. האטרי היה קיים עוד בשנות השבעים.

ובינתיים, גם אם בעלי הקנסולות לא ירצו להודות בזה, כל משחק (בלי יוצא מן הכלל) נראה טוב יותר על High-End מאשר על קונסולה.

עריכה: שכחתי לציין שהקונסולות מנסות יותר ויותר להידמות ל- עם כל השירותים האינטרנטיים שהן מציעות ועם כל היומרות להפוך למרכז הבידור של הבית. תפקיד ששייך באופן מסורתי למחשב.

לפני עשר שנים לא היו טלוויזיות HD בגודל 42 אינץ'. לפני עשר שנים לא היו קונסולות עם חומרה של מחשב High-End במחיר שפוי. לפני עשר שנים קונסולה לא הייתה מרכז המולטימדיה של הבית.

תענה בכנות - אתה מעדיף לשבת מול מסך 19 אינץ' בחדר חנוק או לשבת בסלון מול 42 אינץ' ולשחק ביחד עם חברים? [br]פורסם בתאריך: 18.01.2008 בשעה 12:55:06

תן לינק.

צריך להריץ חיפוש ב-Vgames.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לעומס על המערכת? חוץ מזה שדווקה לGOW יש באגים ולAC אין.

הAI בAC מדהים,לפעמים פה ושם הדיבור לא מתאים לשפתיים אבל בכללי הAI מדהים.

הבנתי שכול הרטע של להתחמק ממש דפוק שם ברמות...

בואנה מרוב שהגיבו פה לקח לי איזה 2 דקות להגיב!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני 5 שנים לא היו טלוויזיות HD. לפני 5 שנים היו חלשות ומוגבלות. אבל היום המצב שונה לחלוטין.

זה שהטלוויזיות התפתחו לא אומר כלום לגבי הקונסולות.כמו שמחברים קונסולה לטלוויזיה מחברים מחשב לטלוויזיה...והרבה אנשים עושים את זה היום.

פעם הקונסולות היו חלשות ומוגבלות אבל הציגו אותו יחס ביצועים בהשוואה למחשב אני חושב.

כאשר PS2 יצא הוא לא היה מקביל למשחק מחשב בהגדרות גבוהות?לא זוכר אבל אני מאמין שכן.

כמו שהקונסולות מתפתחות ככה המחשבים מתפתחים ואף מתפתחים בקצב מהר יותר,ככה שהיום משחק ב8800GT נראה יותר טוב מהמקבילה שלו על קונסולה(לפי מה שאמרו פה כמה אנשים) ובעוד כמה וכמה שנים כשייצאו קונסלות הדור הבא גם הכרטיסי מסך יהיו הדור הבא הבא הבא והמשחקים במחשב ייראו טוב יותר מהקונסולות.

*חחח הערת צד:"בזמן שהגבת נוספות 5 תגובות לנושא" WTF?!?! :lol: :lol:*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מדברים כאילו באמת יש מאבק בין הPC לקונסולות וזה שטויות

אולי יש מאבק בין MS וWIN לקונסולות אבל לא מאבק בין הPC עצמו לקונסולות

הPC והקונסולות חותרות לאותו כיוון היום

למרכז מולטימדיה שכולל את כל צורות הבידור האלקטרוני

סרטים \משחקים\מוזיקה\אינטרנט\וכו

אפילו לWII יש את עניין הערוצים למרות שזה רק ההתחלה

בסופו של דבר סוני\נינטנדו \MS כולן מתחרות על אותו הדבר

ככה שקונסולה במובן מסוים מתחילה להפוך לPC לכל דבר

אולי החומרה ומערכת ההפעלה שונה

אבל =מחשב אישי והקונסולות בכיוון הזה ואפילו נידות בכיוון הזה

בקשר למשחקים הPC מקבל טונות של משחקי מולטיפלטפורם שיוצאים גם ל360\PS3

ולמי שרוצה אפשר לחבר לו ידית 360

הוא לא מת מבחינת משחקים רק משתנה

פחות בלעדיים לטובת יותר מולטיפלטפורם זה הכל אז תפסיקו לבכות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני עשר שנים לא היו טלוויזיות HD בגודל 42 אינץ'

תענה בכנות - אתה מעדיף לשבת מול מסך 19 אינץ' בחדר חנוק או לשבת בסלון מול 42 אינץ' ולשחק ביחד עם חברים? [br]פורסם בתאריך: 18.01.2008 בשעה 12:55:06

צריך להריץ חיפוש ב-Vgames.

תקרא שוב מה שכתבתי, ציטוט:

"הטכנולוגיה שהובילה את השוק אז."

בכנות? אני לא יודע באיזה חדר חנוק אתה יושב, אני נמצא בחדר ממוזג, מאוורר ומאוד נעים לי פה.

אני יכול לספור על יד אחת את מספר הגיימרים בארץ שיכולים להרשות לעצמם לוקסוס כמו שאתה מתאר (טלוויזיה 42 מערכת סארונד וכו').

רוב שחקני הקונסולות משחקים בקונסולה על מסך 21 באותו חדר חנוק שאתה תיארת מקודם.

שנינו יודעים שאותה "מגמה" שתיארת מקודם סתם מצוצה מהאצבע, אחרת היית ממהר לתת לינק מאתר רציני שמגבה מה שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה נגרר לנושא חשוב הרבה יותר.

פתחתי דיון חדש לנושא המדובר כאן:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=315739.new#new

SHADOW ,לגבי הדרישות מערכת של Assassin's Creed ,פתח דיון חדש ברגע שיפורסמו הדרישות הרישמיות,עד אז אין טעם לספקולציות.

ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...