012 זה עדיין 012 או 015 במסווה? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

012 זה עדיין 012 או 015 במסווה?

The Ball

Recommended Posts

שמתי לב שבתקופה האחרונה יש בעיות בגלישה ובמשחקים (עם packet loss).

בדקתי את האייפי שלי ושמתי לב שאני מחובר לשרתים של 015.

אני מנוי של 012, יכול להיות שאחרי האיחוד הם סגרו את כל השרתים שלהם ומנתבים את כל הלקוחות לשרתים של 015?

מאז שעברתי לשרתים של 015 אני לא מרוצה בכללף פינגים גבוהים, PL, גלישה איטית..

האם זה דבר חדש? רק אצלי?

האם אפשר להתחבר איך שהו ישירות לשרתים של 012?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך מצאת בדיוק שטווח כתובת הIP שלך הם של זהב?

אני אסביר לך משהו קטן..

כל העיניין הזה של "מיזוג חברות" שקוף ללקוח אבל עדיין גורם נזקים.

נטוויז'ן התמזגו עם 013 ברק, מי כמוני יודע..ולמרות שעדיין 013 מקבלים תמיכה ממוקד אחר ונטוויז'ן ממוקד אחר

הדואר של 013 עובר דרך שרתים של נטוויז'ן.

וחלק מהמשתמשים גולשים דרך ניתוב של נטוויז'ן עם הראוטרים שלה.

כך שאין לך מה לעשות בנידון אלא לעבור ISP.

מצטער.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואיך מצאת בדיוק שטווח כתובת הIP שלך הם של זהב?

tracert / what is my ip...

התקשרתי אליהם והם איך שהו ניתבו אותי דרך השרתים של 012.

כמובן שזה אחרי שאיימתי להתנתק משתי החבילות שיש לי... :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

014 ועכשיו - חברה ברמה גבוהה - אני מקבל פינגים בין 115-150 ב-WOW חבל"ז

כנ"ל. מתפלא כל פעם מחדש.

מדהים אותי איך שקורה שיש רק ISP אחד בישראל (014) שיכול לענות למשתמשים הכבדים על הדרישות שלהם.

אם זה ימשך כך, מצב האינטרנט בישראל ידרדר. זה ממש לא בריא שיש רק חברה אחת חזקה\חכמה מספיק, אם זה ימשך כך, 014 ינצלו את המצב לטובתם ויהפכו את הגלישה למשתמשים כבדים לגלישה יקרה יותר שתחייב אותם להתחבר בחבילות מיחדות למשתמשים כבדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל. מתפלא כל פעם מחדש.

מדהים אותי איך שקורה שיש רק ISP אחד בישראל (014) שיכול לענות למשתמשים הכבדים על הדרישות שלהם.

אם זה ימשך כך, מצב האינטרנט בישראל ידרדר. זה ממש לא בריא שיש רק חברה אחת חזקה\חכמה מספיק, אם זה ימשך כך, 014 ינצלו את המצב לטובתם ויהפכו את הגלישה למשתמשים כבדים לגלישה יקרה יותר שתחייב אותם להתחבר בחבילות מיחדות למשתמשים כבדים.

מה קשור "אם זה ימשיך כך" ? המצב ככה כבר הרבה מאוד שנים.. תמיד היתה החברה עם התקציב הגדול ביותר.. (= ציוד טוב יותר)

ולמה שהם יהפכו לחברה שמיועדת רק ל"משתמשים כבדים"? איך הגעת למסקנה הדבילית הזאת? מה שאתה אומר בעצם שבגלל שהם יותר טובים אז הם יעדיפו לאבד את רוב הלקוחות שלהם שהם לא "משתמשים כבדים" כי הם גם ככה חזקים..

אין לי מושג איך אתה מגיע למסקנות האלה אבל אתה טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה שהם יהפכו לחברה שמיועדת רק ל"משתמשים כבדים"? איך הגעת למסקנה הדבילית הזאת? מה שאתה אומר בעצם שבגלל שהם יותר טובים אז הם יעדיפו לאבד את רוב הלקוחות שלהם שהם לא "משתמשים כבדים" כי הם גם ככה חזקים..

אין לי מושג איך אתה מגיע למסקנות האלה אבל אתה טועה..

אין לי מושג מה קראת, אבל כנראה לא את ההודעה שלו. הוא לא אמר שהוא חושש ש014 תהפוך לחברה "למשתמשים כבדים בלבד", אלא שהוא חושש שהם יתחילו בשיטת תמחור לפי כמות התעבורה, וייאלצו משתמשים כבדים לשלם יותר, שכן אין להם ברירה ממשית, כי אף ספק אחר לא מסוגל לספק את צרכיהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נטוויז'ן התמזגו עם 013 ברק, מי כמוני יודע..ולמרות שעדיין 013 מקבלים תמיכה ממוקד אחר ונטוויז'ן ממוקד אחר

הדואר של 013 עובר דרך שרתים של נטוויז'ן.

טעות בידך..

החל מיוני שיחות תמיכה ושירות לקוחות של ברק נענות ע"י אנשי נטויז'ן בחיפה

אחרוני התומכים של ברק פוטרו באוגוסט.

אין דבר כזה תמיכה של ברק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לדאוג. המיזוגים האחרונים יעזרו לתחרות בהמשך - אבל זה יקרה בהמשך.

כל הזבל הזה וחבילות לפי תעבורה ייעלמו בזמן הקרוב - כמה שנים לכל היותר וכל זה נעלם. כאשר כל אחד רץ עם חיבור 100 מסל"ש אין טעם להגביל.

כל ההגבלות הן בניגוד לחוק הטבעי של הטכנולוגיה - טוב יותר מהיר יותר ופשוט יותר :)

אין טעם לדאוג - כל הזמן שיש תחרות אנחנו נהנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...