(סורס,קונדישן זירו,1.6) Counter - Strike CS - הדיון הראשי - עמוד 19 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

(סורס,קונדישן זירו,1.6) Counter - Strike CS - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 302
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה צ'יטר? דברים כאלה קרו לי דיי הרבה כששיחקתי אצל חבר... בCOD4 זה כבר הרגל לשים DOUBLE HEDSHOT עם ירייה אחת בלי זום...

אחרי שמשחקים הרבה עם סנייפר מתרגלים לנקודה בה הכדור יפגע ואז לא צריך את הכוונת שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בגלל אנשים שחושבים ככה יש מלא צ'יטרים שלא מקבלים באן..

תגידו ראיתם איך הוא מסתובב כשאנשים מאחוריו ודופק להם יריה לראש עם AWP בלי לכוון? והכל בסיבוב שמי יודע מאיפה, יש הרבה מקרים שהוא אפילו לא יורה בכיוון ועדיין פוגע..

בכל מקרה זה לא מעניין אם הוא צ'יטר או לא, הסרטון הוא יפה בעצמו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלפינו המקרים שאתה מתאר הם לא יותר מפוקסים, הבחור כניראה חסר חיים שמתוך 24 שעות ביממה מבלה 20 שעות ליד המחשב. בפרק זמן כזה יכולים לקרות הרבה מאוד פוקסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק בגלל אנשים שחושבים ככה יש מלא צ'יטרים שלא מקבלים באן..

תגידו ראיתם איך הוא מסתובב כשאנשים מאחוריו ודופק להם יריה לראש עם AWP בלי לכוון? והכל בסיבוב שמי יודע מאיפה, יש הרבה מקרים שהוא אפילו לא יורה בכיוון ועדיין פוגע..

בכל מקרה זה לא מעניין אם הוא צ'יטר או לא, הסרטון הוא יפה בעצמו.

אני דווקא מאמין שהוא לא צ'יטר גם לי היו הרבה מאוד פוקסים, זה לא אומר שהוא כל הזמן משחק ככה הוא פשוט בחר לעלות את הרגעים הכי טובים שלו, גם אני הייתי יכול לצלם את כל הפעמים שיוצא לי לעשות סרטון של 3 Double Headshot בRound ותחשוב שאני צ'יטר/תותח.

סביר להניח שבין הקטעים עשו לו הרבה humiliation :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו היה לי את הכרטיס הזה בגרסת 128 מגה עם PIII ושיחקתי על 20-40 FPS ועם 320 ראם

לעומת זאת אצל חבר שלי, עם אותו כרטיס, פנטיום 4 וחצי גי'גה הוא הוציא 80-90 FPS.

עריכה: הרזולוציה הייתה של מסך 17"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

יש לי קונטר 1.6 מקורי שאני מנסה להפעיל על 7 .

הבעיה היא כזו

שרמת הגרפיקה נמצאת על SOFTWARE ולא על OPENgl

והצבעים על 16 ביט .

וכשאני מנסה לשנות מ- SOFTWARE ל- OPENGPL ..לא נותן לי את האפשרות .

נסיתי לשנות ל-D3D .אבל המשחק זז עם דילאי ( יש לי כרטיס און בורד כזה של הלוח ) אז ככה שאי אפשר לשחק .

והבעיה הנוספת שצצה לי כרגע היא כשאני מנסה להפעיל את המשחק הוא מראה לי מסך שחור . אני לא יודע מה נסגר איתו .

יש למישהו רעיון ?

תודה .

למרות שהקפצתי את הדיון שוב , אני מצטער כי לפתוח נושא חדש זה סתם - בשביל זה נועד הדיון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...