שתי שאלות על GIgabyte 8800GT - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות על GIgabyte 8800GT

DoroS

Recommended Posts

1. יש לי גם NTUNE וגם EVEREST ELTIMATE ובשתי התוכנות אני שם לב שבזמן מאמץ כרטיס המסך מגיע לטמפרטורות מכובדות של 65 מעלות , ומשום מה מהירות המאוורר תקועה על 30 אחוז , למרות שמסומן לו שזה יהיה אוטומטי - זאת אומרת שהתוכנה תשלוט במהירות המאוורר לפי הצורך . מה עושים ?

2. אשמח להמלצה על טוב לכרטיס הנ"ל מTMS - כרטיס שמתאים בדיוק ולא כמו ההמלצה שיש כאן לקירור שמתאים בזול . המחיר ? עד 150 ש"ח אפשר להתגמש טיפה אם חייבים .

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי נשמח אותך טיפה :xyxthumbs:

הטמפ' שלך נחשבות לנמוכות יחסית ובכלל לא מכובדות, המאוורר לא רואה צורך לנסות להוריד אותם כי הם בסדר גמור. אם הטמפ' היתה עולה ל80 נגיד אז המהירות שלו היתה עולה.

אתה מוזמן להשתמש בRIVATUNER ולכוון את המאוורר של המעבד לסביבת ה50-60% בזמן מאמץ ול30-40 בזמן מנוחה

אני מניח ששאלה 2 לא תהיה רלוונטית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די הרגעת אותי , אבל עדיין שאלה 2 רלוונטית .

הקירור סטוק די מרעיש בזמן שאני משחק במשחקים כבדים כמו קרייסס או cod4 אני מעלה את המאוורר ידנית ל50 אחוז וזה מרעיש אבל רק ככה הוא שומר על טמרטורה נורמלית .

עדיין אשמח לקירור יותר טוב ושקט :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

50% כבר מרעיש לך? מוזר כמה אנשים אומרים שב50-60 זה עדיין לא.

בקשר לקירור, אין כרגע הרבה אופציות טובות. יש קירור אחד של AC שמקמבנים אותו על הכרטיס (יש פה אשכול גדול, תעיין). ויש 2 קירורים שהם פאסיביים (הרבה נחושת) וצריך להרכיב עליהם מאוורר שקט שיביר בנפרד, או אפילו 2. יש פה אשכול ראשי ועוד כמה על הכרטיס אז תקרא. בכל מקרה הפאסיביים+תוספת מאוורר יוצאים מהתקציב, אבל תחכה שמישו שמבין בהם ייעץ לך (לא רוצה להגיד סתם)

ואל תדאג אפילו 75 מעלות מוגדר כסביר בשביל כאלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...