כל !@$!% במצ"ח... עוד חופשה נדפקה לי.... - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כל !@$!% במצ"ח... עוד חופשה נדפקה לי....

iakovl

Recommended Posts

לעזעזל..לא מספיק הם מז**נים אותי 3 שנים ואני מבזבז את הזמן שלי כשיכולתי לעשות כל כך הרבה יותר עם עצמי..הם גם מצפים שאני אמשיך לבזבז את זמני במילואים ?! החוצפה של המערכת הצבאית עוברת כל גבול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לעזעזל..לא מספיק הם מז**נים אותי 3 שנים ואני מבזבז את הזמן שלי כשיכולתי לעשות כל כך הרבה יותר עם עצמי..הם גם מצפים שאני אמשיך לבזבז את זמני במילואים ?! החוצפה של המערכת הצבאית עוברת כל גבול

אז?

לפי מה שאתה אומר זה שבצבא צריכים להיות רק צעירים בני 18-25? (ועוד קצת (קבע)) ?

מי שבן 30+ (כמובן שאין לו בעיות כלשהן, ועשה שירות מלא, והשתחרר כרגיל) לא אמור ללכת לצבא, לעזור,

הרי יש בשפע צעירים בני 18-25 + , ואלה שמסוגלים לשרת אח"כ אפילו, לא צריכים.

וכמובן שבזמני מלחמה, הצעירים בני ה-18-25 שהם כ-מ-ו-ת ע-נ-ק-י-ת לא צריכים עוד חיילים לצידם... ברור שלא.. הרי מדינת שופעת באנשים צעירים בצבא.

אחלה הגיון :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק מה שאתה אומר..ממש צריכים בצבא מש"קי גינון שבאים ב8 והולכים ב12..GET REAL ! חצי מהצבא הזה מבוסס על אנשים שהיו יכולים בקלות לוותר עליהם רק שהצבא מגייס את כולם בלי הבדלה..צבא מפגר ומסריח ואני מתעב אותו ! בחיים לא עושה מילואים..שיעשו לי מה שבא להם, אני מילואים לא עושה..ואני גם אגיד את זה למי שייתן לי את התעודת שחרור..נבלות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק מה שאתה אומר..ממש צריכים בצבא מש"קי גינון שבאים ב8 והולכים ב12..GET REAL ! חצי מהצבא הזה מבוסס על אנשים שהיו יכולים בקלות לוותר עליהם רק שהצבא מגייס את כולם בלי הבדלה..צבא מפגר ומסריח ואני מתעב אותו ! בחיים לא עושה מילואים..שיעשו לי מה שבא להם, אני מילואים לא עושה..ואני גם אגיד את זה למי שייתן לי את התעודת שחרור..נבלות

כמה שאתה טועה..........

יש בצבא מספיק חיילים (אצלנו אומרים "נכים"*), אבל לא מספיק חיילים נורמליים... כל אחד כמעט מביא איתו בעיות מהביית ואם אין לו אז הוא מייצר אותם בצבא בשביל הצבא... (המבין יבין).

בטח שלא עוזרים חיילים שכל מה שהם יכולים לעשות זה להיות גננים. הצבא צריך יותר לוחמים, יותר חיילים שיוכלו לתמוך בלוחמים, יותר חיילים שאפשר לזרוק אותם למשימה ולדעת שהם יסתדרו ולא יתחילו לגרבץ ברגע שמשהו לא מסתדר להם - כל השאר לא רק שלא צריך בצבא, אלא לא צריך בכלל... נכים שעושים יותר נזק מתועלת.

אגב הולך להשתחרר עוד מעט, נכנס לגדוד עורב במילואים, יהיה טוב... אני רגוע כי אני יודע שאני לא נכה.

* כשאני אומר נכה, אני לא מתכוון לנכה פיזית, אלא מבחינת צורת המחשבה שלו שהוא מתנהג כאילו הוא נכה / חסר מוטיבציה / חוצפן / עצלן / חושב שמגיע לו הכל וכו'.

** ראיתי אנשים נכים אמיתיים שמסוגלים לעשות כל כך הרבה יותר מהפרופיל ה-45 הנפשי הנפוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז?

לפי מה שאתה אומר זה שבצבא צריכים להיות רק צעירים בני 18-25? (ועוד קצת (קבע)) ?

מי שבן 30+ (כמובן שאין לו בעיות כלשהן, ועשה שירות מלא, והשתחרר כרגיל) לא אמור ללכת לצבא, לעזור,

הרי יש בשפע צעירים בני 18-25 + , ואלה שמסוגלים לשרת אח"כ אפילו, לא צריכים.

וכמובן שבזמני מלחמה, הצעירים בני ה-18-25 שהם כ-מ-ו-ת ע-נ-ק-י-ת לא צריכים עוד חיילים לצידם... ברור שלא.. הרי מדינת שופעת באנשים צעירים בצבא.

אחלה הגיון :xyxthumbs:

לפי התו"ל, במלחמה, הסדיר אמור לשרוד שבועיים,

ההנדסה הסדירה מיועדת לשרוד פחות משבוע :smile1:

מלחמה מושתת על כוחות מילואים, הסדיר הוא רק לבט"ש ולפתיחת צירים למילואים.

ולגבי הדיון,

פותח הת'רד, מצבך עדיין שקול לגן עדן לעומת חיילים רבים,

לא אפרט מעבר, אבל מה שתיארת זה בדיחה (כמובן יחסית למקומות ספציפיים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...