• מי אנחנו?

שלום אורח/ת!

שים לב - על מנת להשתתף בקהילה שלנו, להגיב ולפתוח דיונים חדשים, עליך להצטרף כחבר רשום.

החברים שלנו נהנים מיתרונות רבים, כולל היכולת לשמור על שם או כינוי קבועים, להשתתף בקהילת הפורומים שלנו ולהנות מהגרלות ומבצעים בלעדיים לחברי האתר.

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

BlackTalon

איך מפרמטים ומתקינים Windows על לאפטופים?

3 תגובות בדיון זה

יש לי T61 של שהגיע עם pro מותקן, מדבקת רישיון ובלי דיסק. איך אני מפרמט אותו ומתקין ת'מערכת הפעלה מחדש ?

תודה מראש :)

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לך מדבקת רישיון על המחשב - יש כפתור כחול - תלחץ עליו באתחול - יש בו את המחיצה של הRECOVERY - זה אמור לשחזר לך את המחשב למצב שהוא

הגיע בו מהמפעל, אם הדיסק עבר פורמט מלא לחלוטין, אז יש לך שתי אופציות :

1. להתקין ווינדוס נקי - אתה צריך דיסק התקנה שיאכל את הסידורי של המחשב (XP זה קצת חכמולוג אל תתרגש ) או שפשוט תתקין אקס פי פרוץ עם פריצה , וכשיעלה לך הבדיקת מקוריות, תוריד מהאתר של מיקרוסופט את התוכנה שמחליפה את הסריאלים ותכניס את מה שיש לך על המחשב, אחרי זה אתה יכול להוריד את התוכנה שמעדכנת את כל הדרייברים הספציפיים למחשב מהאתר של : thinkvantage system update

אופציה נוספת, ועדיפה - להשיג את הסט של הדיסקים המקוריים של המחשב (יש לי ) לתת להם לרוץ להתקין ולבנות את המחיצות מחדש , אחרי זה תפעיל את העדכונים האוטומאטיים וזה יהיה הכי טוב.

הייתי ממליץ לך לשקול בחיוב וויסטה - המחשב שלך יכול בקלות להריץ אותה ואחרי העדכון האחרון היא ממש סבבה

אם תחליט שאתה רוצה את הסט דיסקים של המחשב שלך (זה חוקי כמובן , לא איזה גנוב או פיראטי) אז שלח לי הודעה, אני מנס ציונה, אני אשמח לתת לך או להכין

לך סט כזה - ללא תשלום, רק תביא לי דיסקים רקים .

טל.

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

יש לך מדבקת רישיון XP על המחשב - יש כפתור כחול - תלחץ עליו באתחול - יש בו את המחיצה של הRECOVERY - זה אמור לשחזר לך את המחשב למצב שהוא

הגיע בו מהמפעל, אם הדיסק עבר פורמט מלא לחלוטין, אז יש לך שתי אופציות :

1. להתקין ווינדוס XP נקי - אתה צריך דיסק התקנה שיאכל את הסידורי של המחשב (XP זה קצת חכמולוג אל תתרגש ) או שפשוט תתקין אקס פי פרוץ עם פריצה , וכשיעלה לך הבדיקת מקוריות, תוריד מהאתר של מיקרוסופט את התוכנה שמחליפה את הסריאלים ותכניס את מה שיש לך על המחשב, אחרי זה אתה יכול להוריד את התוכנה שמעדכנת את כל הדרייברים הספציפיים למחשב מהאתר של לנובו : thinkvantage system update

אם המטרה היא לשחזר את מצב ה"יצא מהמפעל", אין צורך לעשות כלום, כי המחשב כבר הגיע ככה. מה שכן, בעת השחזור יש אופציה לבחור סלקטיבית אילו תוכנות להתקין ואילו לא, וכך אפשר להקטין קצת את כמות הזבל שמגיע מותקן (ואני יודע שיש לא מעט כזה).

התקנה מחדש אמורה לעבוד בלי שום בעיה עם דיסק XP PRO OEM, שכן הרשיון שמגיע עם הניידים הוא OEM, אבל אל תתפסו אותי במילה כי לא ניסיתי. פיראטי? נעזוב את זה.

אופציה נוספת, ועדיפה - להשיג את הסט של הדיסקים המקוריים של המחשב (יש לי ) לתת להם לרוץ להתקין ולבנות את המחיצות מחדש , אחרי זה תפעיל את העדכונים האוטומאטיים וזה יהיה הכי טוב.

אפשר גם לבקש ממעבדת שישלחו לך את זה. בתקופת האחריות אתה זכאי לסט אחד בחינם.

הייתי ממליץ לך לשקול בחיוב וויסטה - המחשב שלך יכול בקלות להריץ אותה ואחרי העדכון האחרון היא ממש סבבה

אתה מציע לו ויסטה פיראטית או לקנות ויסטה בנוסף ל- החוקי שהוא גם ככה שילם עליו כסף? סתם בזבוז לדעתי, כי גם ממש סבבה, ואין על המחשב הזה שום דבר שויסטה טוב בשבילו. זה שהיא תעבוד עוד לא סיבה להעביד אותה. :)

