שדרוג המחשב עד 2K - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שדרוג המחשב עד 2K

ymss69

Recommended Posts

טוב אחריי שנתיים עם המחשב הגיע הזמן להשתדרג.

המחשב מאוד מאוד מספק אותי כיום, פשוט 2 דברים מפריעים לי:

1. רעש- שאחרי בדיקה נוצר מהאוורר של המעבד ומהמאוורר של הכרטיס מסך.

2. תקיעות בצפייה בHD, שאני מנסה להריץ או משהו הסרט נתקע פשוט כי המעבד על 100 אחוז.

השימושים שלי הכי בסיסיים בעולם:אינטרנט,מוזיקה,סרטים, אבל ויש אבל כאן... המחשב אף פעם לא נכבה! המחשב הוא תחנת העבודה של הבית, תמיד בהורדות, תמיד בשימוש בעצם המחשב הראשי, עכשיו אני רוצה לחבר אותו לLCD שקניתי על מנת לצפות בסרטי בלו-ריי וHD-DVD.

המחשב כיום-

D920

ASUS P5WD2-E 975X

2 GIGA 800MHZ- 512X4

ד.קשיח - 250 פנימי +320 חיצוני.

כרטיס מסך-7600GT

ספק אנרמקס 525W

מארז אורורה המקורי.

תודה לעוזרים ולעונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אחריי שנתיים עם המחשב הגיע הזמן להשתדרג.

המחשב מאוד מאוד מספק אותי כיום, פשוט 2 דברים מפריעים לי:

1. רעש- שאחרי בדיקה נוצר מהאוורר של המעבד ומהמאוורר של הכרטיס מסך.

2. תקיעות בצפייה בHD, שאני מנסה להריץ או משהו הסרט נתקע פשוט כי המעבד על 100 אחוז.

השימושים שלי הכי בסיסיים בעולם:אינטרנט,מוזיקה,סרטים, אבל ויש אבל כאן... המחשב אף פעם לא נכבה! המחשב הוא תחנת העבודה של הבית, תמיד בהורדות, תמיד בשימוש בעצם המחשב הראשי, עכשיו אני רוצה לחבר אותו לLCD שקניתי על מנת לצפות בסרטי בלו-ריי וHD-.

המחשב כיום-

D920

ASUS P5WD2-E 975X

2 GIGA 800MHZ- 512X4

ד.קשיח - 250 פנימי +320 חיצוני.

כרטיס מסך-7600GT

ספק אנרמקס 525W

מארז אורורה המקורי.

תודה לעוזרים ולעונים.

אפשר לשמור כאן בעיקרון את הכל. צריך פשוט להחליף את הקירור למעבד לקירור שקט, שאני לא יודע ממש על איזה תושבת זה יושב, אבל אפשר לבדוק את זה, ודבר שני, להחליף כרטיס מסך ל2600XT או 8500GT.

מה שכן, ל2600XT יש יתרון כי הוא תומך בעוד פורמט אני חושב (כשאנשים אחרים ייכנסו לפה אולי הם יוכלו להסביר במה מדובר, אני פשוט פחות מתעניין בHD)

אבל ל8500GT יש פסיבי.

כרטיס גרפי Leadtek nVIDIA 8500GT SILENT 512MB PCIe

¤412

כמות:1

http://skypc.co.il/product.asp?pid=LV355

זה ה2600xt.

כרטיס גרפי ATI HD2600XT 256MB PCIe

¤465

כמות:1

http://skypc.co.il/product.asp?pid=28266

עריכה: בקשר לקירור, לא קלטתי שמדובר בPentium D :P , אז קיצר, הקירור Max Orb הוא שקט מאוד, ויהיה טוב למעבד שלך.

בקשר לכרטיס מסך, הנה השוואה קטנה ביניהם, http://www.bit-tech.net/hardware/2007/08/14/radeon_hd_2600_xt_vs_geforce_8600_gt/14

לפי דעתי, כדאי לקחת את ה2600XT. ואם המארז לא מספק אותך מבחינת השקט, אולי כדאי להחליף מארז, אבל קודם כדאי לנסות להתקין את הכרטיס לראות אם יש רעש חזק..

