מדפסת/פקס צבעונית עד 200 דולר ודיו בארץ ובחו"ל - קאנון MP830 או HP 6310 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מדפסת/פקס צבעונית עד 200 דולר ודיו בארץ ובחו"ל - קאנון MP830 או HP 6310

biodome

Recommended Posts

זה משהו ששווה להביא מחו"ל? אחי טס החודש.

מחפש המלצה למשהו מוצלח עם דיו זול (או תמיכה בדיו חליפי).

לדוגמא יש ב-newegg את הקאנון MP830 ב-200 דולר, ובארץ היא עולה 1950+ ש"ח,

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=N82E16828102008

מה שכן, הרבה משתמשים מתלוננים פה על הדיו, שאפשר לעבוד רק עם מקורי, וזה 5 מכסניות והיא כנראה ממש שותה דיו.

ואם אחת המכסניות מתרוקנת כל המדפסת לא מגיבה.. אי אפשר לקבל פקסים אפילו אם נגמר CYAN נגיד.

מצד שני משבחים אותה בכל אספקט אחר.. השאלה כמה דיו חלופי באמת שווה עניין ולא "דופק" ת'מדפסת, ואם יש מדפסת שבאמת משתלם להדפיס איתה מסמכים..

מצד שני יש את ה-HP Officejet 6310 שנראה שבזאפ דיי אוהבים אותה, ועולה שם 160 דולר.

http://www.newegg.com/Product/ProductReview.aspx?Item=N82E16828104482

יש מצב שהדגמים של הדיו בארץ ל-6313 שונים מאלו של חו"ל? כי אצלהם הדיו עולה 20 דולר, ואם קונים את זו כבר שווה לקנות לה סטוק משם.. בכל מקרה המספרי דגמים שראיתי לדגם בארץ הוא כאילו ייחודי לישראל כמדומני.

יש המלצות על דגמים יותר מוצלחים? אולי Brother או Xerox או משהו..

הוא רוצה כבר להזמין מחר שיגיע עד שהוא נמצא שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיו בארה"ב לא מתאים לדיו של , שאנשים לא יזמינו סטוקים של ראשי דיו באינטרנט או יביאו משם.

אני לא רואה סיבה הגיונית לקנות בחו"ל,המחירים כמעט אותו הדבר,ראשי דיו לא יתאימו לך,ואין לך אחריות על מכשיר שנוטה להתקלקל יותר ממוצרים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה אומר תקף על כל המדפסות? או רק על HP?

כי נראה שעם קאנון דגמי הדיו זהים.

כרגע אני חושב שהכי כדאי לו להביא קאנון MX310, אפשר לקנות ב-100 דולר, זה פחות מחצי מהמחיר שלה בארץ (800 ש"ח).

והדיו עד כמה שאני רואה, זהה לחלוטין. כמו כן אין חובה להשתמש בדיו מקורי. בניגוד לדגמי ה-MX700 וה-MP830.

חשבתי גם אולי שווה לו לקנות מדפסת של BROTHER דגם HL2070-N לכל ההדפסות בשחור, המחיר באיזור ה-90 דולר (לעומת 900 ש"ח בארץ).

אני באמת לא יודע מאיפה הבאת שהמחירים דומים.. בארץ המחיר על המוצרים הללו יותר מכפול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...