0

שתף דיון

קישור ישיר להודעה
שתף באתרים אחרים

• חדשות אחרונות

• תגובות חדשות בפורומים

• שלום   אני צריך המלצה למסך בגודל 23/24 מיועד לגרפיקה   הסכום הוא עד 1400 ש"ח ואפשר לחרוג עד 1500 ש"ח   בתודה מראש
    • השאלה עולה בשל העובדה שתיקיית כרטיס המסך יושבת על  הכונן הראשי שהוא SSD ואני נמנע מלהתקין בכונן הזה כל מה שאינו נחוץ והכרחי. וכשאני רואה בעידכון האחרון המופיע בממשק של אנווידיה את הפרטים הבאים:  א. שהעידכון יסייע לי לחוות חוויות בווירוטל ריאליטי - אין לי   ב. תומך במשחקים מסויימים - שאין לי   ג. תומך בכרטיס מסך מהסדרה החדשה - שאין לי   אז למה להוריד ?   או שבכל מקרה תמיד להוריד ולהתקין כל עידכון.   ובכלל אשמח על הסבר ממי שמבין ויודע:  איך עובדים העידכונים הללו ? אם איני מוריד עידכון שיוצא עתה, בחודש הבא שיצא עידכון נוסף אחר ויהיה אקטואלי לגבי, כשהוריד אותו ירד גם העידכון שלא הורדתי (שלא היה רלוונטי, הנ"ל)    תודה    
    • תודה - אז אני אקנה 25 אינץ מסדרת U במחיר הזה   
    • היי שלום לכולם ושבוע טוב!   בגדול, זה לא ביומיום שלי אבל כן קורה לי לעבוד לפעמים עם VM, במידה ואני צריך לבדוק איך אתרים מסויימים עובדים בMAC או אייפון. (הייתי עושה את זה גם עם המחשב שיש לי היום וחונק אותו ואבל הוא היה מאמץ את כל החושים שלו) או כשאני מנסה ללמוד לכתוב באנדרויד ומתייאש  וגם לפעמים מתעסק עם עריכת תמונות ווידאו, כי זה נישה בסוג עבודה שלי. אם נכניס את זה לאחוזים, ב5 שנים הבאות , זה יהיה בין 5-20 אחוז... אני מבין לגמרי את ה"בזבוז" שלי ואתם מצליחים להכניס אותי לקרקע, שזה לא באמת נכון, גם לגבי הכרטיס מסך, יש לי פס4. העדיפות היא לשחק בקונסולה בגלל שזה יותר כיף לי לשחק בטלויזיה. אבל יש כמה משחקים שהם רק למחשב כמו planet coaster שאני יודע שהוא ממש לא צריך 1070 ו star citizen שהוא אולי יאהב כרטיס מסך טוב.   המחשבה שלי היא שאני לא אצטרך לגעת במחשב, אני קונה מחשב פעם ב5-7 שנים, הקטע למשל עם הזכרון, הוא כי אני יודע שאם אני ארצה להרחיב בעוד כמה שנים ל32, אני אצטרך לקנות 32 מחדש לגמרי. כי הם חייבים להיות אותו דבר. @shapin - תודה רבה על המפרט, כן אני יודע שEVGA גם מאד טובים, רק בגלל ההיסטוריה שלי עם גיגהבייט אני בעדם. שידרגתי את ה SDD והחלפתי את הקירור   @mulderfox - אני אלך על הלוח אם של GBT שיש לו TypeC, היום יש לי גיגהבייט מאד מרוצה מהם, גם הכרטיס מסך שלהם. בגלל זה אני רוצה להמשיך איתם.   @urib - כן אני מבין את מה שאתה אומר והרבה מקומות אומרים שלP1080 כדאי 1060, אני גם יודע שהמחירים מאד גבוהים, אבל הם מתחילים לאט לרדת. ולגבי כוננים, ה SSD יהיה רק לעבודה, ואולי איזה משחק. יש לי בנוסף עוד 3-4 כוננים, שביחד הם 4.5TB, למרות שהם כבר דיי זקנים. אבל הם מכילים יותר סדרות וסרטים שגם ככה אין לי כח לראות כבר, כי למי יש זמן לזה   אם אני מסיק את המסקנות ממה שכתבתם לי, זה המחשב שכדאי לי לקנות, נכון? לגבי הספק, זה לא אמור להספיק? ואם לא, מה כדאי לי?  
      מפרט זה הורכב ב - www.startpc.co.il - סטארט מחשבים
      אודים | חיפה | תל-אביב | אשדוד | קריית מלאכי מעבד: 1379 ₪ - * מבצע * - Quad Core i7 6700 Skylake 3.4Ghz S1151
      לוח אם: 589 ₪ - * מבצע * - Gigabyte GA-H170-D3HP (DDR4 USB 3.1) S1151
      זכרון: 359 ₪ - * מבצע * - 16G (2x8G) Kingston HyperX FURY DDR4 2133Mhz CL14
      כרטיס מסך: 1559 ₪ - * חדש במבצע * - Gigabyte Geforce GTX1060 6G D5 1594Mhz-1847Mhz G1 Gaming
      דיסק קשיח: 429 ₪ - * מבצע * - SSD Samsung 850 EVO 250GB SATA III
      באנדל (מארז + ספק): 720 ₪ - * חדש במבצע * - nzxt Source 340 Glossy Black + Seasonic X-Series 560W Gold
      קירור אוויר למעבד: 49 ₪ - * מבצע * - Arctic Alpine 11 Rev.2 
      תוכנה: 399 ₪ - * מבצע * - Windows 10 64 bit English OEM מחיר סופי: 5483 ₪ למזומן  
       5592 ₪ לאשראי עד 10 תשלומים     תודה רבה  
    • נשמע כמו כונן קשיח שנכבה בכדי לחסוך בחשמל.