iRiver P10 Vs. iAudio A3 Vs. iAudio Q5 Vs. Archos 605 WIFI - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iRiver P10 Vs. iAudio A3 Vs. iAudio Q5 Vs. Archos 605 WIFI

D-M-X

Recommended Posts

אחרי שסוף סוף מכרתי את הZVM שלי אני רוצה להתקדם לנגן PMP אבל יש לי כמה בעיות עם הנגנים שיש היום:

iRiver P10 - ממש חדש ובגלל זה הוא עוד לא הגיע לארץ ואפילו לא לארה"ב, הבעיה היא שצריך יהיה לחכות לו ואז אולי להתבאס שהמחיר גבוה מדי (אני לא יוציא עליו יותר מ2500)

iAudio A3 - אין נרתיק באריזה ואין איפה לקנות נרתיק ואני לא מחזיק נגן בלי נרתיק, זמן ממש גרוע

iAudio Q5 - מסך גדול = נגן גדול, עוד לא הגיע לארץ וגם פה יכולה להיווצר בעיה של ציפיה ואז המחיר יהיה גבוה מדי או שהוא בכלל לא יגיע לפה

Archos 605 WIFI - מזכיר את הiPod כי כל תוספת צריך לקנות לחוד ותמיכה בפורמטים צריך לקנות מהאתר של החברה וכל מיני דברים מציקים כאלה

מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A3!!!

Q5 הוא אוברקיל רציני

בקשר לנרתיק, קח נרתיק של A2 הם מתאימים אחד לשני

וזמן סוללה... אני חושב שהם לא כתבו אותו נכון, זה מוזר מדי בשביל COWON אין כמעט הבדל בשעות בין לוידאו..

תחכה לביקורת נורמלית, הזמנים יהיו אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון כשאתה אומר אוברקיל רציני?

אני יודע שהנרתיק של A2 מתאים אבל גם אותו לא מצאתי בשום מקום, מצאתי רק נרתיק אחד בזאפ אבל זה נרתיק שהנגן נכנס אליו וזהו, אין חורים לכפתואים וכאלה

מבחינת זמני זה הגיוני שזה ירד נגיד בוידאו מ10 (בA2) ל7 אבל איך האודיו ירד מ18 ל9, זה די מוזר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מתכוון כשאתה אומר אוברקיל רציני?

הוא פשוט יותר מדי, השאלה אבל היא מה הצרכים שלך

אני יודע שהנרתיק של A2 מתאים אבל גם אותו לא מצאתי בשום מקום, מצאתי רק נרתיק אחד בזאפ אבל זה נרתיק שהנגן נכנס אליו וזהו, אין חורים לכפתואים וכאלה

זה מה שמצאתי, http://tinyurl.com/25ydgu אפשר תמיד להזמין מחו"ל

מבחינת זמני זה הגיוני שזה ירד נגיד בוידאו מ10 (בA2) ל7 אבל איך האודיו ירד מ18 ל9, זה די מוזר

מהנסיון של iAudiophile.net יש הבדל בין מה שהחברה אומרת לאמת, תראה את הביקורת שלהם לA2 בקשר לסוללה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האתר הזה לא שולח לארץ...

זה לא ממש עוזר, תודה בכל מקרה

אני יודע שQ5 מטורף מבחינת פונקציונאליות (שזה משהו שאני לא אוהב אבל אפשר לחיות עם זה), מה שיותר מפריע זה שהוא גדול, שהמחיר שלו בארץ לא ידוע (ועלול להיות מאוד גבוה ולא אטרקטיבי) ושהוא לא קיים בארץ

בגלל הסיבות האלה האופציות שבאמת רלוונטיות אלי כרגע זה רק A3 מול 605 WIFI וכאן A3 לוקח אבל שוב אין נרתיק וזה בעיה ממש גדולה בשבילי...

הייתי מת לחכות לP10 אם היה לי שמץ של מושג כשהו אם הוא אי פעם יגיע לפה ואם כן אז כמה בערך יעלה (טווח של 500 ש"ח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טוען שיש בעיה עם הסוללות של IAUDIO?

לחבר שלי יש שנתיים ומשהו X5L והסוללה עדיין מחזיקה יפה מאוד (ברור שזה ירד מה30 ומשהו שעות שהיו בהתחלה) אבל לא משהו קיצוני שלא מצדיק שנתיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...