בהצלחה :)

עריכה 2: אופס, שכחתי שההשוואה היא בין ה8600GT ל2600XT.

עריכה 3: נזכרתי, הכרטיסים של ATI מתמודדים גם עם VC-1 לעומת הכרטיסים של שלא מתמודדים עם זה. אפשר גם לקחת את ה2400.. אבל זו כבר החלטה שלך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מידי בלבלת אותי, מהמארז אני מאוד מאוד מרוצה, אחד המארזים היותר טובים ומומלצים שאני מכיר, עכשיו השאלה באמת איזה כרטיס מסך יעשה את העבודה והאם הקירור למעבד הזה הוא מספיק טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם -ATi Radeon HD 2600XT של GeCube במחיר דומה. אלא שגם מבוססי ה-2400PRO, הזולים יותר משמעותית, צפויים "לעשות את העבודה" היטב.

ועל ושות', אינני ממליץ כלל - משום שהחיסכון הוא (בעיקר) על חשבונך !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש גם -ATi Radeon HD 2600XT של GeCube במחיר דומה. אלא שגם מבוססי ה-2400PRO, הזולים יותר משמעותית, צפויים "לעשות את העבודה" היטב.

ועל ושות', אינני ממליץ כלל - משום שהחיסכון הוא (בעיקר) על חשבונך !

זה הדבר הכי מטומטם ששמעתי, הם חברה מצויינת, כל אתר חומרה גדול בעולם ממליץ מאוד עליהם הבעיה היא כמות האחריות שהיא שנתיים יותר מזה שום דבר, הקירור שלהם מצויין PWR PASHES שלהם מעולים טובים ומה לא קיצר טמטום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מידי בלבלת אותי, מהמארז אני מאוד מאוד מרוצה, אחד המארזים היותר טובים ומומלצים שאני מכיר, עכשיו השאלה באמת איזה כרטיס מסך יעשה את העבודה והאם הקירור למעבד הזה הוא מספיק טוב.

מצטער על הבלבול, אני אסביר את זה בכמה מילים, בקיצור, הקירור למעבד שהייתי ממליץ לך, הוא הMax Orb, שמתאים למעבד שלך ויהיה שקט מאוד.

כרטיס מסך שהייתי ממליץ, הוא 2400XT או 2600XT, שניהם יעשו את העבודה במקרה שלך, גם 2400PRO יעשה את העבודה. אני הייתי הולך על ה2600XT למקרה שאי פעם אני ארצה להריץ איזשהו משחק על המחשב גם הוא משחק חלש כמו פיפא, שירוץ עדיין.

דבר אחרון שציינתי, הוא לגבי המארז. אם עדיין רמת הרעש תהיה מעל למה שאתה מצפה או מעוניין, ניתן להחליף את המארז במארז שהייעוד העיקרי שלו הוא שקט. או שפשוט לקנות למארז ערכת השקטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל האם הכרטיסים האלה לא חלשים מהכרטיס שיש לי כבר כיום? הוא עולה פי שניים מהם ממה שראיתי!

ומחיפוש באינטרנט כבר לא מוכרים את הגולדן אורב, איזה מומלץ במקומו?

Max ORB.

מוכרים אותו בהרבה מקומות.

skypc לדוגמא קיים בטוח.

לכרטיסים האלה יש תמיכה בפריסת HD, שזה ההבדל מהכרטיס שלך. גם אם הוא עולה פי שניים מהם.

לכרטיס שלך אין את התמיכה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אני יכול לעשות עם הכרטיס... מה נזרוק אותו?

אתה מוזמן לנסות לפרק ולהרכיב אותו מחדש. נו מה זו השאלה הזו. שים בצד. אם זה לא עוזר לך למפרט אז תנסה לדחוף אותו בכוח שם?

אמרת שאתה לא צריך משחקים אז לא צריך. אם אתה מעוניין להוריד עומס מהמעבד בזמן ניגון תכני HD אז תצטרך לקנות כרטיס מסך נפרד בשביל זה התומך בניגון HD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...